TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Apklausa: Išrink „Metų skyrybas 2010“

Aistė Pilvelytė liko antroje vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aistė Pilvelytė
Šaltinis: 15min
0
A A

2010-ieji ne tik suvedė vienišas širdis ir padėjo atrasti naujus mylimuosius, bet ir išskyrė ne vieną porą. Šokėjai, dainininkai ir kitos garsenybės pykosi ir vaidijosi, kalbėjosi ir taikiai skyrėsi. Kurios šiųmetės skyrybos sukrėtė jus labiausiai? Galbūt kai kurioms poroms nė nebuvo lemta būti kartu?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./Laidos akimirka
Karina Jeremian

1. Karina Jeremian ir Justinas Duknauskas. Pastaruoju metu K.Jeremian maudėsi šlovės spinduliuose, nes su Seimo nariu Žilvinu Šilgaliu dalyvavo TV3 projekte „Šok su manimi“. Tuo pat metu, tarsi antrajame plane teismas nagrinėjo jos ir sutuoktinio skyrybų dokumentus. Profesionalių šokėjų pora – 27-erių K.Jeremian ir trejais metais jaunesnis J.Duknauskas – panoro santuoką nutraukti bendru susitarimu. Galbūt šokėjai, nudžiuginti bendros sėkmės – anksčiau šokę kartu jie 2007-aisiais tapo šalies čempionais – paskubėjo kurti šeimą.

2. Arvydas Martinėnas-Vudis ir dvi jo draugės. Per šiuos metus, regis A.Martinėnas prarado net dvi mylimas moteris – su ilgamete drauge modeliu Sandra Stučinskaite jis išsiskyrė maždaug vasaros viduryje. Tąsyk, nors ir nenorėjęs atvirauti Vudis, teigė, esą su mylimąja išsiskyrė taikiai. Kurį laiką pabuvęs vienas, A.Martinėnas vėl prasitarė radęs savo gyvenimo moterį, pradedančią dainininkę Kristiną Mažeikaitę. Kad ir kaip būtų gaila, idilė truko neilgai – nors 27-erių Vudis ir vadina Kristiną nuostabiu žmogumi, jis vėl vienišas. Ot nesiseka.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Grupės „InCulto“ atsisveikinimo su žiūrovais koncertas
„InCulto“

3. Grupė „InCulto“. Kartu po Europą keliavę ir per koncertus ne vieną prakaitą išliedavę grupės „InCulto“ vyrai nusprendė – metas skirtis. Ir ne dėl to, kad meilės nėra. Tiesiog jų kūdikis „InCulto“ jau gerokai paaugo, o muzikaliems „tėvams“ reikia naujų iššūkių ir projektų. „Viskas, kas gera gyvenime, turi turėti savo pabaigą“, – šypsodamasis suokė Jurgis Didžiulis. Džiugu, kad bent šios skyrybos buvo neskausmingos.

4. Agnė Armoškaitė-Šemberienė ir Deividas Šemberas. Ilgai vengę kalbėti apie skyrybas renginių organizatorė ir žinomas futbolininkas neišvengė jų santykius apipynusios apkalbų ir gandų skraistės. Galiausiai dešimt metų kartu praleidę ir vaiko susilaukę Šemberai skirtis nutarė teisme, išsklaidydami sklandžiusius klaustukus. Kalbama, kad skyrybų priežastimi tapo sportininko užmegzta draugystė su buvusia Egmonto Bžesko sužadėtine Oksana Zlatkovaite. Ką gi, pasisuka gyvenimas visaip.

BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./Irma Jurgelevičiūtė
Irma Jurgelevičiūtė

5. Irma Jurgelevičiūtė ir Rolandas Lavinskas. Bėdų su teisėsauga dėl kaltinimų vagyste sulaukusi dainininkė I.Jurgelevičiūtė šiemet išgyveno ir asmeninio gyvenimo dramą. Grįžusi į viešumą atlikėja išsiskyrė su už dvigubą žmogžudystę teistu sutuoktiniu. Už Limonu pravardžiuojamo nuteistojo I.Jurgelevičiūtė ištekėjo 2008-aisiais. Tiesa, pykčio žiežirbos tarp jų dar nerimsta – vieno kitam metami kaltinimai veikiausiai galutinai atšaldė jausmus.

6. Reda Gikytė-Kandelienė ir Andrius Kandelis. Kalbėta, kad jų santuoka tebuvo reklamos triukas. Kalbėjęs apie stiprius jausmus prieš vestuves A.Kandelis, veikiausiai netruko persigalvoti. O gal Redai užkliuvo, kad jis laiką leidžia su kitomis. Tiesa, gal ir yra šių skyrybų pliusų – sportinių šokių šokėjas nenusisekus antrajai santuokai nutarė grįžti į profesionalų sportą.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Marius Jampolskis ir Ona Kolobovaitė
Marius Jampolskis ir Ona Kolobovaitė

7. Ona Kolobovaitė ir Marius Jampolskis. Netikėtai suliepsnojusi solistės ir aktoriaus meilė neilgai trukusi baigėsi. Poros romanas į viešumą iškilo po Naujųjų metų, kai įsimylėjėliai buvo nufotografuoti kartu grįžtantys iš Egipto po romantiškų atostogų drauge. Šilti jausmai M.Jampolskį ir O.Kolobovaitę aplankė per LTV projektą „Triumfo arka“. Nors tuo metu aktorius vis dar buvo susituokęs, vėliau žurnalui „Žmonės“ jis sakė, kad toks buvo jų susitarimas su žmona Aiste. Kaip ten sako – nepasistatysi naujos laimės ant senosios griuvėsių...

8. Deivydas ir Natalija Zvonkai. Prie šiųmetės besiskiriančių garsenybių lavinos prisidėjo ir viena žinomiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų. Nors kompozitorius D.Zvonkus ir grupės „Yva“ lyderė N.Zvonkė turėjo švęsti 5 metų santuokos jubiliejų, netikėtai pasklindo žinia apie jų skyrybas. Kadangi sutuoktiniai ir toliau bendravo bei neskubėjo nusimauti vestuvinių žiedų, manyta, kad tai galėtų būti viešųjų ryšių akcija. Juk N.Zvonkė laiko save šios srities eksperte. Tačiau, matyt, jausmai iš tiesų atšalo.

Gedimino Žilinsko nuotr./Egmontas Bžeskas su Oksana Zlatkovaite
Gedimino Žilinsko nuotr./Egmontas Bžeskas su Oksana Zlatkovaite

9. Egmontas Bžeskas ir Oksana Zlatkovaitė. Neskubėjusi po skyrybų nusimauti sužadėtuvių žiedo O.Zlatkovaitė, visgi į E.Bžesko glėbį nebegrįžo. Antrąsyk per savo draugystę išsiskyrusi pora galiausiai pasuko skirtingais keliais. „Mes puikiai sutariame. Juk penkerius metus praleidome kartu!“, – sakė O.Zlatkovaitė. Tačiau, akivaizdu, jei ir bendrauja – šie du liko tik draugais.

10. Andrius Rimiškis ir broliai Mindaugas bei Gintaras Bendžiai. Po penkerius metus trukusio bendradarbiavimo dainininkas ir garsus Lietuvos prodiuserių duetas sutiko skirtis. Kalbėta, kad Bendžius pakeisti ketino A.Rimiškio žmona Vaida Rimiškienė. Kaip teigė patys broliai prodiuseriai, jie santykius nutraukė taikiai. Ką gi, garsios poros besiskiriančios su trenksmu, galėtų tik pavydėti.

11. Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka. Pusmetį skyrybas slėpusi A.Pilvelytė pati televizijos laidoje prabilo apie asmeniškus dalykus. Populiari atlikėja teigė norėjusi išvengti neteisingų interpretacijų. Tiesa, pati ji skyrybų priežasties neįvardino – sakė, kad jų buvę daug. Ką gi, išties gaila, kad ši šeima iširo vos gimus dukrai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką