Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 08, 13:40

Andrius Šedžius: „Jei Monika nebūtų mano žmona, apie ją niekas nežinotų. O dabar ji žvaigždė“

„Ji tiesiog pasakė: aš tavęs nebemyliu, turiu kitą, susikrovė daiktus ir išvažiavo“, – teigia verslininkas Andrius Šedžius atvirame interviu laidai „Nuo...iki...“.
Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė
Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vasarį Andrius ir Monika Šedžiai būtų šventę šeštąsias vestuvių metines, tačiau jau daugiau nei metus varsto teismų duris ir taikiomis poros skyrybomis, bent artimiausiu metu nė nekvepia. Šiandien Andrius teigia, kad žmonos iš namų neišmetė, visą laiką ja rūpinosi, ir neištikimas, kaip šioji teigė, nebuvo.

„Ji buvo nuo manęs priklausoma 100 procentų. Įtariu, kad jai reikalingas kuo ilgesnis procesas, kad kuo daugiau apie ją rašytų, kad kuo daugiau ji būtų paklausi muzikos rinkoje, kitaip neįsivaizduoju. Jei nebūtų Andriaus Šedžiaus draugė, žmona, nieko ir nebūtų. O dabar ji tapo atitinkamo lygio žvaigžde. Per skyrybas ji save reklamuoja“, – paklaustas, kodėl nepavyksta taikiai išsiskirti, „Nuo...iki...“ laidoje atsakė A.Šedžius.

Vyras neigė norintis iš žmonos Monikos atimti bendrą sūnų, todėl neva siekiantis jo globos ir gyvenamosios vietos nustatymo su juo. „Nenoriu iš mamos atimti vaiko. Noriu garanto, kad vaikas nebus paimtas iš manęs“, – teigė A.Šedžius.

Verslininkas neslėpė, kad kone kasdien sulaukia įvairių moterų žinučių, pasiūlymų pabendrauti, susitikti. Dauguma jų – itin jaunos. Paklaustas, kas gali būti tokio patrauklaus gerokai vyresniame vyre, tokiame kaip jis, Andrius Šedžius bus tiesus – stabilumas.

Asmeninio albumo nuotr./Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius
Asmeninio albumo nuotr./Monika Šedžiuvienė ir Andrius Šedžius

„Daugelis nori nieko nesimokyti, nieko nedirbti, ir gerai gyventi – keliauti, fotografuotis, smagiai leisti laiką. Susikuria sau tokią iliuziją, kad nieko gyvenime nereikės veikti. Ką dabar nusirausiu tokia jauna, graži būdama, tą ir turėsiu“, – apie daugumos šiuolaikinių jaunų merginų įsivaizduojamą gyvenimą antradienio vakarą LNK laidoje pasakos A.Šedžius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką