Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 15d. 11:04

Antanas ir Greta Nedzinskai papasakos savo pažinties, draugystės bei meilės istoriją

Seimo nario Antano Nedzinsko vestuvės
„Alytaus naujienų“ nuotr. / Seimo nario Antano Nedzinsko vestuvės

Pirmą vasario savaitgalį gimtajame Alytuje vykusios Seimo nario Antano Nedzinsko vestuvės sprogo kaip tikra bomba. Kodėl apie savo šventę Seimo narys neprasitarė netgi tėvams? Ir kas gi ji – moteris, pavergusi ir užkariavusi amžinu viengungiu vadinto vyro širdį? Po audringos, iškilmingos ir ne vieną dieną trukusios šventės Antanas ir jo jaunoji žmona sutiko duoti išskirtinį interviu ir pakvietė į pirmuosius savo namus.

Seimo viešbutis, kuriame jau porą metų  gyvena Antanas Nedzinskas, – sunkiai atpažįstamas. Sendaikčių parduotuvėlėse kruopščiai rinkti ir derinti baldai. Pavyzdinga tvarka ne tik kambaryje, bet ir spintose.  Antanas neslepia:  šeiminio gyvenimo pradžiai ruošėsi atsakingai. Tačiau dar labiau nei namai atrodo pasikeitęs  jų šeimininkas. Praėjus vos porai dienų po vedybų A.Nedzinsko akys spindi. Jis  vis dar pilnas emocijų: nuoširdžiai džiaugiasi pavykusia švente, rodo vestuvių nuotraukas ir prie šono švelniai glaudžia jaunąją žmoną Gretą.

Dabar, kai visos abejonės  ir likimo siųsti išbandymai – jau praeitis, o rankas puošia aukso žiedai, paslaptingoji porelė sutinka papasakoti tikrąją pažinties, draugystės bei meilės istoriją. Interviu metu jiedu netikėtai prabils ir apie asmeniškiausias santykių detales. Pavyzdžiui, ar tiesa, kad lygiai po mėnesio trisdešimtmetį švęsiantis A.Nedzinskas svajoja apie tėvystę? Ir ką apie skubų šeimos gausinimo planą bei šimtu procentų pasikeitusį gyvenimą mano Seimo nario žmona dvidešimtmetė Alytaus kolegijos studentė Greta.

Kaip baigsis Antano ir Gretos Nedzinskų santuokos skandalas? Kaip ši pora gyvens toliau? Antradienį 20.30 val. „Neišgalvoti gyvenimai” su Rolandu Vilkončiumi per LNK.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką