Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 4d. 11:52

Artimieji paskelbė, kada bus galima atsisveikinti su Vitalijumi Cololo: „Netikėta mirtis pribloškė visus“

Vitalijus Cololo
15min nuotr. / Vitalijus Cololo

Gruodžio 2 d. Ispanijoje netikėtai mirus garsiam Lietuvos humoristui, TV laidų ir renginių vedėjui Vitalijui Cololo, gedi ne tik artimieji, giminės, draugai, bet ir daugelis Lietuvos žmonių, kuriuos žinomas vyras įkvėpdavo savo gera nuotaika, energija ir smagiais pokštais. Visų atmintyje jis būtent toks ir liks. Šiuo metu Vitalijus ruošiamas paskutinei kelionei namo į gimtuosius Druskininkus, kur bus ir palaidotas.

Vitalijaus artimieji atsisveikinti su juo kviečia ateinantį savaitgalį: šeštadienį 15–21 val. ir sekmadienį 10–21 val. Jo urna su pelenais stovės Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36).

Vitalijaus Cololo artimieji nuoširdžiai dėkoja visiems už palaikymą, bet prašo gerbti šeimos privatumą ir šį skausmingą laikotarpį leisti jiems ramiai gedėti.

„Dėkojame visiems už palaikymą. Jaučiame visų Jūsų paramą. Netikėta Vitalijaus mirtis pribloškė mus visus. Vis dar bandome suprasti ir įsisąmoninti tai, kas įvyko. Bet kalbėti apie tai per sunku. Todėl prašome nedraskyti širdies skambučiais ir klausinėjimais“, – prašė velionio žmona Inga.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Anapilin iškeliavusio V.Cololo gyvenimo vingiai – nuo sudėtingos vaikystės iki lemtingu tapusio vandens

Vitalijų Cololo bičiuliai išlydi gražiausiais žodžiais: „Jis ir mirtis nėra suderinami“

Prieš 3 dienas su V.Cololo reanimacijoje telefonu bendravusi N.Bunkė: „Girdėjosi, kad nėra gerai“

15min primena, kad pirmadienį Ispanijoje atostogų metu staiga mirė žinomas laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo, kuriam buvo 45-eri.

15min šią žinią patvirtino artimi šeimos draugai. Pranešta, kad teko atlikti skubią operaciją, tačiau ligoninėje vyrui prasidėjo uždegimas, kuris baigėsi komplikacijomis. Po jų humoristui sustojo širdis.

Atostogų Ispanijoje metu kartu su šeima buvo ir atlikėjas, artimas bičiulis Valdas Burnys. Būtent pas jį Vitalijus buvo atvykęs pasisvečiuoti.

„Jokių simptomų nejautė, labai ūminė liga. Tuo metu nebuvau su jais, bet mano vyras pasakojo, kad jiedu su Vitalijumi buvo prie jūros, mėgavosi saule, žydru dangumi, kai netikėtai jam pasidarė negera. Sunegalavo. Svetima šalis, tad nusprendė važiuoti į ligoninę“, – 15min sakė atlikėjo žmona Aušra Burnienė.

Moteris negalėjo patikslinti, dėl kokių būtent simptomų Vitalijus atsidūrė gydymo įstaigoje. Kol kas neatskleidžiama ir liga, dėl kurios komplikacijų Vitalijui operacijos metu sustojo širdis.

Operacija Vitalijui buvo atlikta sekmadienio naktį. Pirmadienio popietę konstatuota mirtis – jis, kaip sako atlikėjo žmona, nebepabudo.

Draugai iki nelaimės atostogavo savaitę. Tai buvo pirmas kartas, kada Vitalijus svečiavosi Ispanijoje, šių atostogų labai laukė. Į ją išsiruošė tik suaugusieji – Vitalijaus dukra liko kartu su seneliais.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Vitalijus Cololo, Valdas Burnys, Mino
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Vitalijus Cololo, Valdas Burnys, Mino

Šiuo metu yra tvarkomi dokumentai. Kadangi Ispanijoje penktadienis yra nedarbo diena, o siuntimą turi išduoti teismas, kol kas dar nėra žinoma, ar iki to laiko pavyks sutvarkyti dokumentus ir kada bus pargabenti velionio palaikai. Vis dėlto artimieji reiškia padėką Lietuvos ambasadai Ispanijoje už pagalbą.

„Svetima šalis, ne viskas taip greitai. Teismas per dvi dienas turi sutvarkyti dokumentus, tad nėra aišku, kada pavyks grįžti. Tikrai ne anksčiau nei savaitgalį“, – 15min sakė Valdo žmona.

Tiesa, šeima skatina kitus prieš keliones būtinai apsidrausti. Tai šiuo atveju labai palengvino situaciją, paskubino reikalus.

„Draudimas mums labai padeda, patvirtino, kad padengs visas išlaidas. Labai gera pamoka išmokta, kad prieš keliaujant būtinas draudimas“, – 15min sakė V.Burnio žmona.

15min moteris patvirtino, kad Vitalijus Cololo tikrai bus palaidotas Druskininkuose. Čia užaugęs ir iki šiol gyvenęs žinomas vyras yra tapęs tikru kurorto veidu, apdovanotas ir garbės medaliais.

V.Cololo vesdavo apdovanojimus, renginius, laidas, tarp jų ir „Lietuvos talentus“, „Vaikų balsą“. Su Rasa Kaušiūte jis dalyvavo projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“, o su Natalija Bunke „Žvaigždžių duetuose“ laimėjo 3-iąją vietą. Taip pat humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ V.Cololo užėmė komisijos nario kėdę.

Paskutiniame savo interviu 15min (2017 m.) V.Cololo užsiminė, kad daugybė suplanuotų darbų, projektų liko nepadaryta. Bet dėl to neliūdėjo – manė turėsiąs ką veikti ateityje.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką