Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 14d. 15:35

Algis Ramanauskas-Sūrskis grįžta į „Dviračio šou“

„Dviračio šou“ pelės
BTV nuotr. / „Dviračio šou“ pelės

Naujam sezonui naujame kanale BTV besiruošianti „Dviračio šou“ kompanija šią vasarą nesėdėjo rankų sudėjusi – surengė ekspediciją į Marsą, pasiuntusi ten savo laivą „Humoriosity“.

Raudonąją planetą betyrinėjantis „Dviračio šou“ marsaeigis atrado Algį Ramanauską – peliuką Sūrskį, kurį, kaip išaiškėjo, buvo pagrobę marsiečiai, ištrynė atmintį ir kažką darė dar, ko jis neatsimena.

„Dviračio šou“ pavyko Sūrskį parsiskraidinti į Žemę – nuo naujojo BTV sezono jis su savo ištikimuoju kolega Rimu Šapausku – Mauzeriu vėl turės peliukų politologų rubriką.  

Gaila, kad Sūrskis nieko neatsimena: nei koks jo vardas, nei kur buvo, nei  savo gyvenamosios vietos ir yra šventai įsitikinęs, kad premjeras – vis dar Kubilius. Kol kas nepavyksta jam įrodyti kitaip.

„Humoriosity“ naujam „Dviračio sezonui“ rado dar keletą naujienų. Kadangi Lietuvos politinėje padangėje vis pasigirsta samprotavimų, kad marsiečiai mūsų šalyje turi savo interesų, marsaeigiui pavyko rasti fainą  žaliųjų žmogeliukų ansamblį. Marsiečių ansambliukas mielai sutiko turėti savo rubriką „Dviračio šou“ ir apdainuoti, kaip Lietuvos įvykiai atrodo iš Marso.

Tiesa, vienas žalių žmogeliukų labai panašus į aktorių Mantą Stonkų, bet sutapimas grynai yra atsitiktinis.  

Atsinaujinęs „Dviračio šou“ su politologais Mauzeriu ir Surskiu – naujajame BTV sezone jau greitai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką