Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 15d. 17:31

Antano Nedzinsko vestuvės – tik blefas?

Antanas ir Greta Nedzinskai
alytausnaujienos.lt nuotr. / Antanas ir Greta Nedzinskai

Šiandien, vasario 15-ąją, 20.30 val. TV3 laida „Žiūrim, ką turim“ aiškinsis – ar neseniai pasklidusi žinia apie Seimo nario Antano Nedzinsko vestuves yra tiesa, ar tik reklaminis triukas prieš artėjančius savivaldybių tarybų rinkimus.

Įtarimus dėl netikrų vestuvių sukėlė žinia, jog pirmasis straipsnis apie parlamentaro santuoką buvo užsakytas „Alytaus naujienose“.

„Straipsnis apie A. Nedzinsko vestuves yra užsakytas ir bus apmokėtas pagal mūsų laikraščio reklamos įkainius iš Tautos prisikėlimo partijos Alytaus rajono skyriaus rinkimų sąskaitos“, –  teigė „Alytaus naujienų“ redaktorius Romas Burba.

Pasak jo, dėl  straipsnio apie A.Nedzinsko vestuves su parlamentaru buvo seniai derėtasi, o prieš pat rinkimų startą turėtų pasirodyti dar vienas jo užsakytas straipsnis.

„Tokį politinį reklaminį triuką Antanas sugalvojo ne vienas, jam padėjo vienas garsus  televizijos prodiuseris“, – prasitarė R.Burba.

„Vyriausioji rinkimų komisija kol kas netiria šio atvejo, nors duomenų, kad tai galėjo būti melagingos vestuvės esame gavę, tačiau kol nėra skundo, komisija tyrimo nepradeda“, – teigė Vyriausiosios rinkimų komisijos vadovas Z. Vaigauskas.

Jei paaiškėtų, jog A.Nedzinskas melavo rinkėjams, tada tyrimo imtusi Seimo etikos ir procedūrų komisija. Tokie veiksmai, anot Z.Vaigausko, vadinami rinkėjų apgaudinėjimu. 

„Žiūrim, ką turim“ apsilankė ir A.Nedzinsko tėvų namuose Alytuje. Seimo narys buvo užkluptas kieme valantis sniegą. 

Negavo prašymo sutuokti

Alytaus miesto civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojai portalui delfi.lt teigė, kad šios vestuvės yra blefas. Šio skyriaus vedėja Birutė Valūnienė patvirtino, kad jokia jų skyriaus darbuotoja šios santuokos neregistravo. Moteris TV ekrane „tuokusi“ porą yra nepažįstama.

„Moteris, kuri atseit sutuokė porą, atrodė netvarkingai, jos lietuvių kalba netaisyklinga, stalas, ant kurio „jaunieji“ dėjo parašus, užtiestas antklode. Mes niekada šitaip netuokiame“, – delfi.lt sakė metrikacijos skyriuje ne vienerius metus dirbanti anonimiška išlikti norėjusi moteris.

Alytaus miesto savivaldybė nėra gavusi jokio poros prašymo sutuokti ir nėra atlikusi jokių su tuo susijusių procedūrų. Valstybiniame gyventojų registre duomenų apie santuoką nėra, o pagal galiojančius įstatymus duomenys apie sutuoktus žmones ten atsiduria tą pačią dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką