Dabar populiaru
Publikuota 2009 01 04, 19:56

Antano pramoga – „raliavimas“ slidžioje aikštelėje

Seimo Tautos prisikėlimo frakcijos nariui Antanui Nedzinskui keturios šventinės dienos taip prailgo, kad politikas susirado ekstremalią pramogą: nusprendė išbandyti, kaip jo senas automobilis važiuoja slidžioje aikštelėje.
Antanas Nedzinskas
Antanas Nedzinskas sako, kad vieną kartą „paraliavo“ ir užteks. / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį apie 22 valandą Antanas buvo pastebėtas senu mersedesu skriejantis per aikštelę Vilniuje, šalia „Siemens“ arenos, – net padangos cypė. Paprastai toje aikštelėje pasivažinėti susirenka aštrių pojūčių mėgėjai.

„Buvau su draugais. Pasivažinėjome gal kokias dešimt minučių, ne ilgiau, – portalui 15min.lt pasakojo seimūnas. – Mano senasis „mersas“ varomas galiniais ratais, tad norėjau išbandyti, ar suvaldysiu jį slidžiame kelyje.“ Pasak Antano, jo „Volga“ tokioms pramogoms netiko, o kiti automobiliai, kuriuos turėjo, buvo varomi priekiniais ratais. Dabar važinėja su gal 1984 metų Tai juk ir įgūdžių patikrinimas, – A.Nedzinskas.gamybos mersedesu, kuris taip pat esąs jo asmeninis. Tad kodėl nepabandžius pasivažinėti ant galinių ratų slidžioje vietoje? „Tai juk ir įgūdžių patikrinimas. Galima būtų išbandyti ant ežero ledo, bet ten pavojinga. O čia aikštelė, saugu“, – sakė A.Nedzinskas.

Daugiau, tikino, į tą aikštelę nebevažiuosiąs: „Juk raliuose nedalyvaujau. Be to, ir mašina – ne žaisliukas... Tiesiog važiavome pro šalį ir nusprendėme užsukti.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką