Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ projektą paliko Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis

„Šok su manimi“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą televizijos žiūrovai įsijungę „Šok su manimi“ nepamatė ilgamečių šou vedėjų – aktorių Jurgitos Jurkutės ir Vytauto Šapranausko. Jie abu išvyko į gastroles, todėl eterio žvaigždes pakeitė kiti ne ką mažiau garsūs veidai – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dešimtojoje projekto „Šok su manimi“ laidoje ant parketo žengė gausybė Holivudo, Brodvėjaus ir netgi Lietuvos kino žvaigždžių. Tiesa, tai persirengusios aštuonios projekte vis dar dalyvaujančios poros. „Gatvės šokiai“, „Ponas ir ponia Smitai“, „Saulėlydis“, „Ledynmetis“, „Tadas Blinda. Pradžia“ – tai tik keli žymiausi kino filmai, į kurių herojus įsikūnijo „Šok su manimi“ dalyviai.

Žiūrovai komisijos kėdėse išvydo keletą naujų veidų: pilnu etatu dirbančių baletmeisterio Jurijaus Smorigino ir šokių trenerės Jūratės Norvaišienės gretas papildė kino režisierė ir aktorė Janina Lapinskaitė bei profesionalų Lotynų Amerikos šokių Europos daugkartiniai vicečempionai Justinas Kučinskas ir Jekaterina Romankova.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė

Pirmieji ant parketo žengė Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė. Pora pasirinko šokti pagal vieną aistringiausių filmų „Gatvės šokiai“. Komisija nusprendė, kad šokėjai išties atrodė tarsi iš filmo. Juk Kęstutis yra hip hop'o pasaulio čempionas, o Eglė yra lotynų šokių ekspertė.

Žavingus gangsterius šokių aikštelėje suvaidino Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė. Jiedu virto Bradu Pittu ir Angelina Jolie filme „Ponas ir ponia Smitai“. Komisijos pirmininkas poros pasirodymą išdėjo į šuns dienas. „Primityvu, visiškai lėkšta ir nulis režisūros“, – rėžė J.Smoriginas.

Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė įsikūnijo į visą pasaulį užvaldžiusius blizgančius vampyrus iš sagos „Saulėlydis“ ir sušoko įspūdingą modernų bei ekspresyvų šokį. Publika nuščiuvo kuomet Sandra ir Petras iš vampyrų virto į vilkolakius. Komisija taip pat liko sužavėta ir skyrė porai dešimtukus. Vienintelis J.Smoriginas liko nepatenkintas ir teskyrė septynetą.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė

Ketvirtieji šokių aikštelėje pasirodė vos per plauką praėjusią savaitę neiškritę Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj. Juozas tapo nuotaikingu medžiotoju, o Katerina – seksualia zuikute iš animacinio filmo „Triušis Kvanka“. Poros džaivą komisija įvertino  itin aukštais balais.

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas savo pasirodymą skyrė kraupiam kino filmui „Kvepalai“. Pora žavėjo savo aktoriniai sugebėjimais ir mistinis pasirodymas sulaukė gausių plojimų bei pačių aukščiausių komisijos balų.

Kone daugiausiai ovacijų ir gėlių sulaukė radijo laidų vedėjas Jonas Nainys ir jo partnerė Justė Žemaitytė. Jiedu šoko įspūdingą animacinio filmo „Ledynmetis“ įkvėptą sambą. „Tai buvo taip skanu, taip talentinga!“, – džiaugėsi Jurijus Smoriginas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jonas Nainys-Jovanis ir Justė Žemaitytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jonas Nainys-Jovanis ir Justė Žemaitytė

Eiti itin sudėtingu keliu pasiryžo merginų „Pinup girls“ narė Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis. Jiedu viename pasirodyme demonstravo net trijų skirtingų šokių judesius. Pora šoko pagal lyrišką filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ garso takelį „Raudoni vakarai“.  „Man buvo šlykštu žiūrėti“, – šokėjų pasirodymą negailestingai sudirbo J.Smoriginas. Visgi likusieji komisijos nariai gyrė poros pasirodymą.

Paskutinieji savo šokį aikštelėje demonstravo dainininkė Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius. Pora pasirodė lydima gausybės kitų šokėjų, kurie demonstravo išsilaisvinimą nuo sovietų priespaudos. Asta iš suvaržytos pilkos moteriškės virto į trumpais šortukais apsirėdžiusią seksualią rokenrolo stiliaus šokėją.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius

Praūžus įvairiausių personažų kupinam kino vakarui, visos šokėjų poros privalėjo išlaikyti egzaminą – jiems teko šokti pagal žiūrimiausių visų laikų kino filmų dainas. Iškart po egzamino išaušo projekto gerbėjų šlovės valanda, mat net šešios žiūrovės turėjo galimybę pašokti ant „Šok su manimi“ parketo su profesionaliais šokėjais.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, pirmąją vietą balų lentelėje užėmė Jonas Nainys-Jovanis ir Justė Žemaitytė. Mažiausiai balsų surinko ir projektą privalėjo palikti Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis. Nors praėjusią savaitę ant iškritimo slenksčio buvusi dainininkė netvardė ašarų, šįkart Viktorija susilaikė ir šypsojosi bei džiaugėsi patirtais įspūdžiais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką