Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 19, 19:39

A.Šedžius su mylimąja Erdvile laukiasi antros atžalos: vyrui tai bus šeštas vaikas

Prieš daugiau nei metus vaikelio susilaukusius Andrių Šedžių ir jo mylimąją Erdvilę Pilvinytę vėl aplankys gandrai – pora laukiasi antros atžalos.
Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė
Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė / 15min ir asmeninio albumo nuotr.

Kalbos apie antrą Erdvilės nėštumą 15min pasiekė jau anksčiau, tačiau tąkart šios žinios mergina nekomentavo.

Vis dėlto pora to nutarė nebeslėpti. Apie tai trečiadienio vakarą pasirodžiusioje LNK laidoje KK2 prabilo pats Andrius Šedžius. Žurnalistės pasiteiravus, ar gims berniukas, ar mergaitė, vyras šios informacijos nepanoro atskleisti.

„Kol kas ne. Manau, kad nereikia iš anksto girtis, nes būna skausmo, ašarų ir nusivylimų, tai nereikia skubinti“, – laidoje kalbėjo Andrius.

Pasirodo, tai Andriui bus jau šeštas vaikas. Tačiau, kada šis gims, jis irgi neatskleidžia.

„Gal dabar, už valandos, už dviejų, bet kada gali būti“, – juokiasi jis.

A.Šedžius kalbėjo, kad jam svarbiausia ne nuveikti darbai, o užauginti vaikai. Anot jo, taip galima įtvirtinti savo atminimą.

„Visi žinos, kad giminėje buvo vienas žmogus, kuris darė kažką, gyveno ir jo dėka mes turim tiek daug palikuonių. Manau, kad vaikai yra geriausia, ką tėvai po savęs gali palikti gyvenime“, – KK2 laidoje kalbėjo A.Šedžius.

Vis tik Andrius sako, kad nuopelnų už vaiko priežiūrą negalėtų sau prisiimti. Tai, anot jo, daro mama.

„Iš tikrųjų daugiausia vaikui dėmesio skiria mama. Manau, kad mano atvejis klasikinis, kur tėtis dirba, rūpinasi buitimi, kad nieko netrūktų, kad vaikai būtų pavalgę“, – sakė jis, pridūręs, kad griežtas yra tik vienu atveju – jog vaikai būtų paskiepyti.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė
Asmeninio albumo nuotr./Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė

15min primena, kad 2020 m. lapkritį pora susilaukė savo pirmagimio. Šią džiugią žinią 15min patvirtino A.Šedžius. Tiesa, tąkart viešėjęs Hamburge, todėl lemtingą akimirką šalia Erdvilės būti negalėjęs.

„Žinau tik tiek, kad vaikas sveikas, mama sveika. Viskas gerai. Turėjo gimdyti šeštadienį, tai buvau taip susiplanavęs, kad šeštadienį ir grįšiu. Vakar vakare 20 val. į Hamburgą išvažiavau automobiliu, nes lėktuvai neskraido.

Tačiau taip išėjo, kad pravažiavus Varšuvą gavau žinutę, jog ji jau važiuoja į ligoninę. Šiandien susitvarkau reikalus, apsisuku ir atgal“, – pasakojo A.Šedžius.

Andrius sakė, kad net jei gimdymo metu būtų buvęs Lietuvoje, šiuo atveju vis tiek nelabai kas pasikeistų: „Dėl koronos nieko neleidžia į ligoninę. Ją išsivežė greitoji ir po dviejų dienų paleis. Tai iš principo ji nieko neprarado. Taip pat nei aš, nei vaikas.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką