Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 25d. 16:58

Apie plaukikės figūrą pasisakęs N.Kesminas atsiprašo: „Nebuvo tyčinių intencijų“

Fausta Marija Leščiauskaitė, Nerijus Kesminas, Inga Jankauskaitė
15min klijuotė / Fausta Marija Leščiauskaitė, Nerijus Kesminas, Inga Jankauskaitė
Prieš kelias dienas įsibėgėjusios Tokijo olimpinės žaidynės ne visiems prasidėjo linksma gaida. Štai sekmadienį olimpiečių plaukimą komentavęs Nerijus Kesminas sulaukė pasipiktinimo bangos po to, kai tiesioginės transliacijos metu aptarė vienos iš plaukikių figūrą.

Apie ne vienerius metus sporto komentatoriumi dirbantį Nerijų Kesminą iš pradžių užsiminė atlikėja Inga Jankauskaitė. Moteris savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame girdimas vyro balsas.

„Oho. Nepanašu į plaukikės figūrą, tiesą sakant“, – po prunkštelėjimo tiesioginiame eteryje apie moters figūrą kalbėjo N.Kesminas.

Tokijo olimpines žaidynes stebėjusi I.Jankauskaitė neslėpė pasipiktinimo šiais vyro žodžiais. Ji negalėjo patikėti, ką teko išgirsti per televiziją.

„Leidžiat sau, komentatoriau. Kas čia per prunkštelėjimai? Fui“, – pasidalinusi įrašu rašė atlikėja. Tiesa, netrukus iš komentatoriaus sulaukusi viešo atsiprašymo, įrašą I.Jankauskaitė nusprendė ištrinti.

„Kadangi viešas komentaras su apgailestavimu buvo – postą išėmiau. Gražios olimpiados visiems“, – socialiniame tinkle rašo atlikėja.

Po žinomos atlikėjos paviešinto vaizdo įrašo pasirodė ir dar daugiau komentatoriaus žodžiais pasipiktinusių žmonių. Dauguma svarstė, kad tai buvo neprofesionalaus komentatoriaus darbas, tačiau, pasirodo, tiesa buvo visai kita.

Į tai sureagavusi nuomonės formuotoja Fausta Marija Leščiauskaitė taip pat pasidalino įrašu ir trumpai pasakė tik vieną žodį apie N.Kesmino replikas – „gėda“.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Nerijus Kesminas
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Nerijus Kesminas

Dėl kilusios situacijos 15min susisiekė ir su pačiu Nerijumi Kesminu, kuris patikino, kad dėl išsakytų žodžių gailisi.

„Buvo pasakyta tai, kas pasakyta. Tai žmonių vaizduotės padariniai. Ten nebuvo jokių tyčinių intencijų, tiesiog reagavau į situaciją. Aš atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau.

Tos sportininkės turbūt atsiprašinėti nereikia, nes ji manęs nei girdėjo, nei sužinos gyvenime, kas aš toks. Atsiprašau merginų, kurias įskaudinau“, – apie per tiesioginę transliaciją ištartus žodžius kalbėjo N.Kesminas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką