Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 4d. 15:12

Arielė iš „Muzikos akademijos“: jie nori manęs atsikratyti

Arielė
LNK nuotr. / Arielė (viduryje)

„Muzikos akademijos“ raudonplaukei Arielei trūko kantrybė – mergina nutarė nuoširdžiai išsakyti, ką mano apie kolegas projekte. Penktadienį ji trečią kartą iš eilės dainuos į karštąjį mikrofoną ir kovos dėl išlikimo.

„Man skaudu. Aš juos laikiau draugais, maniau, kad ir aš jiems esu draugė. Tačiau viskas: susiimsiu, nes supratau, kad jie nori paprasčiausiai manęs atsikratyti“, – sako Arielė. Jie – tai likusieji projekto dalyviai, be gailesčio Arielei supylę karštąsias natas praėjusį penktadienį. Iškart po to, kai Arielė triuškinama pergale laimėjo prieš Roką ir Justiną, surinkusi daugiausia žiūrovų balsų.

Arielė prieš žiūrovų teismą stos trečią kartą iš eilės. Mat prieš dvi savaites kolegos ją taip pat buvo pasodinę ant karštosios kėdės.

„Taip, gal aš pasirodžiau prastai, nes nebuvau iki galo išmokusi dainos. Tačiau du kartus iš eilės sėdėjau ant karštosios kėdės. Ir iškart po to jie drįso mane vėl ant jos pasodinti. Aš taip nebūčiau pasielgusi, man būtų suveikęs žmogiškasis faktorius“, – stebisi Arielė.

„Aš suprantu, kad kaskart kovoti ir laimėti man naudinga. Iš kitos pusės... pamąstykite: kažkas pasipildo sąskaitą, balsuoja už savo favoritę Arielę, žiū – kitą savaitę vėl už ją reikia balsuoti. O po savaitės – ir vėl! Juk tai brangiai atsieina mano gerbėjams“, – svarsto Arielė.

Panašu, kad nuolat Arielei skiriamos karštosios natos – išties rimta priežastis susipykti. „Baisiausia, kad man jie patinka, tačiau aš jiems – ne. Daugiau su jais nevažinėsiu į jokius vakarėlius. Juolab kad manęs į juos niekas ir nekviečia. Nusivyliau jais, – sako mergina ir prognozuoja: – Jei aš iškrisčiau, pamatytumėt, jie visi iki salės lubų pašoktų iš džiaugsmo.“

Ar nesulūš LNK studijos lubos, pamatysime penktadienį 20.10 val. tiesiogiai per LNK. Kas kausis su Ariele, spręs radijo stoties „Lietus“ klausytojai, visą savaitę balsavę internetu, ir komisija.

Temos: 1 Akademija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką