Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 22d. 12:40

Apie Irūnos ir Mariaus santykius prakalbo Rokas Čepononis: „Jampolskis man – ne konkurentas“

Irūnos Puzaraitė-Čepononienė, Rokas Čepononis
LNK nuotr. / Irūnos Puzaraitė-Čepononienė, Rokas Čepononis

Daugybę metų kartu koncertuojančių ir scenoje jausmus demonstruojančių Irūnos Puzaraitės bei Mariaus Jampolskio santykiai spėjo apaugti įvairiausiais gandais. Todėl nieko nuostabaus, kad Irūnos vyras, kariškis Rokas Čepononis nuolat sulaukdavo klausimų, kaip jis tai pakenčia ir ką mano apie savo neva konkurentą Marių Jampolskį.

Irūna ir jos vyras Rokas pirmą kartą prabilo apie nuo paauglystės išsaugotą judviejų meilę ir nelengvas kliūtis, kurias teko įveikti, kad išliktų kartu. Ne paslaptis, kad iki vestuvių jiedu itin daug laiko praleisdavo atskirai. Irūna – koncertuose, Rokas – kariniuose mokymuose. Taigi, kartais dėl to kildavo nesusipratimų.

„Nebūdavo taip, kad aš būdavau kolektyve, kur nebūdavo merginų. Pas mane visą laiką būdavo minimum dvi merginos. Pavyzdžiui, išeinam į kokį žygį, panelė pavargsta, reikia panešt ar ginklą ar kuprinę. Ateina vakare į stovyklavietę, reikia stovyklaut, reikia kast apkasą. Taip gaunasi, kad jau su ja dviese ir apkase... Vakaras, žvaigždės, naktis, atmosfera šiltėja... Komanda „kuopa kelt“, ruošiamės žygiui ir vėl judam“, – apie vieną sunkiausių jo ir Irūnos gyvenimo etapų Šį vakarą LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo kariškis Rokas Čepononis.

Akvilės Razauskienės nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Rokas Čepononis su sūnumi Toru
Akvilės Razauskienės nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Rokas Čepononis su sūnumi Toru

„O aš tuo metu Klaipėdoj, trečiam koncerte... su Marium“. Bet jos vyras nusišypsos, kalbėdamas apie žmonos scenos partnerį: „Jampolskis man – ne konkurentas“, – prisiminė Irūna.

Dainininkė pasakojo, kad sunkiausias jos ir Roko santykių išbandymas buvo visai ne pavydas ar nepasitikėjimas, o 100 dienų atskirai. „Skaudžiausias išsiskyrimas buvo, kai Rokas išvažiavo rašyti bakalaurinį darbą į Austriją, tada ir išsisprendė tolimesnis santykių likimas. Per tą 100 dienų išsiaiškinom, kad vienas be kito negalim, kad atstumas nėra kažkokia kliūtis. Jeigu myli žmogų, turi tiesiog išlaukti“, – pasakojo garsi atlikėja.

Dabar skaudūs išsiskyrimai – jau praeityje. Pora laimingai gyvena Marijampolėje, augina du vaikus ir netgi pradeda bendrą muzikinę veiklą. „Dabar tokie laikai, kad visi gali dainuoti. Turi Rokas klausą, visai neblogai dainuoja, ypač neoficialioj aplinkoj“, – intriguoja Irūna, o Rokas tik juokiasi paklaustas, kada populiariajame duete jis pakeis Marių Jampolskį.

Kardinalios Irūnos ir Roko Čepononių, Evaldo ir Godos Petrauskų bei kitų garsenybių gyvenimo permainos – jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką