Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 14:40

Arvydas Vilčinskas: „Lietuvoje dirbti bet ką buvo gėda”

Arvydas Vilčinskas
LNK nuotr. / Arvydas Vilčinskas

Praeityje garsus dainininkas Arvydas Vilčinskas, tik prieš gerą mėnesį pagaliau parvykęs į tėvynę, tikrai liks čia. Vyras tiki: po penkiolikos metų, praleistų už Atlanto, po didžiausių košmarų, kuriuos teko išgyventi svetur, jo ateitis – tik Lietuvoje. Nepaisant krizių, bankrotų ir nieko gera nežadančių valdžios prognozių, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Antradienio vakarą 20 val. LNK  gyvenimo būdo laidai „Neišgalvoti gyvenimai” A.Vilčinskas pirmą kartą ryžtasi prabilti apie tai, koks nelengvas buvo sprendimas išvažiuoti. Ir kokia drąsa – sugrįžti. „Galvojau, kad Amerikoje man bus negėda dirbti bet kokį darbą. O Lietuvoje negalėjau... Nes kiekvienas šuo čia mane atpažintų”, – apie savo išvykimą iš Lietuvos sakė A.Vilčinskas.

„Tik metams. Galbūt dvejiems. Kol  atsigausime, kol susitaupysime pinigų”, – su tokiomis mintimis kadaise į Ameriką išskrido A.Vilčinskas. Tą laiką, kai paliko Lietuvą,  jis  iki šiol prisimena su skausmu. Iš tėvynės su antrąja žmona dainininkas  dingo  lyg slapta.  Pardavęs namus, metęs ką tik pradėtą žaislų loterijos  verslą.  Palikęs koncertų sales, kuriose tūkstančiai gerbėjų  niūniavo hitais tapusias A.Vilčinsko dainas... Ir netgi Amerikoje jį pasivijo gandai apie  neva juodą  praeitį: Lietuvoje  negrąžintas skolas,  apgautus buvusius kaimynus ir kitas Vilčinskų šeimos nuodėmes.

„Mes gyvenom geriau nei vidutiniškai. Kai koncertavau vienas, buvo geriausi laikai. Po septynių koncertų Kauno sporto halėje galėjau nusipirkti pusmečio senumo automobilį”, – šlovės laikus prisiminė A.Vilčinskas.

Prieš gerą mėnesį Arvydas Vilčinskas grįžo namo. Kokią Lietuvą jis išvydo? Kodėl po penkiolika metų trukusios emigracijos parvyko būtent dabar,  kai visi dejuoja, keikia valdžią ir vis garsiau kalba apie tai, kad gyvenimas pas mus – tik blogėja? Išskirtinis Arvydo Vilčinsko interviu antradienio vakarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką