Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie kvapą užėmusį oro akrobato Konstantino Kosoveco pasirodymą: „Pirmą kartą mačiau tai darant vyrą“

„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Oro akrobatas, talentingieji sužadėtiniai, atvykę į projektą laimėti pinigų vestuvėms, puikiai dainuojanti mergaitė, savo pasirodymu užbūrusios šokėjos – „Lietuvos talentuose“ kiekvieną sekmadienį netrūksta talentais vadintis vertų žmonių pasirodymų. 

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmasis į sceną lipo akordeonistas Karolis. Vaikinui prireikė septynerių metų, kad galėtų vėl grįžti į „Lietuvos talentus“! Karolis scenoje atliko savo kūrybos dainą, skirtą mirusiam draugui... Deja, jo pasirodymas teisėjų nesužavėjo.

Reperis, „freestyle“ atlikėjas Mantas į „Lietuvos talentus“ atvyko iš Vilniaus. Vaikino talentas improvizuoti sukėlė dvejonių – ar tikrai Mantas atėjo į sceną nepasiruošęs iš anksto? Mantas sulaukė trijų „ne“.

Vytautė į sceną žengė norėdama pasižiūrėti, kiek daug ji gali. Mergaitės noras dainuoti atvėrė jai duris į kitą projekto etapą. „Mačiau visko, bet nustebinai. Sunku patikėti, kad tau 10 metų“, – „Lietuvos talentų“ dalyvę gyrė S.Urbonavičius-Samas.

„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka

Šakių cirko mokyklos auklėtinės Augustė ir Agnė tikisi, kad pavyks išgarsinti savo cirką visame pasaulyje. Panašu, kad mergaičių noras gali išsipildyti. Teisėjai stebėjo mergaičių pasirodymą sulaikę kvėpavimą, o vėliau plojo atsistoję. Publika taip pat negailėjo mergaitėms ovacijų!

„Manau, kad šios merginos turi tikrą talentą. Jos įdeda labai daug darbo, kad jis žibėtų“, – sakė D.Ibelhauptaitė.

19 metų Gediminas svajoja būti dainininku. Vaikino idealas – atlikėjas Andrius Mamontovas. Tad nieko nuostabaus, jog scenoje jis atliko dainą „Saldi juoda naktis“. „Jūs turite labai gerą idealą. Bet nebūtina sekti paskui“, – sakė I. Balsytė. Gediminas sulaukė keturių „ne“.

Šokių studija „Aušrinė“ jau dalyvavo „Lietuvos talentuose“ ir labai sėkmingai. Merginos net buvo pasiekusios superfinalą!

„Pastatymas per daug primityvus. Jūs geros šokėjos, jūs esate talentingos. Priekaištai choreografui“, – sakė Samas. Tačiau teisėjai patikėjo jų talentu ir merginos pateko į kitą etapą. Karolina „Lietuvos talentų“ scenoje grojo saksofonu. Į sceną žengusi itin pasitikėdama savimi mergina sulaukė keturių X paspaudimų. „Toks jausmas, kad jūs atėjote parodyti savo grožio, o ne talento“, – sakė D. Ibelhauptaitė. Karolina pelnė keturis „ne“.

„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka

Šokėjai Violeta DaQueen ir Augi sulaukė jūros pagyrų! „Kiek emocijų, kaip gera, kai žmonės tai daro nuoširdžiai. Viskas spindi iš jūsų akių, jūsų kūnai fantastiški. Aš šoke“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Man labai patiko jūsų originali choreografija. Jūs tikri talentai“, – kalbėjo D.Ibelhauptaitė. Sužadėtiniai pelnė keturis „taip“!

Skaistė – operos solistė, studijuojanti komunikacijos mokslus. Tiesa, mergina neskubėjo savęs girti – norėjo pirmiausia išgirsti teisėjų komentarus. O jie buvo išties geri!

„Jūs tikrai turite puikius duomenis, tai didelis, Dievo duotas talentas. Įsigilinkite, apie ką dainuojate. Negalvokite, kad jums reikia kažką vaizduoti rankomis. Jūsų toks gražus balsas, leiskite jam tiesiog būti“, – patarė D.Ibelhauptaitė. Netrukus merginą išvysite kitame etape.

25 metų Neringa šoko ant stulpo. Merginos talentas – pole dance šokiai – intriguoja ne vieną.

„Pasirodymas toks mielas, šiltas, geras. Bet tokio „taukšt“ pritrūko“, – sakė N.Šulija.

„Jūs nesukūrėte man jokio personažo, estetiškai buvo negražu“, – sakė D.Ibelhauptaitė. Neringa į kitą etapą nepateko.

Oro akrobatas Konstantinas ketino tapti IT specialistu. Tiesa, jo planai pasikeitė. Ir gerai, nes Konstantinas iš tiesų talentingas! Vaikinas neslepia, jog serga cirko liga. Jo pasirodymas nepaliko abejingų.

„Judėjimas atitiko muziką. Labai patiko pabaiga – pasirodymas puikus“, – sakė I.Balsytė. „Pirmą kartą mačiau tai darant vyrą“, – komentavo Samas. Konstantinas pateko į kitą TV3 projekto etapą.

„Lietuvos talentų“ akimirka
„Lietuvos talentų“ akimirka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką