Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alinos ir Donato sužadėtuvės Neryje: visas laivas tik dviem ir staigmena ant teatro sienos

Donatas Kotovas ir Alina Legetavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Donatas Kotovas ir Alina Legetavičiūtė
Šaltinis: 15min
4
A A

Yra daugybė būdų prisipažinti meilę ir paprašyti išrinktosios rankos. Vilnietė Alina (20) ir iš Visagino kilęs Donatas (23) vos po septynių mėnesių draugystės suvokė, kad negali vienas be kito ir net dideli atstumai nėra kliūtis jų meilei. O rugpjūčio pradžioje Donatas neįprastu būdu paprašė išrinktosios rankos ir sulaukė atsakymo, kurio ir tikėjosi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Poros draugystės istorija nėra ilga, tačiau jau atlaikė ir išbandymą atstumu. Šiuo metu kartu dirbantys Donatas ir Alina 15min skaitytojams sutiko papasakoti savo meilės istoriją, kuri neprasidėjo labai romantiškai.

Maskvoje tarptautinę teisę studijuojanti Alina Legetavičiūtė praėjusių metų žiemą grįžo į Vilnių ir susitiko su draugais viename sostinės barų, kurio savininkas buvo būtent Donatas. „Susitikę pirmą kartą mes net spėjome susipykti! Mane supažindino su Donatu ir jam tikrai tada nepajaučiau simpatijos, priešingai“, – pirmąją pažintį su sužadėtiniu prisiminė Alina.

Po kiek laiko mergina turėjo grįžti atgal į mokslus Maskvoje, tačiau po mėnesio vėl leido laiką sostinėje. „Nusprendžiau su draugais nueiti į tą patį barą, kuriame sutikau Donatą, ir tada viskas prasidėjo... Pradėjome su juo bendrauti ir visiškai pakeitėme vienas apie kitą nuomonę“, – 15min kalbėjo Alina.

Kaip sakoma, nuo meilės iki neapykantos – vos vienas žingsnis. Alinos ir Donatos istorijoje būtent taip ir nutiko. Antro susitikimo metu pyktis staiga peraugo į stiprią simpatiją.

Asmeninio albumo nuotr./Donatas Kotovas ir Alina Legetavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Donatas Kotovas ir Alina Legetavičiūtė

Nors ir Alina visiems sakydavo, kad jai Vilnius nepatinka, kad ji nenori čia grįžinėti po mokslų, įsimylėjusi Donatą ėmė kalbėti visiškai kitaip.

„Kai pradėjome draugauti – kas savaitgalį grįždavau iš Maskvos, Donatas į Rusiją atskrisdavo. Vasarą pradėjome gyventi kartu, mes negalėjome vienas be kito. Jam net pasakiau, kad nebevažiuosiu į Maskvą. Bandėm sugalvoti, ką daryti su mano mokslais. Nusprendėme, kad pasikeisiu studijų planą ir studijuosiu gyvendama Lietuvoje neakivaizdžiai“, – 15min sakė Alina.

Regis, septyni mėnesiai nėra labai daug laiko meilei patikrinti, bent išbandę draugystę per atstumą, Donatas tvirtai nusprendė, kad blaškytis neverta. Rugpjūčio 8-ąją vaikinas pakvietė savo mylimąją ypatingos vakarienės.

„Šiaip Donatas mėgsta daryti staigmenas, dovanoja gėles. Kai sulaukiau jo skambučio, maniau, kad tai bus eilinė vakarienė. Tačiau nors paprastai jis mūvi džinsus, vilki marškinėlius, tą vakarą jis buvo apsivilkęs kostiumą. Užrišo man akis, atvažiavome prie Nacionalinio muziejaus. Pėsčiomis nuėjome upės link. Įlipome į laivą, su mumis sveikinosi visa komanda, nesupratau, kas vyksta. Donatas tik pasakė, kad nusprendė padaryti dovaną – pavakarieniausime dviese ir pasikalbėsime“, – vakaro pradžią prisiminė Alina. Donatas tą vakarą išnuomojo laivą tik dviem, kitų pramogautojų laive nebuvo.

Asmeninio albumo nuotr./Donatas Kotovas
Asmeninio albumo nuotr./Donatas Kotovas

Besimėgaujant vakariene, Donatas Alina pasiūlė apžiūrėti laivą, pabendrauti su kapitonu. Beplaukiant pro Operos ir baleto teatrą Donatas Alinai pasiūlė pažiūrėti į ten kabantį ekraną. Jame ji netikėtai išvydo angliškai užrašytą prašymą tekėti... „Buvo labai miela, gyvenime nesu mačiusi tokios idėjos“, – virpančiu balsu sakė Alina, kuri nė sekundės nesuabejojo ir ištarė „taip“.

Asmeninio albumo nuotr./Donato Kotovo ir Alinos Legetavičiūtės sužadėtuvių akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Donato Kotovo ir Alinos Legetavičiūtės sužadėtuvių akimirka

15min kalbintas Donatas sakė, kad mintis neįprastu būdu pasipiršti jam kilo iš didelės meilės: „Kai myli, norisi nustebinti, norisi pasipiršti taip, kaip dar niekas to nedarė.“

Baro „Midnight“ savininkas iš reklamos gamintojų sulaukė didelio palaikymo, pagalbos įgyvendinant idėją. „Iš pradžių galvojau lietuvišką užrašą padaryti, bet man angliškai gražiau skambėjo, o ir tekstas gražiau susidėliojo“, – teigė Donatas.

Asmeninio albumo nuotr./Alina Legetavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Alina Legetavičiūtė

Pora jau kalbasi apie vestuves, pasak Alinos, galbūt jos įvyks pavasarį, kai viskas žydi, kai šilta. „Donatas sako, kad darysime taip, kaip aš noriu. Noriu jungtuvių ceremonijos prie ežero“, – 15min sakė Alina.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką