Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 11d. 21:02

Ar pirkti taupymo lakštų, A.Kubilius tarsis su žmona

Andrius Kubilius: „Sutarta, kad neplanuojame ir nesiruošiame planuoti mūsų valiutos devalvavimo, nesiruošiame skolintis iš TVF“
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius

Vyriausybės vadovas Andrius Kubilius ne tik neišsiverčia be žmonos patarimų, kai sprendžiami strateginiai šalies finansų ūkio klausimai, bet ir yra priverstas gauti jos leidimą, kai atsiranda galimybė asmeniškai prisidėti prie to ūkio gaivinimo.

Pirmadienį, paaiškėjus, jog Finansų ministerija nuo gegužės 19 iki birželio 1 dienos platins pirmąją taupymo lakštų emisiją, žurnalistai paklausė ministro pirmininko A.Kubiliaus, ar jis ketina solidarizuotis su valstybei padėti ketinančiais piliečiais ir asmeniškai įsigyti lakštų.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Andrius Kubilius neslepia dažnai klausiantis žmonos Rasos patarimų.
Andrius Kubilius neslepia dažnai klausiantis žmonos Rasos patarimų.

Pirkdamas lakštų Lietuvos pilietis A.Kubilius galėtų pats paremti premjero A.Kubiliaus Vyriausybės sprendimą surinkti papildomų pinigų ir parodyti pavyzdį kitiems piliečiams.

Neturėjusiam paruošto atsakymo premjerui teko suktis iš nepatogios padėties. „Jeigu žmona leis. Ji pas mane taupo“, – juokauti bandė premjeras.

15min.lt primena, kad tai jau ne pirmas kartas, kai netikėtai „pričiuptas“ A.Kubilius mėgina pasislėpti už žmonos pečių. Vieną kartą, kalbėdamas apie galimybę kreiptis pagalbos į Tarptautinį valiutos fondą, jis jau sakė turintis pasitarti su žmona. Tiesa, vėliau premjeras surimtėjo ir pareiškė, kad ne žmonos lems, kokių veiksmų imsis Vyriausybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką