Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apdovanojimuose „Žmonės 2010“ – ryškiausios metų žvaigždės (nuotraukos)

Ryčio Cicino pasirodymas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rytis Cicinas į sceną įvažiavo tiesiog mersedesu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą Vilniaus Ūkio banko teatro arenoje laukiama viso Lietuvos pramogų verslo žvaigždyno. Čia vyksta žurnalo „Žmonės“ apdovanojimų „Žmonės 2010“ ceremonija.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dešimtmetį švenčiantis leidinys renka ryškiausias mūsų dienų žvaigždes. Kas pelnys metų debiutanto titulą? Koks sugrįžimas vertas apdovanojimo? Kuris moteriškam žavesiui neatsispyręs viengungis bus dar kartą pasveikintas? Kam atiteks „Metų kelionės“, „Metų viršelio merginos“, „Metų projekto“ ir „Metų poros“ apdovanojimai? Dėl svarbiausio – „Metų žvaigždės 2010“ – apdovanojimo jau kurį laiką varžosi dešimt ryškiausių pramogų verslo atstovų: Mantas Jankavičius, Inga Valinskienė, Rūta Ščiogolevaitė, Mia, Natalija Zvonkė, Juozas Statkevičius, Egidijus Dragūnas, Marius Jampolskis, Ona Kolobovaitė ir Irūna Puzaraitė. Už juos gerbėjai galėjo balsuoti internete.

Ceremonijos „Žmonės 2010“ muzikinėje programoje žadamos premjeros bei netikėti duetai.

Nominacijos

METŲ ŽVAIGŽDĖ

Svarbiausiai apdovanojimų „Žmonės 2010“ nominacijai pristatome ryškiausius lietuviškojo pramogų pasaulio vardus, kuriuos praėjusiais metais linksniavome dažniausiai.

Natalija Zvonkė. „Mergaitė iš Kauno rajono“ 2010-aisiais, atrodo, pasiekė viską – su grupe YVA toliau karaliavo popscenoje, vedė televizijos laidą, dalyvavo net dviejuose TV projektuose. Negana to, spėjo išsiskirti, įsimylėti, o metų gale dar pasijuto ir besilaukianti.

Mia. Talentingoji diva kaip niekada sustiprino savo pozicijas pramogų versle, sėkmingai pakeitė įvaizdį, o asmeninį gyvenimą tvarkė kone pagal Holivudo standartus. Aistringa meilė po kelių savaičių pažinties, pranešimas spaudai apie skyrybas ir išdidžiai nusviestas sužadėtuvių žiedas... Trūksta tik labai jauno guodėjo ir prabangios vilos Majamyje!

Irūna Puzaraitė. Buvusi „mokinukė“, nuo televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ atsispyrusi lyg nuo tramplino ir tapusi solo atlikėja bei televizijos serialo aktore, įrodė, kad populiarumą Lietuvoje vis dėlto galima pelnyti talentu. Tiesa, vienas kitas nuogas viršelis jos karjerai tikrai nepakenkė...

Egidijus Dragūnas. „Pastaruosius metus esu sėkmingiausias Lietuvos muzikantas“, – nė kiek nesikuklina Selas. Ir kodėl turėtų? Jo koncertuose – anšlagai. Uždirbtus pinigus jis skiria labdarai. Nestokoja ir kitų tikrai žvaigždei būtinų potėpių: yra vienišas tėvas, ketina vesti ištikimą draugę. Ir – vis dar pykstasi su policija...

Ona Kolobovaitė. Auksinis balsas ir panteros gracija. „Triumfo arka“ ir „Šok su manimi“. Marius Jampolskis ir Andrius Butkus. Meilė ir išsiskyrimas. Santūrumas ir apkalbos. Švelni mergina iš originalių talentų kalvės Visagino tikrai turi ką parodyti!

Mantas Jankavičius. Jam nebereikia laimėti televizijos projektų, kad taptų geidžiamesnis. Holivudinė šypsena, dailus stotas, puikus balsas – tikras balzamas damų akims ir ausims. Priėmęs šių metų iššūkį – vaidybą kine, Mantas taps dieviškai gražiu Tadu Blinda. Blinda, kuris kitapus ekrano ne eina „svieto lyginti“, o grįžta į šeimą...

Rūta Ščiogolevaitė. Scenoje ji spindi ir užburia nuostabiu vokalu. Užgesus šviesoms, sako, dažnai tampa aikštinga. Kuri Rūta – tikroji? Asmeninė erdvė šįmet nepriminė ramaus užutėkio: skyrybos su sūnelio tėčiu, nauja meilė, vėl įžiebusi ugnį akyse. Gerbėjai smalsauja, ji neatvirauja. Žvaigždžių taisyklė: taip tik įdomiau!

Marius Jampolskis. Vieni jį pernai matė teatre, kiti – televizijoje, vieniems patiko genialus jo duetas su Irūna, kitiems – dramatiška ir netikėtai pasibaigusi draugystė su Ona Kolobovaite, tretiems – dėl meno nuskusta galva... Kad ir kaip būtų, abejingų šiam aktoriui neliko.

Juozas Statkevičius. Taip, jo kolekcija 2010-aisiais pristatyta su trenksmu. Taip, ten susirinko visos žvaigždės. Taip, jis vis dar rengia prašmatniausias ponias. Taip, jis vis dar kuria dieviškus kostiumus spektakliams. Taip, jis vis dar žavus ir turi kaprizų... Bet ar ne tokia ir turi būti žvaigždė?

Inga Valinskienė. Pagaliau! Pagaliau galima pasakyti, kad mokinė pranoko savo mokytoją, o tiksliau – Inga Valinskienė tapo garsesnė už Arūną Valinską! Kol pastarasis tenkinasi antraplaniais ir trumpalaikiais pramogų pasaulio vaidmenimis, įspūdingo stoto jo žmona gauna pagrindines roles...

METŲ VIRŠELIO MERGINA

Agnė Jagelavičiūtė. Dešimt metų – dešimt viršelių;
Vilija Pilibaitytė-Mia. Triskart viršelio žvaigždė;
Goda Alijeva. Visuomet geidžiama.

METŲ PORA

Natalija Zvonkė ir Danielius Bunkus;
Viktorija ir Arvydas Macijauskai;
Daina ir Antanas Bosai.

METŲ PROJEKTAS

Agnė Jagelavičiūtė. Prasimaitinti iš kulinarinės knygos;
Egmontas Bžeskas. Užkariauti pasaulį;
Ella Tatarinova. Tapti lemtinga moterimi.

METŲ DEBIUTAS

Erika Santos. Kaip tapti žvaigžde per dvi savaites?
Irūna Puzaraitė. Kaip per metus išgarsėti trijose kategorijose?
Andrius Šedžius. Kaip iš politiko virsti pramogų verslo atstovu?

METŲ KELIONĖ

Linas Karalius. Už dramatiškai pasibaigusią kelionę į Tailandą;
Žilvinas Grigaitis. Už kelionę aplink pasaulį pirmąja klase per trisdešimt dienų;
Asta Valentaitė. Už paslaptingą kelionę į paslaptingą šalį, dėl kurios paliko šokių projektą ir tituluotą šokių partnerį.

METŲ KAPITULIACIJA

Žydrūnas Savickas. Silpnoji stipruolio vieta. Stipriausiu visų laikų pasaulio galiūnu tituluojamas Žydrūnas Savickas be vargo atsilaikytų prieš keletą centnerių sveriančią kliūtį, tačiau moteriškiems kerams stipruolis nėra toks atsparus. Viengungio statusą jis saugojo labai ilgai, bet galiausiai, sulaukęs trisdešimt penkerių, palūžo: po dešimties metų draugystės prie altoriaus nusivedė mylimąją Jurgitą.

Kęstutis Verslovas. Devynis kartus pamatuok... Verslininkas Kęstutis Verslovas – atsargus žmogus, linkęs devynis kartus pamatuoti ir tik tada pjauti. Su savo gyvenimo moterimi dizainere Ramune Piekautaite jis nugyveno daugiau kaip penkiolika metų, susilaukė dukters Ulos, ramiai stebėjo, kaip bičiuliai po keletą kartų susituokia ir išsiskiria, o tada pagaliau apsisprendė ir... pasipiršo. Ramunės rankos jis paprašė per keturiasdešimtąjį jos jubiliejų.

Leonardas Pobedonoscevas. Užsispyrėlio sutramdymas. Žavusis artistas Leo per karjerą turėjo užtektinai laiko, kad prisiklausytų viešų komplimentų: „geidžiamiausias jaunikis“, „seksualiausias viengungis“, „širdžių ėdikas“, „moterų numylėtinis“... O pats septynerius metus mylėjo tik vieną moterį – Ievą, su kuria susilaukė dukters Emilijos. Nepratęs daug pasakoti apie savo jausmus, neišsitarė ir apie slapta įvykusias vestuves, tik neseniai priremtas prie sienos prisipažino: taip, jis – jau vedęs vyras.

METŲ SUGRĮŽIMAS

Inga ir Arūnas Valinskai. Sugrįžę prie šaknų;
Rūta Ščiogolevaitė. Šypsena, grįžusi į jos veidą;
Mantas Petruškevičius. Jis tikrai grįš!

 *******

Apdovanojimai išdalyti šioms žvaigždėms (nuolat papildoma):

METŲ DEBIUTAS – Irūna Puzaraitė;
METŲ SUGRĮŽIMAS
– Inga ir Arūnas Valinskai;
METŲ PORA
– Daina ir Antanas Bosai;
METŲ KELIONĖ
– Žilvinas Grigaitis;
METŲ KAPITULIACIJA
– Kęstutis Verslovas;
METŲ VIRŠELIO MERGINA – Agnė Jagelavičiūtė;
METŲ PROJEKTAS – Egmontas Bžeskas;
METŲ ŽVAIGŽDĖ – Natalija Zvonkė.

Kaip vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką