Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 11d. 21:09

Anapilin iškeliavusios šefės H.Bovševič dukra paviešino jautrų laišką: „Ačiū už gyvenimą, kurį padovanojai“

Halina Bovševič su dukra Kamila
Asmeninio albumo nuotr. / Halina Bovševič su dukra Kamila
Savaitgalį anapilin iškeliavusios virtuvės šefės Halinos Bovševič dukra Kamila pasidalijo jautriu laišku, pagerbdama jos atminimą. Netektį išgyvenusi mergina aprašė ją aplankančias mintis, prisiminimus ir mamos poelgius, dėl kurių ji ja labai didžiavosi.

Jautriu įrašu H.Bovševič dukra Kamila pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Prie gražaus atminimo mergina pridėjo nuotrauką iš vaikystės, kurioje ji ir mama Halina.

„Mano mylimosios Mamytės atminimui

Man be galo skaudu suvokti, kad daugiau niekada jos neapkabinsiu ir nepaskęsiu jos glėbyje;

kad neišgirsiu jos raminančio balso, skambaus juoko ar kaip ją ką nors įsiutina per telefono skambutį;

kad nebeturiu galimybės jai paskambinti, paprašyti patarimo, nudžiuginti ar pasidalinti nerimu ar džiaugsmu;

kad per šventes negalėsiu ruošti patiekalus kartu su mama ir močiute online ir kartu planuoti šventes.

Man labai gaila, kad ji daugiau niekada neatvažiuos pas mane, kad ji nebus su manimi mano vestuvėse, kai pati tapsiu mama ir auginsiu savo vaikus. Niekas negali jos pakeisti ir niekas man nepadės kaip ji.

Tuo pačiu metu be galo didžiuojuosi būdama jos dukra.

Ji man yra didžiausias superinės moters pavyzdys.

Ji mylėjo pasaulį ir žmones.

Ji visada buvo atsidavusi žmonėms, ji puolė padėti, net kai jai pačiai nebuvo lengva.

Ji mėgo keliones ir pašėlusius nuotykius.

Ji buvo ištikima sau, atkakliai siekė savo tikslo, nepaisant aplinkinių teismais.

Ji buvo stipri, protinga ir kūrybinga moteris. Ji nugalėjo tiek daug kliūčių, visada turėjo sprendimą ir beprotiškas idėjas.

Ji taip pat turėjo gydančią galią. Per jos karštas, raminančias rankas ir nuoširdžią širdį praėjo tiek daug žmonių. Ji mokėjo išklausyti, patarti ir motyvuoti.

Ir kaip jai patiko BBQ! Tai buvo jos tikroji aistra, ji galėjo apie tai kalbėti valandų valandas.

Tai ji ir darė. BBQ mum kulinarinė studija suteikė jai tiek džiaugsmo, jos akys žaižaravo nuo to, kad ji galėjo pasidalinti savo žiniomis su kitais, kad ją nuolat supo žmonės. Jai tai labai patiko.

Daugiau 15 metų BBQ asociacijoje, prezidento pareigos, teisėjos titulas, laureato apdovanojimai ir tiek daug beprotiškų projektų.

Būti BBQ mama tiek daug jai ir visiems ją pažinojusiems reiškė.

Aš be galo didžiuojuosi, kad, nors ir per trumpą, bet labai reikšmingą gyvenimą ji prisilietė prie daugybės gyvenimų, sutiko tiek žmonių, daug kam padėjo.

Žinau, kad dalelė jos yra kiekvieno, ją pažinojusio žmogaus širdyje. Ji buvo ryškiausia mūsų žvaigždė.

Esu paliesta ir nuoširdžiai dėkinga visiems, kurie ja tikėjo, palaikė ją sunkiu metu, mylėjo ir davė net menkiausią priežastį jos džiaugsmui.

Ačiū visiems už tokius gražius žodžius, už atmintį, už emocijas ir pasidalijimą nuotraukomis bei įrašais.

Jos gyvenimas buvo toks spalvingas, toks pilnas, toks džiaugsmingas, kad dabar, be jokios abejonės, visiems jos labai truks.

Halina Bovševič išliks mūsų širdyse amžinai. Tegul jos gyvenimas yra pavyzdžiu ir motyvacija. Tegul jos atminimas yra prieskoniu kiekviename patiekale, kibirkštim kiekvienoje liepsnoje ir šiluma kiekviename prisilietime.

Myliu tave Mamytė ir ačiū už Tau nuostabų gyvenimą, kurį man padovanojai“, – jautriu įrašu socialiniame tinkle pasidalijo K.Bovševič.

15min primena, kad gegužės 8-osios naktį mirė Vilniuje ilgai gyvenusi ir dirbusi garsi virtuvės šefė H.Bovševič. Kaip pranešama, moteris pralaimėjo kovą su koronavirusu.

Apie moters mirtį pranešė asmenys, administruojantys Markučių bendruomenės feisbuke puslapį.

„Šiandien mus paliko mūsų visų mylima BBQ mama Halina Bowszewicz. Didelis ačiū jai už nuostabias šypsenas, puikias idėjas, nuotaikingas pamokėles. Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius“, – buvo rašome bendruomenės puslapyje.

Taip pat tai, kad moteris iškeliavo anapilin, buvo patvirtinta portalui zw.lt, ten pat pranešama, kad virtuvės šefė mirė šeštadienį po ilgai trukusios kovos su koronavirusu.

Halina Bovševič buvo daugeliui žinoma kaip barbekiu mama, vadovavo Vilniuje esančiai kulinarijos studijai „BBQ Mom's Cooking Studio“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 6 Mirtis Dukra Meilė Vaikai
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką