Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 22:28

Antrąją „Mados infekcijos“ dieną – dar daugiau stiliaus eksperimentų

„Mados infekcijos“ antrosios dienos svečiai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / „Mados infekcijos“ antrosios dienos svečiai

Antroji mados festivalio „Mados infekcija“ diena buvo ne ką mažiau intriguojanti. Šeštadienio vakarą Šiuolaikiniame meno centre vykęs renginys sukvietė daugybę stilingų lankytojų. Jų įvaizdis suteikė progą dar kartą įsitikinti, kokia įvairi ir skirtinga gali būti mada.

Panašu, kad antrajai 21-osios „Mados infekcijos“ dienai stileivos ruošėsi išties atsakingai – čia buvo galima išvysti ne vieną žadą atimantį stiliaus eksperimentą, vienas už kitą įmantresnius drabužių derinius.

Kaip ir pirmoji, taip ir antroji festivalio diena neapsiėjo be garsių svečių. Kartą metuose vykstančioje mados šventėje apsilankė atlikėjas Petras Daunys, verslininkas Benediktas Gylys, dizainerė Diana Vapsvė, renginių organizatorė Rasa Arlauskienė, mados analitikė Marija Palaikytė, papuošalų kūrėjas Sigitas Praspaliauskas. Jie visi atvyko įvertinti naujausių dizainerių kolekcijų.

Kviečiame įvertinti „Mados infekcijos“ antrosios dienos svečių stilių:

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados infekcijos“ atidaryme dėmesio sulaukė ne tik dizaineriai: stiliumi stebino ir žinomi žmonės

Antrosios festivalio dienos atidarymas buvo patikėtas „Injekcijos" nugalėtojai Ingai Skripkai, kolekcijas tą vakarą pristatė Mantas Bartkus su #F6 kūrybine komanda, dizainerės Nikė Kotryna, Morta Nakaitė, svečias iš Danijos Tobias Birk Nielsen, kūrėja Akvilė Jančauskaitė kartu su „cut my fashion.", festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė ir jaunųjų dizainerių konkurso nugalėtoja Urtė Katiliūtė.

Madai neabejingus susirinkusiuosius džiugino ir pirmoji festivalio diena. Balandžio 12-ąją festivalį atidarė dizainerė Krista Stark, savo kūrybą pristatė svečias iš Latvijos „Status by Shtamguts", „Injekcijos" nugalėtojos Kotryna Lipkevičiūtė ir Urtė Vosyliūtė, Justas Taroza ir Augustė Zukaitė, dizainerė Lina Gudanavičiūtė, Laima Jurča iš Latvijos, Simon Cracker iš Italijos, o vakarą vainikavo lietuvių duetas „Leonsenberg".

21-ojoje „Mados infekcijoje" per dvi dienas mados gerbėjams pademonstruota 16 kolekcijų, kartu su lietuviais savo kūrybą pristatė svečiai iš Italijos, Danijos ir Latvijos.

Renginio organizatoriai teigia, kad „Mados infekcija“ visada buvo ir visuomet išliks už originalumą, savitą mąstyseną ir kultūrą, nesustabarėjusį profesionalumą ir meną. Festivalio variklis – idėjos ir fantazija, todėl kaskart vykstant į Šiuolaikinio meno centrą reikia nusiteikti vis naujai patirčiai: „Mados infekcija“ niekada nesikartoja, joje nėra standartų ar klišių.

„Mados infekcijos“ podiumą dalijasi keliolika kūrėjų. Naujausius darbus festivalyje pristato žinomi šalies dizaineriai, pasaulyje pripažinti mados kūrėjai ir mados pasaulio naujokai. Priešingai nei dauguma mados renginių Vakaruose, „Mados infekcija“ visuomet atvira visiems besidomintiems – profesionalams, mėgėjams, kritikams, smalsiems žiūrovams.

Pirmoji „Mados infekcija“ įvyko 1999 metais. Per šį laiką ji tapo ryškiu mados ir kultūros reiškiniu, o festivalio logotipas – kaukolė ir žirklės – yra vienas labiausiai atpažįstamų ženklų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką