Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 18d. 22:19

„Aš galiu!“: toliau lyderiauja Irena Starošaitė, iš duobės ištraukusi ir Liepą Norkevičienę

Irena Starošaitė
Adfoto nuotr. / Irena Starošaitė

Sekmadienio vakarą LNK eteryje nugriaudėjo trečioji ekstremalių išbandymų projekto „Aš galiu!” laida. Grandioziniame rudens projekte žymiausi Lietuvos žmonės įsipareigoja per savaitę išmokti atlikti tokius pasirodymus, kurie net gali būti pavojingi jų sveikatai.

Būtent toks pasirodymas šįkart teko atlikėjoms Irenai Starošaitei ir Liepai Norkevičienei. Per savaitę moterys kartu su magijos teatro „DiArchy“ pagalba turėjo išmokti ryti ugnį, peiliukus, vaikščioti šukėmis ir kardais, ir net virbalais persiverti sau rankas. Toks pritrenkiantis pasirodymas I.Starošaitei ir L.Norkevičienei atnešė pirmąją vietą ir po 4 taškus.

Toks rezultatas I.Starošaitę išlaiko projekto lydere – dabar ji turi 11 balų iš 12 galimų. Ypač svarbi ši pergalė buvo Liepai – atlikėja pakilo iš paskutinės vietos galutinėje lentelėje, ir dabar turi 8 balus iš 12.

Mažiausiai pagyrų sekmadienį išgirdo atlikėjai Donatas Čižauskas ir Donata Gutauskienė-Laisva. Kartu su krepšinio komandos palaikymo šokėjomis jie atliko šokius su šokdynėmis, tačiau komisijai tai įspūdžio nepadarė. „Donatai, tu čia rimtai tik tiek gali?“ – su nuostaba klausė Beata Nicholson. Net laidos vedėjai neslėpdami sarkazmo teiravosi, kiek pora praleido laiko repetuodami šį šokį.

Adfoto nuotr./Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė-Laisva
Adfoto nuotr./Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė-Laisva

Gavusi vos vieną tašką už šį pasirodymą, Laisva tampa projekto autsaidere – dabar ji turi vos 6 balus iš 12 galimų. D.Čižausko sąskaitoje – tik vienu balu daugiau.

Antrąją vietą šį sekmadienį užėmė Erika Vitulskienė ir Rolandas Mackevičius, surengę vokalinės perkusijos pasirodymas. „Noriu, kad Merūnas nustotų iš manęs tyčiotis“, – dėl tokios priežasties pasirinkusi vokalinį pasirodymą, E. Vitulskienė sulaukė išties daug komplimentų. „Aš net pradedu pavydėti Merūnui – juk jis nubunda su nuostabiais vaizdais ryte, nesistebiu, kodėl jis tiek daug pasiekęs“, - tokius komplimentus Tomas Langvinis žarstė ir E. Vitulskienės pademonstruotiems šokių judesiams.

Adfoto nuotr./Erika Vitulskienė
Adfoto nuotr./Erika Vitulskienė

Trečioje vietoje sekmadienį liko Jurijus Smoriginas ir Jonas Nainys, pademonstravę įspūdingą buteliais žongliruojančių barmenų pasirodymą. Už jį vyrai gavo po du taškus. Ypač emocionaliu momentu tapo viešas sveikinimas J. Smoriginui gimtadienio proga – visų nuostabai, aštrialiežuvis choreografas aiškiai vos tramdė ašaras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką