Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 2d. 11:06

„Aš myliu Lietuvą“ paskutinės komandos finalas: trys moterys prieš vieną vyrą

Laidos „Aš myliu Lietuvą“ akimirka
LNk nuotr. / Laidos „Aš myliu Lietuvą“ akimirka

Sulig paskutiniu vasaros mėnesiu nenumaldomai artėja LNK projekto „Aš myliu Lietuvą“ atomazga. Šiandien trečioji komanda, žalieji, nustos egzistavę. Komanda bus išardyta ir tik du iš jų jau šį vakarą prisijungs prie paskutinės projekto svajonių komandos, kurioje jau yra raudonieji – Mantas ir Lina, geltonieji Simas ir Liepa.

Žaliųjų didžioji moteriškoji dauguma – prieš vienintelį stipriosios lyties atstovą. Keistuolis Darius, gražiabalsė Aistė, seksualioji Rasa ir jokios konkurencijos nepripažįstanti Agnė. Paskutinis žaliųjų komandos rytas.

Komanda net neįtaria, kad šiame kambaryje netrukus pasirodys žmogus, gebantis liežuviu ridenti akmenis ir skaldyti granitą. Nors tai ir ne Čakas Norisas, o žmogus, kurį vieni vertina neigiamai, kiti – beveik dievina, tačiau abejingų jam nėra. Algis ateina Greitai. Vis dėlto  šiandien Algis Ramanauskas atėjo ne tik paerzinti žaliuosius. Jo rankose – užduotis, o galvoje – gudrus sumanymas. Vienas vokas – kelialapis vienam į tolimesnį etapą, nors pagal taisykles į jį turėtų patekti du žaliųjų komandos nariai. Bent jau taip buvo iki šiol. Algio provokacija pavyko – žalieji suglumo ir sunerimo. Vis dėlto tai tebuvo provokacija. Žaliųjų laukia nelengva užduotis išsirinkti du, finalo vertus, konkurentus.

Ar žalieji įvykdė ryte duotą užduotį ir apsisprendė? Kas iš jų vertas toliau nešti trispalvę ir tapti paskutiniais projekto „Aš myliu Lietuvą“  svajonių rinktinės nariais? Greitai ateina Algis. Jo rankose – du likimai. Metas sudėti taškus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką