Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 22d. 19:36

Į „Lietuvos talentų“ finalą keliauja neįtikėtini breikeriai I.L.I crew ir talentingas šokėjas Paulius (nuotraukos)

Viktoras ir Gintaras
TV3 nuotr. / Viktoras ir Gintaras

Šįvakar TV3 laida „Lietuvos talentai“ subūrė gerbėjus prie televizorių ekranų stebėti jau antrojo tiesioginio projekto pusfinalio.

Laidą pradėję šūkiu „Kiaulių gripas mums negresia“, vakaro vedėjai pirma suteikė žodį komisijai.  „Esu įsitikinusi, kad mano širdies žaizdos užgis pamačius pirmąjį talentą“, – šypsojosi komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė. Marijus Mikutavičius palinkėjo publikai ir dalyviams gero vakaro, o Adolfas Večerskis džiaugėsi, kad šiandien šviečia saulė, nes „šiandien visada geriau nei vakar“.

Kalėdiniame projekto finale vietas jau išsikovojo romantiškoji Berta ir mažoji šokėja Vaiva. Dėl galimybės patekti į kitą etapą ir susirungti dėl pagrindinio prizo – 10 tūkst. eurų šįvakar kausis dar 10 dalyvių.

Papildyta 19.54: Pirmoji antrajame pusfinalyje, kuris vyksta Vilniaus Ūkio banko Teatro arenoje, pasirodė Girmantė. Mergina, svarstanti apie solinę karjerą atliko jausmingą dainą anglų kalba iš filmo „Svajonių merginos“. Girmantė sulaukė gausių aplodismentų. „Wow. Aš galiu pasakyti tik tiek, kad jei žiūrovams patiks taip, kaip patiko man, turėsi bėdų finale. Jau išsirinkai tobulą dainą, ką parodysi dar geresnio“, – džiugiai kalbėjo R.Ščiogolevaitė. Jai antrino ir M.Mikutavičius, pareiškęs, kad „vos neapsisisiojo“, o Girmantė nuostabi. Ją pagyrė ir  A.Večerskis.

Antrieji į sceną lipo specialiai „Lietuvos talentams“ susibūrę kauniečiai šokėjai „Hardstyle union“. Karinininkų uniformomis pasipuošę vaikinai atliko nuotaikingą pasirodymą priversdami merginas salėje klykti. M.Mikutavičius juokavo, kad jei Krašto apsaugos ministrė žiūrėjo laidą, vaikinams armijos neišvengti. Tačiau jis pridūrė, kad praėjusią savaitę pasirodę „Invisible Soul“ buvo visa galva geresni ir priminė, kad jie į finalą nepateko. R.Ščiogolevaitė sakė, kad jos nuomonė sutampa su Marijaus, bet „Hardstyle union pagyrė“.

Papildyta 20.10: Kitas į sceną lipo beat boxeris iš Šiaulių Domas. Vaikinui teko nutraukti pasirodymą triskart sužibus komisijos „kryžiams“. „Mano širdis vėl atsivėrė žaizdomis. Parodei beveik tą patį, ką matėme atrankose, turi talentą, bet jo neišnaudojai“, – apgailestavo R.Ščiogolevaitė. Jai pritarė ir kiti komisijos nariai. „Pasirodymas buvo techniškas, bet pritrūko dvasios ir jausmo“, – savo verdiktą sakė M.Mikutavičius.

Ketvirtoji pasirodė Džordanos Butkutės antrinininkė Gerda. Marijampolietė žurnalistė pasirodymą pradėjo kūriniu „Dėl tavęs“, o jam įpusėjus padedant palaikymo šokėjoms pakeitė plaukų spalvą. Šviesiaplauke virtusi Gerda sulaukė net dviejų „raudonų teisėjų mygtukų“. R.Ščiogolevaitė ir A.Večerskis patikino, kad tikroji Džordana jiems mielesnė, o M.Mikutavičius padarė akibrokštą ir paprašė atlikėją pakartoti antrąją kūrinio dalį.

Po jos scenoje pasirodė vilnietis šokėjas Paulius, pats pasakęs, kad šou dalyvauja dėl pinigų, reikalingų studijoms. Į sceną vaikinas pakilo vilkėdamas juodu kostiumu su penkiomis taip pat apsirengusiomis, kaukėmis pasiuošusiomis merginomis. Jis publiką sužavėjo įspūdingu šokiu, o publika jam plojo atsistojusi. „Niekada nepaslėpsi to žmogaus, kuris siekia savo tikslo. Jie visada visa galva aukštesni ir to nepaslėpsi. Esi vienas iš jų“, – gyrė M.Mikutavičius. „Jeigu viską taip darysi, pinigų prisivarysi“, – juokavo A.Večerskis, o R.Ščiogolevaitė priminė publikai, kad Paulius šokti pradėjo tik prieš dvejus metus. „Tu esi vertas laimėti šį konkursą“, – įsitikinusi buvo komisijos narė.

Papildyta 20.30: Šeštosios pasirodė lanksčiosios gimnastės Evelina ir Monika. „Merginos, kurios neturi kaulų“, – taip gimnastes pristatė laidos vedėjas. Mergaitės iš tiesų sukūrė kerintį reginį – sukosi su lankais, pasirodymą papildė sukdamos juostas ir demonstravo neįtikėtiną lankstumą. „Jūs esate profesionalės, jūs šaunuolės, bet tegu žiūrovai apie tai pagalvoja“, – ragino R.Ščiogolevaitė. A.Večerskis mergaites pagyrė, o M.Mikutavičius šmaikštavo, kad jei Kalėdų senelis pas Eveliną ir Moniką neįsiropštų per kaminą, jos pačios būdamos tokios lanksčios jį susirastų.

Kita į sceną lipo dainuojanti manekenė Paulina. Trumpa raudona suknele vilkinti mergina atliko temperamentingą kūrinį „Number 1“, o ją ant scenos palaikė šokėjos. Antrąją dainos dalį Paulina dainavo nebe angliškai, o lietuviškai. Dainos pabaigos neišlaikė R.Ščiogolevaitė, paspaudusi raudoną mygtuką. „Turi didelę ateitį“, – pareiškė A.Večerskis, o R.Ščiogolevaitė palinkėjo daug dirbti. „Jei būtume „Eurovizijos“ komisija iš Šiaurės šalių, mes tau tikrai duotume balų. Bet jei būčiau iš Albanijos, Armėnijos, neduočiau balų. Neužtenka to, kad esi graži, man kažko pritrūko“, – sakė M.Mikutavičius.

Papildyta 20.49: Aštuntieji buvo I.L.I. crew – Viktoras ir Gintaras. Breiką šokę vaikinai (vienas jų šoka sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje) per atrankas sulaukė daug dėmesio ir palaikymo. Jie tikino svarstę galimybę konkurse nebedalyvauti dėl asmeninių nesutarimų, tačiau netektis vieno šokėjo šeimoje paskatino tęsti pradėtą darbą. M.Mikutavičius I.L.I. crew plojo atsistojęs. „Kai turime tiek daug viskuo nepatenkintų žmonių, jūs esate tie, kas gali suteikti viltį bet kuriai šeimai, bet kuriam žmogui“, – sakė komisijos narys. R.Ščiogolevaitė gyrė vaikinus už atsineštą naują programą. „Sveikinu, kad esate tokie ir tikiu, kad bus ir Kalėdos ir Nauji Metai, kol mūsų širdys bus tokios. Ačiū jums už gerumo pamoką“, – kalbėjo A.Večerskis.

Po šokėjų scenoje pasirodė pardavėjas Romanas. Kauke ir apsiaustu pasidabinęs vaikinas atliko ariją. Jausminga jo daina sulaukė publikos palaikymo. „Turi labai gražų balsą. Ko gero, visas klaidas, kurias turėjai, paslėpei, man buvo gražu“, – sakė R.Ščiogolevaitė. A.Večerskis skatino vaikiną būti drąsesniu, bet teigiamai įvertino jo pasirodymą.

Paskutiniuoju buvo „Žemaitijos perlas“ Virginijus. Vyras skambant M.Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ scenoje šoko vilkėdamas riterio šarvus, tačiau vėliau nuskambėjusi romantiška baladė prabudino Virginijų šokiui su lėle. Sukdamasis vyras palydėjo į kapus savo „meilę“. Anot paties Virginijaus, lėlė „maža galva“ reiškė nykstančią meilę. Vyras nuoširdžiai atsakė į ironiškus vedėjo klausimus ir teisinosi apieškojęs visą Vilnių ir neradęs normalaus dydžio lėlės. „Virginijus atėmė mano iškalbos dovaną. Man šiame derinyje labiausiai patiko sportbačiai“, – aidint minios juokui pareiškė R.Ščiogolevaitė. Pavadinęs A.Večerskį „Lietuvos talentų“ karalijos karaliumi žemaitis sulaukė draugiško M.Mikutavičiaus rankos paspaudimo ir paliko sceną.

Papildyta 21.14: „Man patiko Virginijus ir jei aš gyvenčiau kitame matavime, kitoje planetoje, už jį balsuočiau“, – tikino M.Mikutavičius, R.Ščiogolevaitė apibendrindama džiaugėsi įvairiaspalve vakaro programa. „Kaip ir sakiau, šiandien geriau negu vakar“, – reziumavo A.Večerskis.

Prieš paskelbiant vakaro rezultatus, į sceną buvo pakviesti visi dalyviai. Jie akivaizdžiai nekantravo, tačiau sėkmė nusišypsojo šokėjui Pauliui, jis surinko daugiausia žiūrovų balsų. „Dar negaliu tuo patikėti, ačiū visiems“, – susijaudinęs sakė vaikinas. Kiti du pretendentai keliauti į finalą pagal žiūrovų balsus – I.L.I. crew ir Virginijus. Publiką žinią apie tokį Virginijaus vertinimą pasitiko prieštaringai.

„Pasakysiu tai, už ką laidos autoriai, prodiuseriai galėtų mane išmesti. Galbūt verta atiduoti balsą Virginijui, kad jis vietą galėtų užleisti Girmantei. Toks mano noras, bet verdiktas turi būti kitoks. Mano širdis verkia ir rėkia“, – sakė R.Ščiogolevaitė. Ji paklausė, ar Virginijus užleistų vietą finale Girmantei. „A kokia ana yr? Reikėtų pirma paveizėt“, – atsakė Virginijus. Susijaudinusi R.Ščiogolevaitė atidavė savo balsą I.L.I. crew.

„Balsavimas telefonu, kaip ir rinkimai. Kartais pavyksta išrinkti tinkamus asmenis, kartais ne. Aš renkuosi grupę I.L.I. crew“, – tikino M.Mikutavičius. I.L.I. crew sužinoję, kad keliauja į finalą, tikino, kad jaučiasi neapsakomai.

R.Ščiogolevaitės favoritė Girmantė pagal publikos balsavimą liko ketvirta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Nuo kosmoso iki kalėdinės pasakos: pažvelkite, kaip darbo aplinką puošia sostinės įmonės

Verslas

Žygaičių kaimynystėje – pirmasis ir vienintelis gyvūnų krematoriumas

Kultūra

Kodėl rūpintojėlis slepiasi už vyčio?

Sportas

Vilniaus futbolo atstovas apie padėtį LFF: kol tylu, tol visiems gerai

Gyvenimas

Sužadėtuvių žiedų tendencijos, kurios dominuos 2019-aisiais

„Atsarginiai“: brolių Lavrinovičių staigmena, J.Valančiūno atostogos ir geriausi NBA visų laikų duetai

Gyvenimas

Medžio drožėjas Raimundas Blažaitis savo kūrinius paskleidė po visą pasaulį

Vardai

Evai Longoriai Tomo Cruise'o namai nepatiko: parduoda iš aktoriaus įsigytą vilą

Kalėdinis „Eurovaistinės“ bėgimas 2018

Kultūra

Žurnalo Kaunui kūrėjai lipo plytomis, uodė kvapus ir ieškojo miesto pėdsakų

Gyvenimas

Kalėdų džiaugsmas: kaip papuošti namus ir įnešti į juos šventinės nuotaikos?

Vardai

Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko namuose sužibo eglė: po žaliaskare – pirmagimė Marija

Maistas

Kepame meduolius ir imbierinius sausainius: 10 pačių įvairiausių receptų

Vardai

Su seserimis ir pussesere uždainavęs R.Kirilkinas: „Galbūt daugiau to niekada nebepakartosime“

Kultūra

Europos kino apdovanojimuose triumfavo P.Pawlikowskio „Šaltasis karas“

Gazas

Viena rečiausių „Porsche“ mašinų pasaulyje kvepia kava

Vardai

54 kilogramus numetusi R.Antonovienė nepaliauja stebinti: pakeitė šukuoseną ir pasiputlino lūpas

Sportas

Škotijoje – žaibiškas Vykinto Slivkos įvartis į Glazgo „Celtic“ vartus

Aktualu

Klimato kaitos konferencija Katovicuose: trys pagrindiniai rezultatai

24sek

Niujorke nuklydusios žvaigždės išpažintis – po pirmojo mačo vakarėlis su 60 žmonių

Naujienos

Verslas

Nuo kosmoso iki kalėdinės pasakos: pažvelkite, kaip darbo aplinką puošia sostinės įmonės

Verslas

Žygaičių kaimynystėje – pirmasis ir vienintelis gyvūnų krematoriumas

Kultūra

Kodėl rūpintojėlis slepiasi už vyčio?

Sportas

Vilniaus futbolo atstovas apie padėtį LFF: kol tylu, tol visiems gerai

Gyvenimas

Sužadėtuvių žiedų tendencijos, kurios dominuos 2019-aisiais

„Atsarginiai“: brolių Lavrinovičių staigmena, J.Valančiūno atostogos ir geriausi NBA visų laikų duetai

Gyvenimas

Medžio drožėjas Raimundas Blažaitis savo kūrinius paskleidė po visą pasaulį

Vardai

Evai Longoriai Tomo Cruise'o namai nepatiko: parduoda iš aktoriaus įsigytą vilą

Kalėdinis „Eurovaistinės“ bėgimas 2018

Kultūra

Žurnalo Kaunui kūrėjai lipo plytomis, uodė kvapus ir ieškojo miesto pėdsakų

Vardai

Su seserimis ir pussesere uždainavęs R.Kirilkinas: „Galbūt daugiau to niekada nebepakartosime“

Gyvenimas

Kalėdų džiaugsmas: kaip papuošti namus ir įnešti į juos šventinės nuotaikos?

Vardai

Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko namuose sužibo eglė: po žaliaskare – pirmagimė Marija

Maistas

Kepame meduolius ir imbierinius sausainius: 10 pačių įvairiausių receptų

Vardai

Simas ir Oksana Jasaičiai: „Nesame storžieviai, matome, koks pasaulis yra aplink mus“

Kultūra

Europos kino apdovanojimuose triumfavo P.Pawlikowskio „Šaltasis karas“

Gazas

Viena rečiausių „Porsche“ mašinų pasaulyje kvepia kava

Vardai

54 kilogramus numetusi R.Antonovienė nepaliauja stebinti: pakeitė šukuoseną ir pasiputlino lūpas

Aktualu

Turkija: D.Trumpas sakė apie svarstomą galimybę išduoti Ankarai F.Guleną

Gazas

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis

Vardai

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Dovanoju sveikatą

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką