Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 24d. 14:47

Andrius Kaniava su kumele Grafiti nejodinėja tik prieš koncertus

Aktorius Andrius Kaniava
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aktorius Andrius Kaniava

Šį savaitgalį aktorius Andrius Kaniava praleis Belmonto apylinkėse, Vilniuje, kur vyks atviras Lietuvos trikovės čempionatas. Garsus žirgų mylėtojas nuoširdžiai kviečia šeštadienį 11 val. visus smalsuolius su šeimomis atvykti į Belmontą ir savo akimis pamatyti, kaip žirgai šoks į bandenį, lips į kalną ir atliks kitas sudėtingas užduotis.

„Čempionatas vyksta Belmonte – vienoje gražiausių Vilniaus vietų. Todėl labai norime pakviesti žiūrovus, nes renginys nemokamas, – sakė A.Kaniava.

Žirginio sporto entuziastai varžysis tris dienas: penktadienį žirgus išjodinėjo, šeštadienį jiems teks laukų bandymai, o sekmadienį, kaip juokavo aktorius, „konkūre dalyvaus visi, kurie po dviejų dienų liks gyvi“.

Aktorius varžybose jau trejus metus dalyvauja su beveik dešimties metų kumele Grafiti.

„Mus suvedė likimas... Sužinojau, kad yra toks geras, tuo metu niekam nereikalingas žirgas, nuvažiavau ir papirko mane...“ – juokėsi artistas, kuris su savo žirgu susitinka beveik kasdien.

„Su savo kumele susitinku beveik kiekvieną dieną. Niekada nejoju tik tomis dienomis, kai turiu koncertus. Ir dėl fizinių jėgų, ir dėl to, kad jei man kas nors nutiks – pavesiu daugybę žmonių: ir tuos, kurie ateina klausytis, ir kolegas muzikantus, ir organizatorius. Seniau ir prieš spektaklius nejodinėdavau, bet dabar jau lengvai prabėgame“, – kaltai šypsodamasis prisipažino A.Kaniava.

Kartu su Grafiti aktorius kasdien praleidžia apie tris valandas.

„Žirgas toks gyvulys – jis turi bėgioti, jo negalima garde laikyti. Net jei jam trauma, jis vistiek turi vaikščioti ne mažiau valandos. Žirgas – ne motociklas, kurį išsitraukei iš garažo ir važiuoji. Jeigu kokios nors problemos, tai kojas po treniruotės reikia atšaldyti, tada laukti, kol nudžius, tada specialiai jas trinti ir aprišti ir t.t.“ – rūpestingai pasakojo raitelis.

Jis atskleidė, kad kažkada buvo kilusi mintis įsigyti ir antrą žirgą, tačiau, įvertinęs galimybes, šios idėjos atsisakė.

„Supratau, kad dabartiniu metu aš niekaip negalėsiu jam skirti laiko. O jei negali skirti laiko, tai kam tada? – atsakingai situaciją vertino aktorius. – Grafiti dabar yra tokio amžiaus, kai atsiskleidžia visas žirgo stiprumas. Pagal savo subrendimą ir patyrimą ji gali šokti per rimtesnes kliūtis ir įveikti ilgesnes distancijas. Tačiau tokiu metu ją jau reikia pradėti ir saugoti.“

Temos: 1 Andrius Kaniava
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką