TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikiečiai mokosi tarti: „Evelina Anusauskaitė“! Lietuvė nugalėjo Niujorke vykusiame konkurse „Avon Voices“

Evelina Anusauskaitė (priekyje)
„Avon Voices“ nuotr. / Evelina Anusauskaitė tapo konkurso „Avon Voices“ nugalėtoja.
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Niujorko centre esančio didžiulio viešbučio „Marriott Marquis“ scenoje garsioji dainininkė Fergie teatrališkai aikčiojo neskubėdama paskelbti vokalisčių konkurso „Avon Voices“ nugalėtoją: „Oi, kur gi vokas?“ Tą akimirką, atrodė, dešimties finalisčių širdys iš jaudulio susprogs. Fergie šūktelėjus jos vardą, Evelina Anusauskaitė pasijuto lyg kosmose – tą patiria žmogus, kurio didelė svajonė išsipildo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Esu mergina iš mažos šalies. Apie tai svajojau keturiolika metų. Visi iš manęs juokėsi – koks Niujorkas? Dainuosi tenai? Ir štai...“ – virpančiu balsu, bet nė akimirkos neužsikirsdama padėkos kalbą sakė lapkričio pirmąją, konkurso finalo dieną, Niujorke 22-ąjį gimtadienį šventusi Evelina.

Kas išties įvyko, ji galiausiai suprato tik po kelių minučių, baigdama dainuoti konkursui pasirinktą garsiąją „I will always love you“ dainą. Tuomet jos balsas skambėjo taip įtaigiai ir galingai, kad keli šimtai prašmatnaus „Avon“ moterų fondo apdovanojimų vakaro „Global Voices for Change“ („Pasaulio balsai permainoms“) dalyvių pašoko nuo savo kėdžių ir plojo atsistoję. Evelinos akyse tvenkėsi ašaros, jos klausančiųjų oda lakstė šiurpuliukai.

„Tą akimirką labai didžiavausi Lietuva – nesvarbu, kokia ji maža, mes galime labai daug. Aišku, reikia svajoti ir tikėti. Aš tikėjau. Dainuodama „I will always love you“ šįkart stengiausi susikoncentruoti. Man ši daina reikšminga – ne veltui pasirinkau būtent ją. Žinau, kam ji skirta, apie ką tas tekstas, todėl dainuodama jaučiu tikras emocijas – jų nereikia kažkaip sukurti ar užkurti. Pagalvoji apie žmogų, kuriam dainuoji, ir viskas eina tarsi savaime. Pamatai to žmogaus veidą – ir daina skrenda“, – šią Evelinos pergalę lėmė ne tik profesionalumas, puikus balsas, bet ir meilė.

Edvardo Žičkaus nuotr./Evelina Anusauskaitė
Edvardo Žičkaus nuotr./Evelinos Anusauskaitės triumfo valanda Niujorke

Kas toliau? Kada grįši į Niujorką kaip konkurso laimėtoja įrašinėti albumo didelėje leidybos kompanijoje? „Duokit man bent pusvalandį susivokti. Apie tą dar tikrai negalvoju“, – iškart po apdovanojimo trečiadienio vakarą Niujorke (paryčiui Lietuvoje) šypsojosi dainininkė. Jau rytą jos laukė skrydis namo. „Nupirkti suvenyrų savo šeimai teturiu kelias valandas. Bet ką tokios būsenos aš pirksiu?“ – kalbėjo dainininkė, pusiau rimtai svarstydama užsukti į ilgai dirbančias Niujorko centro parduotuves.

Man patinka būti laimingai. O dabar esu laimingiausia pasaulyje, – džiaugėsi Evelina Anusauskaitė.

Evelina Niujorko šįkart matė išties mažai – taupė laiką ir jėgas siekdama svajonės laimėti, įsitvirtinti plačiajame muzikos pasaulyje, o galimybių šiame konkurse tam yra išties daug: pasaulinio garso žvaigždžių pamokos, pastabos, vertinimai, pagaliau – bendras darbas su „Grammy“ apdovanotais muzikantais, nauji įdomūs ryšiai. Tokia unikali galimybė teko vos dešimčiai atlikėjų, patekusių į finalą, kur pirmiausia jas išrinko internautai, vėliau sėkmę lėmė profesionalų – muzikos žvaigždžių komisija. Iš viso laimę pirmajame „Avon Voices“ bandė 6 000 dainininkių iš šešiasdešimties šalių – Evelinai teko įveikti ne vieną atrankos etapą.

„Dabar labiausiai noriu paimti į rankas mobilųjį telefoną. Kainuos daug, bet pašnekėsiu su visais, kuriuos myliu: noriu išgirsti tėvų, brolių, draugų, net savo šuns balsą“, – juokėsi ir pridūrė, kad tas nepaprastas mylinčių žmonių palaikymas jai suteikė sparnus: „Man patinka būti laimingai. O dabar esu laimingiausia pasaulyje.“

Dar Evelinai išskirtinės dienos rytą daug su konkursantėmis bendravęs, jų pasirodymams dirigavęs „Avon“ viceprezidentas Josephas Billone'as mokėsi lietuviškai tarti mūsų šalies atstovės vardą ir pavardę. Nujautė, kad laimės būtent ji? „Ne, man patinka, kaip skamba „A-nu-saus-kaitė“, – juokėsi už šios 125-ąją sukaktį mininčios pasaulinės kompanijos komunikaciją atsakingas ameriekietis.

Tame pačiame vakare buvo apdovanoti ir daugiausia prisidėję prie „Avon“ labdaros projektų bei geriausia dainuojanti šios kompanijos atstovė – ja tapo viena „Avon Voices“ finalisčių Selena iš Kanados.

Edvardo Žičkaus nuotr./Finalistės scenoje
Edvardo Žičkaus nuotr./Finalistės scenoje

 

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką