Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 5d. 19:29

Arvydo Paltino palaikai pasiekė Lietuvą: amžino atilsio atguls šalia žmonos

Arvydas Paltinas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Arvydas Paltinas

Vasario 1-ąją anapilin iškeliavus muzikui, dirigentui, pedagogui Arvydui Paltinui, paaiškėjo, kad urna su jo palaikais jau pasiekė Lietuvą. Atsisveikinimas su velioniu vyks kovo 16 dieną Vilniuje.

Žinią apie tai, kad urna su A.Paltino palaikais jau Lietuvoje, portalui lrt.lt patvirtino artimas velionio bičiulis, kunigas Kęstutis Timofejavas.

Jis taip pat portalui pranešė, kad atsisveikinimas su A.Paltinu vyks laidojimo namuose prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios (M. K. Paco g. 4, Vilnius) kovo 16 d., antradienį, nuo 10.00 val. iki 13.00 val., o amžinojo poilsio A.Paltinas atguls Vilniaus Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje, šalia žmonos Nelly Paltinienės.

Norintiems atsisveikinti su velioniu dėl pandemijos rekomenduojama laikytis saugių atstumų, nesibūriuoti ir dėvėti apsaugos priemones.

15min primena, kad A.Paltinas anapilin iškeliavo vasario 1 dieną. Vyrui buvo 87-eri.

Šią skaudžią žinią 15min patvirtino artimai tiek su Nelly, tiek su Arvydu bendravęs kunigas Karolis Petravičius. Jo teigimu, muzikas mirė dėl plaučių uždegimo sukeltų komplikacijų pirmadienio vakarą.

Dieną prieš jis buvo išgabentas į reanimaciją. Nepaisant to, kad gydytojų prognozės buvo žadančios gera, vyro gyvybė užgeso. Anot K.Petravičiaus, Arvydas iki pat mirties negalėjo pamiršti Nelės, kartojo, kaip ją myli.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką