Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artimieji, bičiuliai ir kolegos atsisveikino su Gintaru Ruplėnu

Atsisveikinimas su Gintaru Ruplėnu Šv.Kotrynos bažnyčioje
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Atsisveikinimas su Gintaru Ruplėnu Šv.Kotrynos bažnyčioje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje, Antakalnio kapinėse palaidotas birželio 12-ąją Jordanijoje netikėtai miręs vienas iš „Dviračio šou“ kūrėjų, TV prodiuseris, renginių vedėjas Gintaras Ruplėnas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš laidotuves, trečiadienio rytą, už Gintarą Ruplėną buvo aukojamos Šv. mišios Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Iki 15 valandos visi norintys galėjo atiduoti pagarbą velioniui Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Urna su Gintaro Ruplėno palaikais 16.30 val. buvo palaidota Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.

 

Atsisveikinti su geru bičiuliu ir kolega atvyko aktorius, humoristas Haroldas Mickevičius, prodiuseris Laurynas Šeškus, Gintautas Kirkila-Klarkas, Artūras Orlauskas, Darius Užkuraitis, Kristina Kazlauskaitė ir kiti.

Į ŠV. Kotrynos bažnyčią atvyko ir televizijos laidų vedėjas, buvęs G.Ruplėno bendražygis Arūnas Valinskas. Paguodęs artimuosius A.Valinskas neslėpė, kad jų skausmą matyti labai sunku, o ir rasti tinkamų žodžių tokioje situacijoje – sudėtinga.

Susirinkusieji, kaip ir buvo pageidauta artimųjų, į bažnyčią atvyko nešini baltais rožių žiedais.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas

Gyvenimo akimirkos – nuotraukose

Čia pat buvo galima ne tik mintimis paskutinįkart atsisveikinti su G.Ruplėnu, bet ir pamatyti daug užfiksuotų jo ir bendražygių gyvenimo akimirkų – nuo pat įėjimo į bažnyčią eksponuojamos jo nuotraukos iš kelionių, teniso turnyrų, „Dviračio šou“ klestėjimo laikų.

Atsisveikinti atvykę žmonės prie kiekvienos nuotraukos stabteldavo, pasidalindavo prisiminimais ar tiesiog tyliai šluostėsi skruostais riedančią ašarą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Atsisveikinimas su Gintaru Ruplėnu Šv.Kotrynos bažnyčioje
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Atsisveikinimas su Gintaru Ruplėnu Šv.Kotrynos bažnyčioje

„Šypsosi, kaip visada“, – sunkiai tramdydama ašaras tarstelėjo garbingo amžiaus moteris, užsukusi į bažnyčią atiduoti pagarbos „savo mėgstamam „Dviračio žinių“ kūrėjui“.

Prie urnos su G.Ruplėno palaikais –  didelė baltų gėlių puokštė ir jo nuotrauka. Šalia stovėjo vokalistai, savo giesmėmis užpildydami Šv.Kotrynos bažnyčios skliautus nuo spengiančios tylos ir tik retai kur išgirstamo susijaudinusių žmonių kūkčiojimo.

Išėję į lauką G.Ruplėno bičiuliai ir jį pažinoję žmonės vienbalsiai kuždėjosi, kad šis Anapus iškeliavęs tikrai per anksti ir toks netikėtas likimo posūkis iki šiol sunkiai suvokiamas, nors nuo žinios apie mirtį praėjo beveik dvi savaitės.

Netikėta mirtis svetur

Kaip Žmonės.lt rašė, Gintaras Ruplėnas mirė birželio 12-ąją Jordanijoje.

Iš pradžių G.Ruplėnas su didele bičiulių ir pažįstamų kompanija viešėjo Izraelyje.

Vėliau bendrakeleiviams grįžus į Lietuvą, jis su žmona Dalia ir dar keliais bičiuliais tęsė kelionę Jordanijoje. Žmonės.lt žiniomis, G.Ruplėnui viešbutyje sustojo širdis.

Dėl įvairių priežasčių palaikų pargabenimas į Lietuvą vis buvo atidedamas. Praėjus daugiau nei savaitei po mirties, G.Ruplėno kūnas birželio 21-ąją pagaliau sugrįžo į gimtinę ir buvo kremuotas Kėdainiuose.

Šių metų rugpjūčio 25 d. Gintarui Ruplėnui būtų suėję 50 metų.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gintaras Ruplėnas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gintaras Ruplėnas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką