Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 19d. 14:02

Aleksandras Vasiljevas su būriu garsių lietuvių Vilniuje pristatys originalų šou apie madą

Išvykos akimirka
Asmeninio albumo nuotr. / Išvykos akimirka

Rugpjūčio 28-ąją Vilniaus Kongresų rūmuose įvyks naujo mados istoriko Aleksandro Vasiljevo šou premjera. Apie madą miestiečiams garsenybė pasakos originaliai ir kitoniškai, kurti neįprastą šou jam padės būrys lietuvių menininkų.

Apie naująjį A.Vasiljevo projektą Žmonės.lt papasakojo iliuzionistas Mantas Wizard. Anot jo, naujasis A.Vasiljevo projektas žiūrovus kvies iš arčiau susipažinti su mados istorija ir apie madą padiskutuoti. Rugpjūčio 28-ąją šou premjera vyks Vilniuje, iškart po to – Rygoje. 

Kartu su A.Vasiljevu žiūrovams pasirodys būrys Lietuvos menininkų ir šoumenų: ne tik pats M.Wizard, bet ir šokėja Kristina Tarasevičiūtė, aktorė Gražina Baikštytė, savo kūrinius pristatys Seržas Ganžiumianas, „Inži“ mados namų kūrėjai, Natalija Martinavičienė ir kiti.

Būsimą šou režisuoja Jokūbas Vilius Tūras, scenografiją kuria Marius Puskunigis. 

„Bus kitaip nei anksčiau, kai A.Vasiljevas per paskaitą rodo skaidres ir pasakoja. Tai bus teatralizuotas šou, kuriame netrūks nei magijos, nei šokio, nei kitų elementų. Su pačiu A.Vasiljevu jau kalbėjomės apie tai – manome, kad mada turi magišką poveikį. Juk drabužiai gali sukurti ir gražų, estetišką pojūtį, ir atstumiantį. Tai bus viena iš temų, kuria jis kalbės pasirodymo metu“, – pasakojo Mantas Wizard.

Iliuzionistas pažada: „Žiūrovams tikrai netrūks siurprizų, netikėtumų. Esu tas magas, kuris kartais reguliuoja situaciją. Galbūt net išburia patį A.Vasiljevą. Numatomi ir teletiltai su kitomis šalimis... Pats A.Vasiljevas labai nekantrauja, kada viską pamatys žiūrovai. Jis tiki idėja, mano, kad šis šou turės ateitį.“

Asmeninio albumo nuotr./Išvykos akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Išvykos akimirka

Praėjusią savaitė A.Vasiljevas ir Mantas Wizard kartu su būriu kitų Lietuvos menininkų ir šoumenų viešėjo Rygoje – čia spaudos konferencijos metu apie laukiantį šou jau papasakojo Latvijos publikai. Vėliau visi apsilankė čia atidarytoje A.Vasiljevo kolekcijai priklausančių suknelių parodoje – džiaugėsi turėdami privačią ekskursiją.

Mantas Wizard neslepia džiaugsmo, kad turės galimybę pasirodyti vienoje scenoje su A.Vasiljevu. Žmonės.lt magas tikino, kad jam tai – ir džiaugsmas, ir garbė. „Pažintis su A.Vasiljevu man buvo labai įdomi. Jis turi begalinę charizmą, intelektą, nuostabų humoro jausmą, puikiai išmano psichologiją, pasako daug labai įdomių įžvalgu. Jo kiekvienas pasakytas sakinys įdomus. Kai jis kalba, laikas pralekia labai greitai“, – šypsosi Mantas Wizard. 

Asmeninio albumo nuotr./Aleksandras Vasiljevas ir Sigitas bei Natalija Martinavičiai
Asmeninio albumo nuotr./Aleksandras Vasiljevas ir Sigitas bei Natalija Martinavičiai

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:55
01:44
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką