Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 20:57

Ar Goda Alijeva jau planuoja vaikučius?

Godos Sabutytės ir Rolando Alijevo vestuvių akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Godos Sabutytės ir Rolando Alijevo vestuvių akimirkos

Išskirtiniame savo interviu Goda papasakojo apie tai, ką išgyveno per pastaruosius metus ir atskleidė, kuo gyvena dabar.

Su Goda bendravo olialia.lt žurnalistė.

Ar santuoka ką nors pakeitė tavo gyvenime?
Taip, pakeitė – visi to manęs klausinėja. Tačiau manau, kad viskas apsiverčia ne tada, kai tau užmauna vestuvių žiedą, bet nuo tada, kai tau pasiperša. Tuomet viskas išties kardinaliai pasikeičia: su žmogumi tampi artimesnis, santykiai tampa rimtesni, nebėra jokių pykčių, nepasitikėjimo, pavydo...

Nemanai, kad tavo santuoka buvo labai greita?
Yra žmonių, kurie kartu praleidžia dešimt metų ir išsiskiria nesusituokę, yra ir žmonių, kurie susituokia praėjus mėnesiui nuo pažinties. Taip nutiko mano tetai. Mano giminėje yra nemažai panašių atvejų. Nėra laimės, meilės ar gyvenimo kartu recepto, tinkamo visiems.

Minėjai, kad tau sekasi. Kodėl? Gal gimei po laiminga žvaigžde, o gal žinai kokį slaptą tau tinkantį laimės receptą?
Sunku pasakyti... Manau, kiekvienam žmogui sekasi, jei jis gyvenime daro tai, kas jam patinka. O jei žmogus daro tai, kas jam nepatinka – tai jo paties pasirinkimas. Kalbant apie jaunimą, jeigu kažkas blogai jaučiasi, kad neturi geros mašinos ar negali sau leisti kažkur, kur norėtų nueiti – jis pats kaltas. Aš niekuo neypatinga, tačiau labai daug dirbau ir užsidirbau. Kodėl jie negali užsidirbti?

Gal mano darbas kažkam atrodo nerimtas, tačiau mes kiekvienas dirbame tai, ką išmanome ir kaip išmanome. Yra visokių darbų. Kitam galbūt bus tinkamesnis darbas biure. Labiausiai ir kritikuoja būtent tie žmonės, kurie nieko neveikia. Jie savyje turi sukaupę daugiausiai pykčio. Kritikuoti labai lengva, tačiau man jų gaila. Imkite ir bandykite daryti tai, ką norėtumėte – kas jums trukdo?

Gal užsisėdi internete rašydami komentarus...
Aš jų nebeskaitau, draugės man papasakoja. Ypač buvau pasišlykštėjusi, kai kažkas iš už krūmo nufotografavo ir žurnalistams pardavė mano mergvakario nuotraukas. Jose – mes tik atvykusios į šventės vietą, sėdime pavargusios, susivėlusios. O jau komentarai prie šių nuotraukų! Ir kuo tik mes visos nebuvome išvadintos!

Turbūt paauglystėje tikrai neįsivaizdavai, kad tave kada nors medžios fotografai, pasislėpę už krūmo, o informaciją apie tavo vestuves pardavinės už 5000 Lt?
Tikrai ne! Nelaikau savęs ypatinga žvaigžde, dėl ko turėčiau sulaukti tokio dėmesio. Niekada su tokiais dalykais nebuvau susidūrusi ir net nebūčiau patikėjusi, kad tai galėtų vykti Lietuvoje. Apskritai apie mūsų spaudą, ypač kai kuriuos interneto portalus turiu savo nuomonę. Pati matau, kai kažkokie rašeivos iš absoliučiai niekinės informacijos prirašo kažkokių niekinių straipsnių apie mano draugus, pažįstamus. O paskui žmonės galvoja, kad mes čia patys lendame žurnalistams į akis ir norime, kad apie mus rašytų. Aš nenoriu, kad apie kiekvieną mano žingsnį rašytų, kad mano apatinius aptarinėtų! Dažnai būna, kad išties pasirodo labai nereikšmingų straipsnių, tačiau, vadinasi, žurnalistams to reikia...

O kaip dėl visų sklandžiusių gandų, kad tu laukiesi?
Čia buvo labai juokinga. Vasarą man kaip tik buvo toks gausus vakarėlių laikotarpis. Kartą prie manęs prieina vieno leidinio redaktorė ir klausia: „Goda, tai kaip tu linksminiesi nuolatos, jeigu laukiesi?“. Taip aš pirmą kartą sužinojau apie savo nėštumą. Iš to tik pasijuokėme, tačiau aš nelabai į tai kreipiu dėmesį.

Na, vyrą jau turi, tai gal jau pradėjote planuoti vaikučius?
Stengiuosi nieko neplanuoti, man labai patinka posakis: „Mes planuojame, o Dievas juokiasi“. Ką artimiausiu metu planuoju – tai baigti savo istorijos studijas.

Kaip įsivaizduoji savo gyvenimą, kai baigsi karjerą scenoje? Ar norėtum būti tik namų šeimininke ir gera žmona?
Manau, kad tikrai galėčiau, bet vietoje man būtų sunku nusėdėti. Turiu labai daug naujų idėjų ir minčių dėl veiklos, visai nesusijusios su pramogų pasauliu.

Tačiau girdėjau, kad turi ir minčių išvažiuoti iš Lietuvos...
Taip, jeigu reikės išvažiuoti mano vyrui, aš važiuosiu kartu. Bet juk neišvažiuosiu amžiams, turiu Lietuvoje darbų. Jeigu išvažiuosiu, tai būtinai grįšiu.

O kada galėtumėte iškeliauti?
Tikrai nežinau. Gali nutikti ir taip, kad mes čia dabar sėdime, kalbame, o po savaitės aš jau būsiu išvažiavusi...

Kokią šalį įsivaizduoji kaip galinčią tapti jūsų naujais namais?
Sunku pasakyti, man viskas įdomu. Gal tik į Rusiją nenorėčiau... Bet man patinka Europa,  ypač šiltos šalys, tad, manau, pagyventi Italijoje, Ispanijoje būtų tikrai smagu.

O negalvojai apie persikraustymą gyventi į Vilnių?
Kaune dar galima pasislėpti (juokiasi – aut. past.). Tačiau norėčiau turėti butą Vilniuje, kuriame kartais būtų galima pernakvoti, nes sostinėje išties daug darbo. Manau, kad ateityje jį ir turėsime, tačiau kol kas gyventi noriu Kaune.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką