Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 23d. 08:40

Apdovanoti akcijos ,,Daugiau saulės, daugiau šviesos” šviesuoliai (nuotraukos)

Kastytis Kerbedis ir Edita Mildažytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kastytis Kerbedis ir Edita Mildažytė

Nuotaikingas ir kupinas jaudinančių emocijų – toks antradienio vakarą buvo Lietuvos televizijos studijoje filmuojamas koncertas ,,Daugiau saulės, daugiau šviesos”. Jo metu buvo apdovanoti laidų kūrėjų nominuoti bei Alytaus, Rokiškio, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių miestų išrinkti šviesuoliai.

Minėtoji akcija nėra naujiena Lietuvos televizijos žiūrovams. Jos sumanytoja Edita Mildažytė spinduliavo gerą nuotaiką ir energiją per visą renginį.

Savo šviesuolius nominavo kūrėjai populiarių LTV laidų. Jų sąraše – ,,Durys atsidaro”, ,,Duokim garo”, ,,Stilius”, ,,Triumfo arka” ir kiti.

Tarp šviesuolių buvo galima išvysti ir žinomų veidų. Aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanota  televizijos klasika tapusios laidos ,,Stilius” paskelbta nominacija ,,Už  meilę šeimai, profesijai ir visa, kas gyva”.

,,Dažniau paglostykim galvas vyresniems, mamai, sesei. Kodėl tai daroma tik vaikams?”– ragino visus susirinkusius 40 metų aktorytės patirties turinti moteris.

Pirmus metus lietuvių namus varstanti ir gaivaus kultūros oro įleidžianti laidos ,,Durys atsidaro” vedėja Lolita Sutkaitienė apdovanojimą už tūkstantmečio kultūrą įteikė Lietuvių liaudies kultūros centro direktoriaus pavaduotojui Juozui Mikutavičiui. Vyras linkėjo televizijos žiūrovams daugiau šokti, dainuoti. Jo nuomone, būtent toks žmogus yra žaviausias.

,,Statulėlės jau keliauja pas tikruosius šeimininkus. Ir žinot, smagu jas dalyti, kaip ir jausmus”, – kalbėjo laidų vedėja.

Šviesuoliai buvo apdovanoti stiklo menininko Remigijaus Kriukio statulėlėmis. Savo dainas atliko žinomi šalies atlikėjai: Vaida Genytė, Kastytis Kerbedis, Vladas Kovaliovas. Taip pat visiems nominuotiesiems buvo įteiktos fotografo Mariaus Jovaišos knygos.

Visus šviesuolius, jų emocijas televizijos žiūrovai išvys paskutinę šių metų dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką