TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar greitai išblėsta meilė?

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Labas, Ramune. Prieš 4 mėn. susipažinau su vaikinu. Jis mane sužavėjo, nes yra mano priešingybė: jis linksmas, protingas, neieško žodžio kišenėje, turi sukaupęs gyvenimiškos patirties. Tai mano pirmasis vaikinas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kai esame kartu, viskas gerai – linksmai ir turiningai leidžiame laiką, gyvenimas tapo įdomesnis, o anksčiau, grįžusi į gimtąjį miestą, nuobodžiaudavau. Bet kai mes atskirai – prasideda abejonės. Jis įvykdė porą nusikaltimų (bet nebuvo suimtas), nors jau seniai taip nesielgia, ir sakė, kad nebesielgs. Be to, esu nekalta ir vis dar nenoriu mylėtis (nesu frigidiška). Dėl to porą kartų buvome trumpam išsiskyrę (mano iniciatyva), bet vėliau persigalvodavau. Mama sakė, kad jai jis atrodo nesubrendęs, nes būdamas 25 metų jis nieko nepasiekė, be to, neatneša man dovanų, o kai jis būna pas mane, lepinu jį maistu. Pasidalinau su vaikinu abejonėmis ir šį kartą jam atsibodo mano dvejojimai, todėl išsiskyrėme. Jis neatsako į mano žinutes. Ar tikrai meilė gali taip greitai dingti? Kaip man teisingiau pasielgus ir ar verta stengtis susigrąžinti vaikiną? Saulė, 21 m.

Sveika, Saule. Greičiausiai tu dvejojai ne šiaip sau, tu nebuvai tikra dėl šio žmogaus, nesijautei pakankamai saugi, globojama, tau trūko rūpesčio. Abejonės neturėtų tęstis tiek ilgai. Kai abejoji, nieko gero iš to paprastai nebūna. Žinoma, tau gaila, kad ryšys nutrūko – juk gyvenimas tapo daug įdomesnis, turiningiau leidai laiką, jautei vaikino dėmesį. Visgi, matyt taip turėjo atsitikti. Vaikino praeitis taip pat, ko gero, tau kėlė nerimą, galbūt jis yra linkęs į asocialų elgesį, kuris vėliau gali vėl pasikartoti.

Galbūt nesijausdama tikra, nenorėjai pradėti su juo ir seksualinių santykių.

Jau tavo pačios klausime tarsi yra tau žinomas, bet dar sunkiai norimas pripažinti, atsakymas sau: „ar verta?“ Ir aš nemanau, kad tau verta dėti pastangas susigrąžinti tą vaikiną. Ar tikrai norėtum rimčiau su juo draugauti? Kokią ateitį su juo matai?

Dar esi labai jauna ir tokio amžiaus, kai verta pažinti, pabendrauti su įvairiais vaikinais, savotiškai „pasimokyti“ santykių, pabandyti perprasti vyrišką ir moterišką psichologiją. Tau svarbu suvokti, kas tau yra svarbiausia santykiuose, kada tu jautiesi geriausiai. Kaip manai, ko gali pasisemti iš šios savo patirties, ką tu supratai apie save? Jei dabar atsakyti tau yra sunku, po kurio laiko tikrai taps aiškiau. Meilė tikrai neišgaruoja taip greitai. Taigi ar tai tikrai buvo meilė? Sėkmės tau!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką