Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 8d. 12:56

„Aš galiu“ dalyviui Jurijui Smoriginui susitvarkyti su savaitės užduotimi trukdo per didelis svoris

Jurijus Smoriginas
LNK nuotr. / Jurijus Smoriginas

Vos prasidėjęs ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu“ verčia jame dalyvaujančias žvaigždes kovoti ne tik tarpusavyje, bet ir su savo pačių baimėmis ir kompleksais. Nors pradžioje ir atrodė, kad vyriausiam projekto dalyviui – choreografui Jurijui Smoriginui – jūra bus tik iki kelių, jau antrąją savaitę žinomo vyro nuotaika kiek pasikeitė.

Sekmadienį LNK eteryje J.Smoriginas pasirodys kartu su Irena Starošaite. Porai teko neabejotinai pavojingiausias vakaro pasirodymas – akrobatiniai šokiai ant ore kabančių juostų. Tai reiškia, kad abu dalyviai filmavimo metu turės akrobatinius triukus atlikinėti 4 metrų aukštyje, kabėdami tik ant dviejų palubėje pakabintų medžiaginių juostų.

Visgi jau pačių pirmų repeticijų metu J.Smoriginas be užuolankų įvardijo labiausiai jam trukdantį faktorių. „Gal mano svoris per didelis?“ – mėgindamas pakilti į orą klausė jis trenerių. Situaciją projekto dalyviui pasunkina ir tai, kad juostos, ant kurių turi kyboti atlikėjai, yra ypatingai tamprios, todėl repetuodamas J.Smoriginas dažniau ne sklęsdavo oru, o žnektelėdavo ant žemės.

LNK nuotr./Jurijus Smoriginas
LNK nuotr./Jurijus Smoriginas

„Tos medžiagos juk be proto tįsta, aš jas tik pasiimu, ir nusitempiu tris metrus į apačią. O va panelės – kur ten, kaip kanarėlės dvi, svorio ten kai nėra, tai ir užlipa jos lengvai“, – kalbėjo J.Smoriginas, omeny turėdamas akrobatikos treneres.

„Kai tiek metų nevalgei scenoje – tai dabar labai norisi valgyti. Iš išgerti norisi. Sulčių, kompoto“, - juokdamasis po repeticijos kalbėjo J. Smoriginas. - Taip ir pasidarė to svorio daugiau. Aišku, yra ir genetinis paveldas. Mano brolis yra kūdesnis, o aš linkęs pilnėti, ir su tuo visą gyvenimą kovoju“.

LNK nuotr./Jurijus Smoriginas
LNK nuotr./Jurijus Smoriginas

Visgi žinomo vyro tokios problemos negąsdina. „Man labai ramu, aš jau dabar žinau, kad per šį projektą tikrai numesiu kokių 10 kilogramų. Bet aš tikrai negalėčiau nevalgyti vien dėl ekrano ar dėl žurnalo, ar tam, kad visi sakytų – oi, kaip jūs gražiai sukūdote, koks jūs grakštus. Aš su Grigaičiu į vakarėlius nevaikštau, man aplodismentų nereikia, kaip aš gražiai apsirengęs, ar peteliškių žaliai geltonų po kaklu prisikabinėjęs. Absurdas! Aš gyvenu dėl savęs“, - kalbėjo J.Smoriginas.

LNK nuotr./Jurijus Smoriginas
LNK nuotr./Jurijus Smoriginas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką