Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 11:52

Antrasis „Naisių vasaros“ sezonas – su aktore Gabija Ryškuviene

Antrasis „Naisių vasaros“ sezonas – su aktore Gabija Ryškuviene.
TV3 nuotr. / Antrasis „Naisių vasaros“ sezonas – su aktore Gabija Ryškuviene.

Lietuvos kino ir televizijos kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2010“ įvertinimą kaip geriausias 2010-ųjų TV filmas pelnęs TV3 televizijos filmas „Naisių vasara“ grįžta. Iškart po Naujųjų žiūrovų laukia naujos intrigų pilnos ir vasara kvepiančios antro sezono serijos.

Filmo gerbėjai galės pasinerti į netikėtus siužeto vingius, jau pamėgtų ir naujų herojų gyvenimus. Daugelis nekantriai laukia, kaip susiklostys dėl sunkaus sužeidimo į ligoninę patekusios Elenos ir jos mylimojo Pijaus santykiai. Ar atgaus regėjimą mistinėmis aplinkybėmis apakęs jos tėvas, žinomas kaimo žolininkas? Ar juodais darbeliais pagarsėjęs Giedrius tesės pažadą tapti doru kaimo gyventoju? Ar į Afriką išvykęs Vaidas grįš į gimtinę? Ir ar greitai gimsiantis Jurgos kūdikis suartins išdraskytą šeimą?

Ir tai dar ne viskas. Keistas įvykis sukrės Naisių kaimo gyvenimą. Į laisvę ištrūkęs piktadarys sieks keršto, o jo vardas ilgai bus neatskleistas.

„Nė vieno herojaus kol kas nelaidojame, o štai vestuvės – taip, bus. Tik kas su kuo tuoksis, neatskleisiu, tegul lieka staigmena. Bus seriale ir įtampos akimirkų, ir švelnios ironijos, ir naųjų veidų. Prie aktorių komandos šią vasarą prisidėjo Gabija Ryškuvienė. Ji vaidins mokytoją, atvykusią dirbti į Naisius. Graži moteris įsipainios į meilės trikampį. Oi, ko tik čia nebus“, – intrigavo filmo režisierius Saulius Balandis.

Jis taip pat akcentavo, kad pusę metų kurtos naujosios serijos pulsuos jausmingumu, kuris skleisis nuostabių vaizdų fone ir sušildys žiemos vakarus. TV filme „Naisių vasara“ vaidmenis sukūrė Sigitas Jakubauskas, Rimantas Bagdzevičius, Nijolė Mirončikaitė, Aurimas Žvinys, Agnė Grudytė-Guobienė, Antanas Venckus, Vaida Kavaliauskaitė, Česlovas Judeikis, Rimanta Krilavičiūtė ir kiti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką