Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 28d. 13:46

Andrejus Daščenka: man šlykštu žiūrėti į savo žmoną (papildyta sausio 28 d.)

Marina Daščenka
Eigirdo Scinko nuotr. / Marina Daščenka

Andrejaus ir Marinos Daščenkų istorijoje vis dar negalima dėti taško: vienas kitą jie kaltina neištikimybe, smurtavimu, palaidu gyvenimu... Sutuoktiniai nebegyvena po vienu stogu ir kovoja dėl dukrytės globos. Kadangi „Olialia pupytė“ Marina su žurnalistais nebenori kalbėti, išklausėme jos vyro Andrejaus pateiktą versiją.

Viganto Ovadnevo nuotr./Andrejus Daščenka
Viganto Ovadnevo nuotr./Andrejus Daščenka

Vardas, pavardė: Andrejus Daščenka.

Gimimo data, vieta: 1984 08 24, Jonavos r., Rukla. 25 m.

Išsilavinimas: baigė Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos statybos inžinerijos du kursus.

Šeiminė padėtis: vedęs; su žmona Marina (22) augina dukrytę Ešlę (2,7).

 

Vyras be pinigų jai nereikalingas

Andrejus sako, kad buvo laikai, kai jis neturėjo ko valgyti, todėl, metęs studijas, privalėjo eiti dirbti. „Kad viskuo aprūpinčiau žmoną Mariną, – neslepia A. Daščenka. – Vyras be pinigų jai nereikalingas.“

 Visiems smalsu, kuo iš tiesų užsiima Andrejus, kurį jo žmona žurnalistams pristatė kaip „bedarbį, banditų gaujos vadą, mafiozą“. „Su broliu atidarėme automobilių servisą, po pusės metų įkūriau reklamos agentūrą. Verslas mums sekėsi puikiai. Šiuo metu esu kelių įmonių akcininkas. Pinigų man užtenka namų reikmėms, išlaikyti save, vaiką ir atostogoms lieka. Kalbos, kad esu banditas, – melas“, – sako Andrejus.

Marina būsimą vyrą sutiko prieš ketverius metus. „Mane su ja supažindino draugas. Kai pamačiau Mariną, iškart įsimylėjau. Man ji pasirodė labai graži. Maždaug mėnesį užtrukau, kol pavergiau jos širdį: kviečiau į pasimatymus, dovanojau gėles... Po dviejų mėnesių draugystės Marina pastojo. Aš labai norėjau vaiko, o ir jai nebuvo jokio šoko. Susituokėme, apsigyvenome kartu, susilaukėme dukrytės Ešlės. Iki tol gyvenome labai darniai. Viskas pasikeitė, kai Marina, praėjus dviem savaitėm po gimdymo, išskrido į užsienį šokti. Rūpinausi dukryte, maitinau ją mišinukais, nes mamos pieno nebuvo. Grįžusi į Lietuvą, Marina tapo „Olialia“ mergaite. Nuo to laiko šeima jai neberūpėjo – svarbiau buvo kažkur dalyvauti, trankytis naktimis, vartoti svaigalus“, – pasakoja Andrejus.

Vyras neslepia, kad Marinos kantriai laukė, tikėjosi, jog ji susiprotės, vėl pradės rūpintis šeima. „Namuose jos nebūdavo po kelias paras, grįždavo apsvaigusi, keldavo triukšmą, trankydavo daiktus, pažadindavo vaiką. Dukrytė verkdavo iš išgąsčio. Juk ir kaimynai patvirtino, kad ne aš, o Marina rėkaudavo naktimis. Per isterijos priepuolius ji sudaužė du kompiuteris, du plazminius televizorius“, – sako A. Daščenka.

Dukrytė nenori matyti mamos

Andrejus į interviu atėjo iškart po posėdžio, vykusio Vaikų teisių apsaugos tarnyboje. Komisija nusprendė, kad Ešlė lieka gyventi su tėvu, o motina ją galės lankyti kas antrą savaitgalį. „Šiuo metu dukrelė ligoninėje, o jos motina net nepasiteirauja, kokia mergaitės būklė. Šiandien Marina atvažiavo ir, kol buvau tualete, pavogė iš manęs automobilio dokumentus ir raktelius. Jai reikia tik pinigų, brangių drabužių, gero automobilio. Marinai buvau nupirkęs „Mercedes–Benz CLK“ – atsiėmiau. Atėmiau ir kailinius, už kuriuos sumokėjau 11 000 litų. O kodėl turėčiau jai palikti? Puikiai žinau, kad šiuo metu žmona turi ne vieną meilužį. Tikrai atsiras kvailelis, kuris dar brangesnius padovanos“, – mano Andrejus.

Vyras neslepia: dukrytė ne kartą sakė, kad nenori matyti mamos. „Koks vaikas norėtų matyti nuolat rėkaujančią ir besikeikiančią motiną?! Nors Marina žurnalistams sako norinti susigrąžinti dukrą, tačiau tai tik akių dūmimas – ji tiesiog bando pataisyti pašlijusią reputaciją, – įsitikinęs Andrejus. – Gal giliai širdyje žmona myli dukrą, bet jai rūpi ne šeima, o tūsovkės.“

Kad Marina vyrui buvo neištikima, Andrejus jau nebeabejoja. „Man ne vienas žmogus sakė, kad matė žmoną besiglaustančią prie kitų vyrų. O galiausiai ir jos vadinamas bičiulis Airidas Karpavičius (atlikėjas Airis – aut. past.) man prisipažino, jog miegojo su Marina. Tik nesuprantu, kam jis jai buvo reikalingas? Nei gražus, nei turtingas... Matyt, pametė kokį tūkstantėlį, ir žmona užkibo. Marina bendrauja tik su tais, kurie turi pinigų“, – sako M. Daščenkos sutuoktinis.

Nori susitaikyti? Nupirk batus!

Andrejus neslepia – žmonai jis negailėjo nieko. „Nori automobilio? Prašom! Nori brangių batų? Perku! Tarp mūsų praraja atsirado tada, kai aš atsiguliau į ligoninę balso stygų operacijai ir tuo metu praradau pelningą užsakymą. Visiškai neturėjau pinigų. Ji net aplankyti manęs neatėjo, pradėjo ieškoti kitų pinigų šaltinių, – sako Andrejus. – Iš pradžių Marina tokia nebuvo, mat aš ją paėmiau visišką nabagėlę. Nuo tada ji pradėjo pirkti kosmetiką už kelis tūkstančius litų, sumokėjau už jos priekinius porcelianinius dantis, finansavau krūtinės didinimo operaciją, lūpų „pripūtimo“ procedūras, į veidą ji nuolat leidosi jauninančius preparatus. Aš iš jos padariau lėlytę.“

Andrejus tvirtina, kad Marina vis dar juo manipuliuoja. „Ji skambino man ir pasakė tiesiai šviesiai: „Jei nori, kad susitaikytume, nupirk man batus už 1 200 litų.“ Kol kartu gyvenome, ji mane šantažuodavo: „Jei neduosi pinigų – nebus sekso.“

Andrejus neslepia – Mariną jis labai mylėjo. „Dabar man į ją žiūrėti tiesiog šlykštu. Žmogus nebepasikeis. Mes laukėme jos grįžtančios į šeimą, bet žmonai rūpi tik pramogos. Aš neabejoju, kad surasiu moterį, kuri mylės ir mane, ir mano dukrą. Marina gal ir atsipeikės, bet bus per vėlu – „nudėvėtos“ moters man nebereikia“, – sako A. Daščenka.

„Marinai labai reikia specialisto pagalbos. Ji jau buvo sutikusi nueiti pas psichiatrą, bet paskutinę minutę persigalvojo.“

Žmoną išvežė į mišką?

Mus pasiekė kalbos, kad Andrejus ne kartą Marinai siūlė susitaikyti, maldavo jos sugrįžti į šeimą, o visą šį konfliktą planavo pateikti kaip reklamos triuką. Artimas atlikėjai asmuo mums papasakojo istoriją, esą Andrejus žmoną buvo išvežęs į mišką, kur neva bandė išsiaiškinti santykius. Spaudžiant speigui, Marina esą turėjo stovėti lauke ir į pasiūlymą taikytis atsakyti „taip“, nes, priešingu atveju, neva būtų palikta sušalti. Šią istoriją perpasakoję Marinai, išgirdome tik vieną klausimą: „Iš kur jūs sužinojote?“ Plačiau komentuoti mergina atsisakė, mat ji nusprendė daugiau nebekalbėti apie sutuoktinį. Tiesa, Marina paneigė Andrejaus žodžius, kad ji neva reikalavusi nupirkti brangius batus ir dėl to būtų sutikusi susitaikyti bei išsigynė automobilio dokumentų ir raktelių vagystės. „Nežinau, kas čia jam „prisisapnavo“?! Aš apšalusi! Gal jis išpopuliarėti užsimanė, kad taip apie mane šneka?! Bet jei jūs ir toliau man skambinsite bei klausinėsite apie vyrą, daugiau nebebendrausiu“, – nukirto mergina.

Andrejus net kelis kartus pakartojo, kad žmonos į mišką nevežė, o visa ši istorija – tik dar vienas melas. Koks tikslas išgalvoti nebūtas istorijas? „Oi, nepažįstate jūs to žmogaus! Marina dar ne tiek galėtų primeluoti norėdama pasiekti savo tikslą. Žinote, kodėl ji nieko nebekomentuoja? Nes aš turiu ne tik ją, bet ir visas tris „Olialia pupytes“ kompromituojančios medžiagos. Dabar visos išsigandusios, kad nesužlugdyčiau jų karjerų“, – sako Andrejus.

 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Tiesiogiai 24sek

Istorinę pergalę rankoje laikiusį „Žalgirį“ Maskvoje pražudė S.Rodriguezo bombos

Gyvenimas

Paslaptinga liga garsų solistą nustūmė į visuomenės užribį: sklinda nemalonus kvapas

15min tema Aktualu

Pasaulio dešinieji sukilo prieš JT migracijos paktą: keliama audra stiklinėje?

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine: kodėl vienas pavojingiausių Australijos vorų – net nenuodingas

Vardai

Eimuntas Nekrošius paskutinį gyvenimo savaitgalį praleido pajūryje: „Jis buvo laimingas“

Aktualu

„Patikrinta 15min“ – pirmasis pasauliniu mastu pripažintas Baltijos šalių faktų tikrinimo projektas

Tiesiogiai 24sek

Kertinis vakaras Vokietijoje: „Skyliners“ – „Rytas“

Atvirai su vadovu. A.Žukauskienė: apie jauno vadovo patyrimus, gyvenimo tikslą ir laimėtas bei pralaimėtas kovas

Gyvenimas

Giedrius gerina būstą sužalotam didvyriui: šis išgelbėjo paauglę, o dabar pagalbos reikia pačiam

Išrinkite geriausias 2018 metų knygas

Aktualu

Aiškėja, kodėl sumuštas F.Sanchezas: dviejų nacionalistų jausmus užgavo šūkis „Lietuva visiems“

Aktualu

Lenkijos Seimas atšaukė ginčijamą Aukščiausiojo Teismo reformą

Ar pastebėjote Vilniaus viešojo transporto atsinaujinimą?

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „Opel Kadett E“

Aktualu

„Proveržis“ tariantis dėl etatinio mokytojų apmokėjimo modelio: bus pildomi profsąjungų reikalavimai

Vardai

Katy Perry – daugiausiai uždirbanti dainininkė pasaulyje: iš pirmos vietos išstūmė Beyonce

Vardai

Atsisveikinimas su netikėtai išėjusiu Eimuntu Nekrošiumi: „Per anksti, gerokai per anksti...“

Aktualu

Romoje pradėtos griauti numanomos mafijos grupuotės vilos

Aktualu

Šveicarija atsisakė planų paremti JT susitarimą dėl migracijos

Aktualu

Prabangiu BMW visureigiu važiavusio ukrainiečio kelionė nutrūko pasienyje

Naujienos

Tiesiogiai 24sek

Istorinę pergalę rankoje laikiusį „Žalgirį“ Maskvoje pražudė S.Rodriguezo bombos

Gyvenimas

Paslaptinga liga garsų solistą nustūmė į visuomenės užribį: sklinda nemalonus kvapas

15min tema Aktualu

Pasaulio dešinieji sukilo prieš JT migracijos paktą: keliama audra stiklinėje?

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine: kodėl vienas pavojingiausių Australijos vorų – net nenuodingas

Vardai

Eimuntas Nekrošius paskutinį gyvenimo savaitgalį praleido pajūryje: „Jis buvo laimingas“

Aktualu

„Patikrinta 15min“ – pirmasis pasauliniu mastu pripažintas Baltijos šalių faktų tikrinimo projektas

Tiesiogiai 24sek

Kertinis vakaras Vokietijoje: „Skyliners“ – „Rytas“

Atvirai su vadovu. A.Žukauskienė: apie jauno vadovo patyrimus, gyvenimo tikslą ir laimėtas bei pralaimėtas kovas

Gyvenimas

Giedrius gerina būstą sužalotam didvyriui: šis išgelbėjo paauglę, o dabar pagalbos reikia pačiam

Išrinkite geriausias 2018 metų knygas

Aktualu

Aiškėja, kodėl sumuštas F.Sanchezas: dviejų nacionalistų jausmus užgavo šūkis „Lietuva visiems“

Aktualu

Lenkijos Seimas atšaukė ginčijamą Aukščiausiojo Teismo reformą

Ar pastebėjote Vilniaus viešojo transporto atsinaujinimą?

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „Opel Kadett E“

Aktualu

„Proveržis“ tariantis dėl etatinio mokytojų apmokėjimo modelio: bus pildomi profsąjungų reikalavimai

Vardai

Katy Perry – daugiausiai uždirbanti dainininkė pasaulyje: iš pirmos vietos išstūmė Beyonce

Vardai

Atsisveikinimas su netikėtai išėjusiu Eimuntu Nekrošiumi: „Per anksti, gerokai per anksti...“

Aktualu

Romoje pradėtos griauti numanomos mafijos grupuotės vilos

Aktualu

Šveicarija atsisakė planų paremti JT susitarimą dėl migracijos

Aktualu

Prabangiu BMW visureigiu važiavusio ukrainiečio kelionė nutrūko pasienyje

Vardai

Ypatingos

03:39
07:48

Gera keliauti kartu

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką