Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 27d. 19:25

Apklausa: ar šou projektuose užgimusiems santykiams lemta tęstis?

Iš kairės: Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Deividas Meškauskas, Ieva Norkūnienė, Gintarė Gurevičiūtė ir Ingrida Kazlauskaitė
Žmonės.lt nuotr. / Iš kairės: Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Deividas Meškauskas, Ieva Norkūnienė, Gintarė Gurevičiūtė ir Ingrida Kazlauskaitė

Šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviui Donatui Baumilai viešai prisipažinus apie romaną su šokių partnere Rasa Židonyte, užkulisiuose imta diskutuoti, ar ilgai tęsis dar vienos ant parketo užgimusios poros santykiai.

Ne vienos garsenybės meilės istorija yra užsimezgusi įvairiuose realybės ir šou projektuose. Ar tiesa, kad aistros, verdančios ant parketo ar scenos persikelia į realų gyvenimą? Ar tokie santykiai trunka ilgai? Šou projektuose dalyvavę, o kai kurie ir antrąsias puses atradę, pramogų pasaulio atstovai sutiko portalui Žmonės.lt papasakoti savo įspūdžius.

Aistė Jasaitytė-Čeburiak, dalyvaudama šokių projekte įsimylėjo dabartinį savo vyrą Romaną Čeburiak. Jiedu susilaukė dukrytės Elzės. Nors Aistės meilės istorija klostosi puikiai, moteris pripažįsta, kad dalyvaudami įvairiuose projektuose, žmonės susikuria nebūtų iliuzijų.

Luko Balandžio nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu
Luko Balandžio nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu

„Kai baigiasi projektas, nebelieka tos aplinkos, tada prasideda tikras gyvenimas ir pasimato, kaip tu realioje aplinkoje gali bendrauti su žmogumi. Tada pamatai, ar tai buvo iliuzija ar tikra. Projekto metu porą vienija vienas tikslas – gerai šokti, būti įvertintiems, tad juos gali susieti rūpestis vienas kitu, pora vienas kitą dažnai stipriai palaiko. O tada nebesimato partnerio neigiamų savybių, būni tarsi su rožiniais akiniais. Pasibaigus šou nebelieka gražios pasakos. O gyvenime visko nutinka, taigi pasimato tikrasis žmogaus veidas. Bet svarbiausia,  reikia gilintis į save ir į savo antrąją pusę. Santykiai yra nuolatinis darbas ir tai ne iliuzija, kaip kokiame realybės šou. Bet aš nelinkusi nei teisti, nei smerkti“, – Žmonės.lt kalbėjo Aistė.

Viganto Ovadnevo nuotr./Ieva ir Adomas Norkūnai
Viganto Ovadnevo nuotr./Ieva ir Adomas Norkūnai

Ieva Norkūnienė, teisėjaudama šokių projekte, susipažino su savo vyru bei dukrelės Adijos tėčiu Adomu Norkūnu. Moteris tikina, kad jiedu bendrauti pradėjo pasibaigus projektui, tad iliuzijų nekūrė. „Aš iš dalies pritarčiau, kad tokių projektų metu atsiradę santykiai gali būti trumpalaikiai. Tai gali būti ir tarp aktorių parnerių, ir tarp šokėjų, kurie daug laiko kartu praleidžia. Juk yra nuolatinis fizinis kontaktas. Žmonės daug laiko būna kartu ir emocijos įsiplieskia labai greitai. Tie šokiai yra didelis katalizatorius, o kaip santykiai vystosi paskui, priklauso nuo žmogaus“, – tikino I.Norkūnienė.

Kalbėdama apie neištikimybę moteris sakė, jog neketina nieko smerkti, mat tokie dalykai yra dviejų žmonių problema: „Aš esu kategoriška. Manau, kad neištikimybė pirmiausiai prasideda namie, o ne šokių projektuose ar kažkur už namų ribų. Visų pirma, žmogus blogai pasijaučia namie, jam kažko trūksta, o visa kita yra tik šalutinis veiksnys. Manęs taip pat dažnai klausia, ar man nebaisu, kad mano vyras šoka su kita moterimi. Bijot gali visko gyvenime, svarbiausia, kad moteris ar vyras namie rastų pilnatvę, o ne vargus, tik buitį ir tik rutiną. Tada netrukdys nei šokių projektai, nei kiti pagundų pilni dalykai.“

Šokėjas Deividas Meškauskas šokių projektuose sutiko net dvi moteris. Pirmoji buvo dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, su kuria jiedu susilaukė sūnaus. Deja, poros santykiai netikėtai nutrūko. O dabar Deividas kaip savo mylimąją pristato aktorę Inetą Stasiulytę, su kuria jiedu kartu šoko. „Šokių projektuose partneriai kartu šoka, bendrauja, repetuoja, vakarieniauja, visi susipažįsta ir, žinoma, visko atsitinka. Tai tarsi atitrūkimas nuo pasaulio, nes gyveni kurį laiką uždarame rate. Tik galiu pasakyti, jog aš asmeniškai jokių iliuzijų nekūriau, mano santykiai žlugo dėl visai kitų priežasčių“, – kalbėjo Deividas Meškauskas.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ineta Stasiulytė ir Deividas Meakauskas
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas

LNK projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvavusi Ingrida Kazlauskaitė tikino, jog tikrai nelengva atsispirti ant parketo tvyrančiai aistrai. „Be abejo, tų aistrų visada bus ten, kur du žmonės dirba kūrybinį darbą, kur yra artimas kūniškas kontaktas. Būkime sąžiningi – šokis yra jausmai, aistra, kurią tu turi kuo tikriau išreikšti. Kai tu kiekvieną dieną jauti, kad partneris tau kvėpuoja į kaklą ir glosto milijoną kartų tavo kūną per treniruotes, tai yra labai žmogiška“, – pasakojo Ingrida.

„Aš savo antrajai pusei niekada neleisiu dalyvauti panašiame šou projekte. Jeigu yra du vienas kitą mylintys žmonės, tai kam jaukti savo gyvenimą, išbandyti jausmus ir vaikščioti peilio ašmenimis? Juk šituose šou partneriai labai daug laiko praleidžia kartu – vakarai, naktys, nuovargis, atsipalaidavimas, įtampą, ašaros, paguoda, apsikabinimai... Tačiau pasibaigus projektui iliuzija pasibaigia, niekada nežinai, ar jausmai liks ar ne. Tai rizika ir baimė“, – atviravo I.Kazlauskaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

Ingridos kolegė Gintarė Gurevičiūtė pripažino, jog dalyvauti šokių projekte sutiko tik todėl, kad ir jos antroji pusė ryžosi dalyvauti. „Viskas labai priklauso nuo žmogaus pažiūrų į savo gyvenimą, į santykius, į savo antrąją pusę. Aš labai gerbiu ir myliu savo antrąją pusę, todėl negalėčiau šitaip pasielgt su juo. Mes dėl to abu ir ėjom į šokių projektą, kad nebūtų nesusipratimų, kad nebūtų kivirčų ir baimių. Mano situacijoje vis dėlto kažko tokio negalėtų nutikti, o kitų žmonių santykiuose visko gali būti“, – Žmonės.lt kalbėjo Gintarė.

„Aš apskirtai stebiuosi, kodėl jie visą tai paviešino. Man keista, kad jie nori, jog apie juos žmonės kalbėtų. Jeigu abudu šokių partneriai būtų be antrųjų pusių, tai, be abejo, visko gali būti. Visgi aš manau, kad ten aistra, bet man nesinori plačiau komentuoti, nes jeigu jie abu būtų vieniši, tai būtų galima toleruoti, o kai yra vaikas, šeima, tai nežinau... Vis dėlto, negaliu smerkti, nes nežinai, kaip tau gyvenime gali nutikti“, – sakė G.Gurevičiūtė.

Mariaus Žičiaus nuotr./Linas Karalius ir Gintarė Gurevičiūtė
Mariaus Žičiaus nuotr./Linas Karalius ir Gintarė Gurevičiūtė

Psichologės Ramunės Pajuodytės-Milašienės komentaras

Ramunė Pajuodytė-Milaaienė
Ramunė Pajuodytė-Milašienė

Dalyvaujant įvairiuose realybės šou, viskas gali atrodyti padidintai ir pagražintai, tarsi kitame pasaulyje, tad, be abejo, ir žmogus gali susitapatinti su vaidmeniu, kurį jis atlieka. Tokiuose šou pasimiršta realus gyvenimas ir atrodo, jog tas dalyvavimo laikotarpis yra realybė. Tačiau visuomet yra išimčių, bet jeigu taip nutinka, tai santykiai šeimoje, matyt, seniai buvo atšalę, sutuoktiniai susvetimėję ir žmogus jau seniai ruošėsi skyryboms, o projektas, matyt, buvo kaip paspirtis, kaip katalizatorius.

Dalyvavimą šou projektuose aš palyginčiau su kurortiniais romanais. Žmogus tarsi persikelia į kitą realybę ir tai būna gera terpė provokuotis visoms projekcijoms į tą žmogų ar partnerį, kurio tu gal gerai nepažįsti. Pasibaigus realybės šou dažnai dingsta jausmai ir tada žmonės suvokia, jog tai tebuvo iliuzija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką