Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 10d. 11:39

Apie lesbietes, neskustas pažastis ir seksą šviesoje (papildyta rugsėjo 10 d.)

Eglė Jackaitė
V. Ovadnevo nuotr. / Eglė Jackaitė

Lietuvos pramogų pasaulyje yra moterų, kurios drąsiai gali kalbėti apie viską. Nėra temų, kurios būtų tabu dainininkei Mamai Rock’n’Roll ar aktorei E. Jackaitei. Būtent dėl šios priežasties abiem šmaikštuolėm uždavėme po dešimt pikantiškų klausimų.

Eglė Jackaitė (37)

Tavo mylimasis iškelia ultimatumą: jei įsidėsi implantus į krūtinę ir užpakaliuką, padovanosiu Tau spindintį „Lexus“ visureigį. Kaip reaguotumei ir ko imtumeisi?

Tokių nesąmonių mano mylimasis nekalbėtų. Jei žmogus ką nors dovanotų, tai ne už kažką, bet iš meilės. Kitu atveju santykiai būtų panašūs į prostituciją, o tokie man būtų nepriimtini.

Koks vyras būtų geresnis sutuoktinis: turtingas, bet žilas ponas, ar vos galą su galu suduriantis studentas iš provincijos?

Man svarbi visuma. Netiktų nei turtingas pagyvenęs vyras, nei jaunas studentas, jei tarp mūsų nebūtų meilės. Jei žmogus turi pinigų, tuomet turi ir proto, o jei jis vargšas ir, bėgant metams, jo finansinė situacija negerėja, tuomet kažkas yra ne taip. Tokį galėčiau mylėti, bet su juo šeimos nekurčiau.

Jei būtum plastinės chirurgijos specialistė, kokias operacijas pirmiausia atliktum sau ir mylimajam?

Save priimu tokią, kokia esu. O mylimąjį renkuosi ne pagal išvaizdą, nes ilgainiui ji natūraliai kinta. Nemanau, kad man reikėtų bent kokią kūno vietelę keisti.

Kaip reaguotumei, jei į pasimatymą vyras ateitų nešinas ne puokšte gėlių, o krepšiu grybų ir paprašytų juos pagaminti vakarienei?

Reaguočiau teigiamai, tačiau gaminti turėtų jis arba mudu kartu. Santykiuose negali būti diktatūros!

Kaip geriau mylėtis – tamsoje ar šviesoje?

Kaip kada. Niekada nebūna vienodai. Visur gali būti įdomu.

Jei Tavo mylimasis eitų iš proto dėl neskustų moteriškų kojų, pažastų ir nedepiliuotos bikinio zonos, ar galėtumei tam pasiryžti iš didelės meilės?

Pasiryžčiau, jei tos vietelės būtų tik jam vienam matomos. Kita vertus, sunku būtų nuo aplinkinių nuslėpti plaukuotas pažastis ar apžėlusias kojas. Tektų įtikinti mylimąjį, kad gražiau viskas atrodo be plaukų.

Už kokią pinigų sumą sutiktumei apsinuoginti dėl kilnaus tikslo, pavyzdžiui, dėl labdaros?

Pinigų sumos dydis nelemtų mano sprendimo. Jei tikrai būtų kilnus tikslas, galėčiau apsinuoginti ir be atlygio. Svarbiausia, kad fotosesija neprieštarautų mano įsitikinimams.

Pasijusčiau keistai, kad tiek laiko apie tai nežinojau. Be to, toks žmogus, jei nuslepia tokius svarbius dalykus, negali būti geriausias draugas. Tačiau neatstumčiau jo dėl seksualinės orientacijos.

Santykiai per atstumą Tau būtų priimtinas dalykas ar utopija?

Galėčiau toleruoti tokius santykius, bet ne visą laiką, o trumpam. Kita vertus, du žmonės gali sėkmingai visą gyvenimą nugyventi būdami toli vienas nuo kito, tačiau manęs tokie santykiai netenkintų.

Kas, Tavo nuomone, svarbiausia vyrui – ūgis, smūgis ar... dydis?

Manau, kad dydis, nes daugeliui tai labai svarbu. Tokiai nuomonei pritarčiau, mat tai iš tiesų gana svarbu (juokiasi).

Laima Tamulytė-Stončė (31)

Tavo mylimasis iškelia ultimatumą: jei įsidėsi implantus į krūtinę ir užpakaliuką, tuomet padovanosiu Tau spindintį „Lexus“ visureigį. Kaip reaguotumei ir ko imtumeisi?

Pirmiausia labai garsiai nusijuokčiau, paskui paklausčiau jo, kur man tą „Lexus“ dėti, jei ir taip turiu fantastišką mašinytę. Galiausiai pasidomėčiau, ar pasaulyje nėra klinikos, kurioje implantus deda ne tik į krūtinę ar užpakaliuką, bet ir į smegeninę. Gal ten dar nuolaidą jam gaučiau.

Koks vyras būtų geresnis sutuoktinis: turtingas, bet žilas ponas, ar vos galą su galu suduriantis studentas iš provincijos?

Jei tas jaunesnis mėgsta sudurti galą su galu, tuomet jam nereikia mergaitės – berniukai patinka (kikena). Jei rimtai, sẽniai man nepatinka, aš už jaunesnius, mat tik tokie lopetą rankose gali gerai nulaikyti, kai reikia sniegą prie namų nukasti ar žemės ūkio darbus nudirbti. Idealiausiai būtų toks sutuoktinis, kuriam nereikėtų „implantuoti“ smegenų.

Jei būtum plastinės chirurgijos specialistė, kokias operacijas pirmiausia atliktum sau ir mylimajam?

Jėzau Marija!.. Sau? Operacijas? Aš juk ideali! Man nereikia operacijų! O mano brangiausiajam taip pat nieko nereikia tobulinti. Juk idealūs žmonės sau į partnerius renkasi tik tobulus – tik taip kirvis gali atitikti kotą...

Kaip reaguotumei, jei į pasimatymą vyras ateitų nešinas ne puokšte gėlių, o krepšiu grybų ir paprašytų juos pagaminti vakarienei?

Galvočiau, kad jis man siūlo haliucinogeninių grybukų... Kita vertus, jei jis atneštų baravykų, voveraičių ar kitų grybų, pasigamintume tobulą vakarienę. Tiesa, grybienei nepagailėčiau česnako, nes, esu girdėjusi, tai tobuliausias afrodiziakas. Po paturbintos vakarienės mūsų lauktų nepamirštama naktis (juokiasi).

Kaip geriau mylėtis – tamsoje ar šviesoje?

Protingas vyras sako taip: „Jei moteris nenori manęs matyti, pirmiausia išjungiu šviesą.“  Jeigu vyras nelabai protingas, pasiūčiau jam drobinį maišelį, mat tada jis galėtų tamsoje mylėtis, o aš džiaugčiausi šviesa.

Jei mylimasis eitų iš proto dėl neskustų moteriškų kojų, pažastų ir nedepiliuotos bikinio zonos, ar galėtum tam pasiryžti iš didelės meilės?

Ne, negalėčiau. Bent jau pažastyse to šepšelio tikrai niekada neturėsiu. Tokiam žmogui pasiūlyčiau įsigyti beždžionę. Mano vyras yra tolimųjų reisų vairuotojas, todėl jam rasčiau išeitį iš tokios situacijos. Kai darbo metu mylimasis pasiilgsta moteriškos šilumos, šalia jis gali pasidėti mano dovanotą minkštą šepetį su šeriukais – bent trumpam gali įsivaizduoti tą nedidelį moterišką ruoželį (kvatojasi).

Už kokią pinigų sumą sutiktum apsinuoginti dėl kilnaus tikslo, pavyzdžiui, dėl labdaros?

Jei apsinuoginčiau, tai nebebūtų kam tą labdarą duoti, nes iš Lietuvos visi pabėgtų ar išmirtų. Juk daug žmonių turi širdies stimuliatorius, negaluoja...

Įsivaizduok situaciją: vieną dieną Tavo geriausia draugė pasako, kad yra lesbietė. Kokie Tavo pirmieji žodžiai ir emocijos?

Pasiteiraučiau, kaip jai sekasi lovoje su tos pačios lyties atstove. Man būtų įdomu. Nematau čia nieko bloga – juk visi turime savų pomėgių ar nukrypimų. Nuo tokios draugės nenusigręžčiau. Po prisipažinimo mes nueitume išgerti kavos ir dar sriubos suvalgytume (juokiasi).

Santykiai per atstumą Tau būtų priimtinas dalykas ar utopija?

Jei kalbame ne apie santykiavimą, o apie santykius, tuomet viskas įmanoma. Kai su mylimuoju nesimatai pusantro mėnesio, o paskui drauge praleidi vos dvi savaites, tuomet santykiai būna ypač šilti.

Kas, Tavo nuomone, svarbiausia vyrui – ūgis, smūgis ar... dydis?

Svarbiausia, kad būtų didelis ir galėtų smūgiuoti. O ūgis, sakoma, lovoje visų būna vienodas!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką