Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 10d. 13:51

Apie susitaikymą su Simu Jasaičiu prabilusi Oksana Pikul: „Tai buvo mūsų abiejų sprendimas“

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

Grupės „Naujosios pupytės“ narė, vizažo specialistė Oksana Pikul-Jasaitienė (35), dar visai neseniai išgyvenusi santykių su vyru krepšininku Simu Jasaičiu dramą, šiandien vėl gali džiaugtis ramybe šeimoje. Ji sako daugiau nebeketinanti dėl to niekam aiškintis ir pripažįsta padariusi klaidų – jeigu būtų įmanoma atsukti laiką atgal, elgtųsi visiškai kitaip.

Nors pastaraisiais metais Oksanos Pikul ir Simos Jasaičio santykių aiškinimasis buvo tapęs apkalbų objektu, LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ prabilusi Oksana patikino, kad aplinkinių žmonių nuomonė jai nerūpi, o įžeidūs komentarai tik dar labiau užgrūdino.

„Mums vienodai, kas ką kalba. Supratom ir išmokom vieną dalyką – ne tėvai ar draugai mums reguliuos gyvenimą ir tuo labiau ne komentatoriai, kurių nuomonės mums visiškai neįdomios. Tai yra mūsų gyvenimas ir kaip mes norėsim, taip jį ir gyvensim. Man nusispjauti, ką komentatoriai kalba, nes mano gyvenimui tai įtakos nedaro“, – sakė O.Pikul-Jasaitienė.

„Instagram“ nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
„Instagram“ nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis

Tiesa, Oksana, kuri vos prieš metus viešai apkaltino sutuoktinį smurtu, įžvelgia savo klaidų ir pripažįsta viešumui atidavusi per didelę duoklę. Ji tikina, kad tai buvo gera pamoka, todėl dabar santykių viešai nebesiaiškintų.

„Jei man atsuktų laiką atgal, aš elgčiausi kitaip – nusišypsočiau šitai situacijai, nesileisčiau provokuojama spaudos, teisininkų, tiesiog eičiau toliau. Man dabar lengva kalbėti, kai jau turiu patirties ir perėjau per visą tai, bet anuomet buvo tikrai labai sunku, skausminga ir dažnai tekdavo susimąstyti, kodėl žmonės Lietuvoje tokie pikti, kodėl moteris neturi teisės viešai pasisakyti“, – kalbėjo O.Pikul.

Ne paslaptis, kad stebintys viešą žinomos poros karą nekantriai laukė jo atomazgos, kada gi pagaliau bus paskelbta apie oficialias skyrybas ir kiek tai kainuos garsiam krepšininkui. Tačiau, pasak Oksanos, skyrybomis dabar net nebekvepia.

„Išmokau peržengti per pačią save, savo ego ir pasistengti dėl ateities, kad ir to paties vaikučio, dėl ramybės savo širdyje ir gyvenime, nes kartais ta ramybė atneša kur kas daugiau naudos ir peno sieloje negu draskymasis. Mes gavome didelę pamoką, kaip turėtumėm gerbti vienas kitą, ir kaip turėtumėme elgtis šeimoje. Aš nesakau, kad taip bus iki gyvenimo pabaigos. Labai to norėčiau ir tikiuosi, bet gyvenimas toks slidus reikalas...“, – sakė O.Pikul.

Oksanos teigimu, susitaikymą lėmė bendros abiejų sutuoktinių pastangos: „Manau, kad tai buvo mūsų abiejų sprendimas ir mūsų abiejų darbas, kada abi pusės susėda, paspaudžia vienas kitam ranką ir ima kalbėti nebe emocijos, o protas.“

Dabar Jasaičių namuose galioja taisyklė, kad niekas čia nesibara ir nesiaiškina santykių. Vis dėlto Oksana neslepia, kad susitaikyti nebuvo lengva ir teko paminti kai kuriuos principus bei pamiršti senas nuoskaudas, išmokti suvaldyti emocijas.

Asmeninio albumo nuotr./Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi Dominyku
Asmeninio albumo nuotr./Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi Dominyku

„Tai pakankamai skausmingi dalykai, kurie žeidžia ir tave kaip moterį, ir tavo savimylą. Supratau tiktai vieną dalyką – kovoti su tuo man buvo labai sudėtinga. Aš visuomet labai paskubėdavau su emocijomis, jausmais. Ir iš tikrųjų – gi esu ukrainietė, būna, kad manyje kraujas užverda“, – pasakojo O.Pikul.

Tačiau ar sunku atleisti mylimam žmogui? „Jeigu myli – ne“, – patikino žinoma moteris.

Asmeninio albumo nuotr. /Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi Dominyku
Asmeninio albumo nuotr. /Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi Dominyku

Anot Oksanos, lengviausia būtų buvę užsidaryti tarp keturių sienų ir gerai išsiverkti. Tačiau ji to sau leisti negalėjo.

„Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad aš tvirta kaip siena. Žinoma, kad ne, aišku, kad buvo tokių akimirkų, kai paverkdavau. Reikėdavo gi ir save paguosti, ašarą nusivalydavau ir geriau ant dūšios pasidarydavo. Tačiau supratau, kad negaliu to sau per daug leisti, nes turiu vaiką. Negaliu sustoti ir pasakyti, kad gal aš tą košę išvirsiu po trijų dienų, nes dabar tris dienas turiu išsibliauti. Tu negali pasiduoti“, – atviravo laidos „Nuo... Iki...“ pašnekovė.

Oksana sako, kad sūnų ji norėjo kuo labiau apsaugoti nuo neigiamos informacijos ir slogios atmoferos namuose. Ji darė viską, kad vaikas nejaustų tėvo trūkumo ir puikiai suvokė, koks jis jam yra brangus: „Matau stiprų jų ryšį, ir noriu, kad tas ryšys būtų. Noriu, kad sūnus turėtų tėvelį.“

Oksanos teigimu, jos ir Simo santykių drama davė ir dar vieną svarbią pamoką – ji pamatė, kas yra tikrieji jos draugai, o kas priešai, kurie tik būtų pasidžiaugę poros skyrybomis. Pasak Oksanos, buvo netgi tokių, kurie atsisakė bendrauti dėl to, kad jos ir Simo santuoka atsidūrė prie skyrybų slenksčio.

Už pagalbą išgyvenant sunkų laikotarpį grupės „Naujosios pupytės“ narė dėkinga savo mamai – ji gelbėjo ne tik patarimais, bet ir padėdavo prižiūrėti sūnų tuomet, kai Oksana, norėdama užsimiršti, pasinerdavo į darbus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Retai viešumoje sutinkama Oksana Pikul: „Dabar visą dėmesį skiriu tik darbui ir šeimai“

Dabar O.Pikul-Jasaitienė teigia turinti ką pasakyti toms moterims, kurios galvoja skirtis: „Reikėtų neskubėti, atsisėsti ir tikrai gerai pasvarstyti, nes viską sudraskyti gali labai greitai, per vieną dieną – tereikia nueiti ir paduoti dokumentus. O sukurti reikia laiko. Kartais emocijos padaro savo, bet reikia stengtis.“

Prieš beveik mėnesį, 35-ojo gimtadienio proga, Oksana įgyvendino savo seną svajonę, kuriai taupė beveik pusę gyvenimo, – nusipirko patalpas, kuriose jau vasarą atvers grožio saloną. Dėl jo Oksana atsisakė ir gimtadienio šventės. Tiesa, draugai ją surengė slapta.

„Daugumai kilo klausimas, ar tik Oksana nesilaukia ir dėl to negali švęsti, tai galiu pasakyti – taip, aš turiu kūdikį, ir tai yra mano naujas verslas, prie kurio įgyvendinimo prisideda ir mano vyras“, – naujienomis pasidalijo O.Pikul.

O ką ji atsakytų skeptikams, manantiems, kad saloną Oksanai susitaikymo proga padovanojo Simas?

Luko Balandžio / 15min nuotr./Oksanos Pikul-Jasaitienės šventinio makiažo idėja
Luko Balandžio / 15min nuotr./Oksanos Pikul-Jasaitienės šventinio makiažo idėja

„Tam, kad būtų galima šitaip kalbėti, reikėtų absoliučiai nieko apie mane nežinoti. Iš tikrųjų ta Oksana, kuri nusipirko sau patalpas, dirbo juodai nuo dvidešimties metų.

Kai baigiau bakalaurą, žmonės sakė, kad Jasaitis man nupirko tą diplomą. Tada pabaigiau magistrą ir sakė, kad šitai blondinei dirbti nereikia, ją gi vyras išlaiko. Ne, galvoju, dirbsiu – naktimis koncertai, rytais makiažas... Aš vis tiek savo įrodysiu“, – komentatoriams atsaką davė O.Pikul.

Oksana ne kartą naudojosi plastikos chirurgų paslaugomis ir niekada to neslėpė. Tad vizažo specialistė atsikerta ir tiems, kurie ją kritikuoja dėl grožio procedūrų, kurių vaizdais pastaruoju metu ji nevengia dalintis socialiniuose tinkluose.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

Anot žinomos moters, ji yra savo kūno šeimininkė, todėl daro su juo, ką tik nori. Be to, Oksanos teigimu, dabar kone kiekviena puikiai atrodanti 40-ies ar 50-ies metų moteris atlieka įvairias invazines procedūras, tik dažna nėra linkusi apie tai kalbėti.

„Dabar kas antra vaikšto su patobulinta krūtine. Tai tikrai nėra kažkoks nepasitikėjimas savimi ar kažkokio trūkumo šalinimas. Galų gale, aš pati dirbu grožio srityje ir turiu visas galimybes. Stengiuosi ne dėl vyro, o dėl savęs, nes man tai patinka“, – kalbėjo O.Pikul.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką