Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 10d. 12:45

Andrius Tapinas patvirtino, kad skiriasi su Rasa Tapiniene: „Jau kurį laiką esu vienas“

Andrius Tapinas su žmona Rasa
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Tapinas su žmona Rasa

Akyliems feisbuko sekėjams ir Andriaus Tapino (42) gerbėjams dar šių metų pradžioje pro akis nepraslydo keista detalė – žurnalistas savo socialinio puslapio paskyroje yra paskelbęs esantis „vienišas“. Kurį laiką šia tema kalbėti vengęs laidų vedėjas, romanų autorius oficialiai prisipažino, kad skiriasi su žurnaliste Rasa Tapiniene (41).

Skyrybų faktą jis patvirtino vienoje internetinėje pokalbių grupėje – ne tik papasakojo apie skyrybas, bet ir šmaikštavo apie dabartinį gyvenimo etapą.

„Sveikos, žavios damos ir puikūs ponai, kaip sako mano draugas Jogaila Morkūnas (tas, kur žiauriai sukūdo po skyrybų, į žmogų nepanašus). Aš esu Andrius Tapinas, įkeliu savo nuotrauką, kad negalvotumėt, jog kažkoks apsimetėlis“, – prisistatė žurnalistas.

Pokalbių grupėje, į kurią galima patekti tik su pakvietimais, Tapinų skyrybos aptarinėtos ne kartą. Netgi įkeltos nuotraukos, kur Andrius užfiksuotas kitos moters draugijoje. Žurnalistui tai neprasprūdo pro akis – jis ironiškai gyrė grupės narius už tokias pastangas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Rasa ir Andrius Tapinai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Rasa ir Andrius Tapinai

„Geri žmonės parodė šį kanalą, tad sveikinuosi ir sakau, kad nepykstu ir jaučiuosi gerai ir pakylėtas, kad mano asmeniui skiriate tiek dėmesio. Yra ir naudos, nes ne visada prisimenu vietas, kur esu buvęs, o čia va – viskas kaip ant delno, sudokumentuota.

Bet galvoju, kad viskas yra pernelyg sudėtinga. Reikia fotkinti, tos nuotraukos iš nugaros dažnai būna neryškios, arba vakar Birštono SPA atvažiavot ilsėtis, o vėl stresas, reikia stebėti, po to aprašyti, tai koks čia jums poilsis, dar darosi neaišku, kuri mano dama yra blondinė ar brunetė“, – rašė A.Tapinas.

Andrius taip pat patikino, kad šiuo metu yra vienišas, taip patvirtindamas, kad skiriasi su R.Tapiniene, ir paneigdamas kalbas apie naują mylimąją.

„Aš jums čia viską pasakysiu tiesiai, kad taip, jau kurį laiką esu vienas, ne, antros pusės neturiu (jeigu ką turit pasiūlyt – tai PM), taip, tas raudonas sportinis Lotusas yra mano ir aiški vidurio amžiaus krizės išraiška, ne, ketvirtadienį „Piano Man Outside“ nebuvau įkaušęs, išgėriau tik vieną Spritzą, bet buvo labai ilgas „Laikykitės ten“ filmavimas, tai galėjo taip pasirodyt, ne, ne visos blondinės, kurios nori su manim nusifotografuoti klubuose, yra mano moterys, ir būna, kad aš mieste pietauju su kolegėmis“, – rašė žurnalistas ir pridūrė, kad jei iškils daugiau neaiškumų, jis lauks klausimų, į kuriuos grupės nariams mielai atsakys.

LRT nuotr./Arūnas Valinskas, Rasa ir Andrius Tapinai
LRT nuotr./Arūnas Valinskas, Rasa ir Andrius Tapinai

15min Andrius Tapinas patvirtino, kad tai buvo jo įrašas – esą tai padarė norėdamas sustabdyti internetinėje erdvėje vykstančias diskusijas apie jo ir Rasos Tapinienės asmeninį gyvenimą.

„Taip, rašiau aš, būtų labai keista, jei tokias nuotraukas kas nors kitas dėtų. Tos grupės internete aš nežinojau, ją visai neseniai atsitiktinai man parodė. Nuoširdžiai sakant, man buvo smagu pasiskaityti, ką žmonės rašo, kiek žmonės dėmesio skiria. Kiekvieną išėjimą, žingsnį dokumentuoja, fotografuoja. Tai aš jiems tiesiog norėjau palengvinti gyvenimą – pristačiau ir laukiu klausimų iš jų tiesiogiai“, – 15min kalbėjo A.Tapinas.

Jis taip pat šmaikštavo, kad grupės komentatoriai savo patirtimi ir įžvalgomis galėtų pasidalyti ir su Lietuvos žvalgyba.

„Manau, kad tokios grupės būtų visai nebloga paspirtis mūsų žvalgybai ir kontražvalgybai. Su tokiais sugebėjimais ir tiek daug energijos skiriant, mes galime daug gerų reikalų nuveikti. Į viską žiūriu labai pozityviai, su šypsena“, – sakė A.Tapinas.

15min A.Tapinas patvirtino ir faktą, jog juodu su su R.Tapiniene skiriasi: „Taip, tai yra tiesa.“

15min primena, kad kalbos apie tai, kad žurnalistai Tapinai skiriasi, pasklido dar šių metų pradžioje, kai Andrius socialiniame tinkle „Facebook“ savo statusą pasikeitė į „vienišas“. Tąkart susisiekus su A.Tapinu, jis nedaugžodžiavo ir apie asmeninį gyvenimą kalbėti atsisakė.

Andrius ir Rasa Tapinai susituokė 2001-ųjų rugpjūtį Škotijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: A.Tapino sekėjus feisbuke glumina statusas „vienišas“: nejau žinomų žurnalistų šeimą ištiko krizė?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką