Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Butkus ir Erika Vitulskienė šokiravo kartuvėmis ir mirties tema

Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
LNK nuotr. / Andrius Butkus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Andrius Butkus – kilpoje tiesioginio eterio metu. Toks meninis sprendimas šokiravo LNK šokių projekto komisijos narius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Aistis Mickevičius netgi replikavo, kad projekto prodiuseriai A.Butkui pasakys telefono numerius, kuriais galima kreiptis psichologinės pagalbos.

Šį šeštadienį LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ poros šoko pačios rinkdamosi pasirodymo temą. Vieni tapo mafijozais, kiti įsimylėjėliais, treti – menininkais, bet Andriaus Butkaus ir Erikos Vitulskienės pora pasirinkimo originalumu pranoko kitus šokėjus – jie šoko numirėlius kompozicijoje pavadinimu „Anapus“.

Po neįprasto numerio net žodžio kišenėje neieškanti Ieva Šimukauskienė neteko žado.

„Kas jums šovė į galvą, jūs išprotėjote, jūs pamišote, likus kelioms savaitėms iki finalo! Kaip jums galėjo šauti pasikarti tiesioginiame eteryje? Buvau kraupu žiūrėti į Butkų kartuvėse“, – tūžo Ieva ir parašė vos penkis balus.

Aistis Mickevičius komentavo, kad tai – keistas pasirinkimas, žinant, kad pastaruoju metu šalyje buvo plačiai nuskambėjusių savižudybių atvejų.

Tačiau Andrių su Erika puolė ginti Vytenis Pauliukaitis.

„Vienas garsus šokėjas yra pasakęs, kad šokyje yra tik trys temos – gimimas, meilė ir mirtis. Mūsų šou – ne tik limonadas ir kisielius, čia turi teisę būti ir kitos temos“, – atrėžė diplomuotas režisierius V. Pauliukaitis ir porai parašė dešimt.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką