Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 11:02

Antžemiškas ektrasensų galias vertins „Ekstrasensų mūšio“ vedėjas Rimantas Bagdzevičius

Rimantas Bagdzevičius
TV3 nuotr. / Rimantas Bagdzevičius

Jau daugiau nei du šimtai norą dalyvauti laidoje pareiškusių „Ekstrasensų mūšio“ dalyvių ruošiasi rimtai kovai. Nuo rudens jie turės savo ypatingomis galiomis įtikinti ne tik TV3 žiūrovus, bet ir laidos vedėją aktorių Rimantą Bagdzevičių.

„Aš nesu tas, kuris tiki ypatingomis žmonių galiomis, tačiau nesu ir iš tų, kuriems nėra smalsu, ką žmonės sugeba. Šis smalsumas ir atvedė mane iki TV3 žiūrovų. Man labai džiugu, kad naujajame sezone galėsime pažinti vieni kitus ir drauge pamatyti, ką gali ypatingomis galiomis apdovanoti laidos herojai“, – sako Rimantas.

„Ekstrasensų mūšio“ laida bus kuriama pagal pasaulinio „Psychic Challenge“ projekto formatą. Žyniuoniai, aiškiaregiai ir ekstrasensai jau yra savo jėgas išbandę visame pasaulyje – Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir kitur.

Lietuvoje užregistruota daugiau nei 400 žmonių, kurie, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką. Naujame TV3 sezone startuosiančios laidos vedėjas Rimantas Bagzdevičius, nors ir netiki tokiomis žmogaus galimybėmis, talismaną nuo blogių akių kišenėje vis dėlto nešiosis.

„Draugai sužinoję apie mano naują iššūkį – vesti „Esktrasensų mūšio“ laidą – davė įvairiausių patarimų. Vienas puikus pažįstamas rusų aktorius pasisiūlė atsiųsti nuo piktų kėslų saugantį akmenį net iš Sibiro“, – šypsosi Rimantas.

Kokie iššūkiai ir mūšiai laukia naujos TV3 laidos vedėjo, „Ekstrasensų mūšio“ žiūrovai sužinos jau visai netrukus.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką