Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 8d. 10:59

Andrius Mamontovas: „Tomo Dobrovolskio šeimai reikalinga visokeriopa parama“

Tomas Dobrovolskis
Asmeninio albumo nuotr. / Tomas Dobrovolskis

Šį ketvirtadienio vakarą daugelis žinomų šalies muzikantų pasirodys sostinės menų fabrike „Loftas“, siekdami ne tik įprasminti žuvusio draugo, kolegos, talentingo kūrėjo Tomo Dobrovolskio atminimą, bet ir finansiškai padėti jo šeimai. Vienas pirmųjų scenoje pasirodys Andrius Mamontovas.

Muzikanto, kompozitoriaus, originalaus instrumento – vario gaublio sumanytojo Tomo Dobrovolskio Lietuvos muzikos bendruomenė neteko po tragiškų įvykio Vilniaus senamiesčio naktyje. Kilus muštynėms T.Dobrovolskis, kurį daugelis prisimena kaip draugišką ir dorą žmogų, patyrė itin sunkių sužalojimų – jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio laidotuvės vyks penktadienį.

T.Dobrovolskis dalyvavo įvairiuose džiazo, elektroakustinės improvizacinės, eksperimentinės, akademinės muzikos, taip pat šokio, teatro ir kino projektuose. Jis buvo vienas iš Lietuvos džiazo federacijos įkūrėjų.

Dirbęs su daugybe šalies atlikėjų T.Dobrovolskis sulaukė jų stipraus palaikymo paskutinėmis savo gyvenimo valandomis. Buvo rengiamas Tomo paramos koncertas, kuris, susiklosčius baisiausiam scenarijui, tampa jo atminimo vakaru.

Šįvakar Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvyks daugiau nei 4 val. trukmės koncertas, kuriame po kelis kūrinius atliks dešimtys muzikantų. Koncerte dalyvaus „Bix“, „Biplan“, Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis, Jeronimas Milius ir Feliksas Zakrevskis, Markas Palubenka, Andrius Kulikauskas ir Justė Kazakevičiūtė, „Žalvarinis“, „Saulės broliai“, „4Fun“, „Gin’Gas“, Arkadijus Gotesmanas, „The Road Band“, Liudas Mockūnas, Vytautas Labutis, Saulius Petreikis, „Soul Moustache“, Saulius Auglys ir „Vilniaus mušamieji“, Chris Ruebens ir kiti.

„Koncerto misija labai paprasta. Pagerbti žuvusį ir pagelbėti jo šeimai finansiškai. Jiems tokioje situacijoje reikalinga visokeriopa parama. Džiaugiuosi, kad muzikinė bendruomenė šioje vietoje yra jautriai atsiliepianti į skaudų įvykį“, – teigė A.Mamontovas, atminimo vakare grosiantis vienas pirmųjų.

Atlikėjai ketvirtadienio vakarą koncertuos be jokio atlygio – žiūrovai vietoj bilietų bus kviečiami aukoti muzikanto šeimai.

Koncerto pradžia – 19 valandą, durys atidaromos 18.30 val.

Norintys paremti žuvusio T.Dobrovolskio šeimą finansiškai, tai gali padaryti ir pervesdami lėšų į jo našlės Akvilės Dobrovolskės sąskaitą – LT10 7300 0101 1944 0341.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką