Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asta Bagdonavičienė - dainuojanti direktorė (papildyta birželio 18 d.)

Asta Bagdonavičienė
„Intervid“ nuotrauka / Asta Bagdonavičienė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„Dainavimas man suteikia didelį malonumą ir energinį užtaisą, gal dėl to ir darbe gerai sekasi“, – tikina bendrovės „Krasta Auto“ generalinė direktorė Asta Bagdonavičienė (38), neseniai kartu su trimis estrados grandais įrašiusi „Žvaigždžių kvarteto“ kompaktinę plokštelę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Profesionalai jos muzikinius gabumus įvertino televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“, kur prieš trejus metus pasirodė su dainininku Viktoru Malinausku.

Asta, ar jūsų darbdavys, garsėjantis reiklumu ir griežtumu, neprieštarauja, kad vis daugiau laiko skiriate dainuoti?

Jis žino, kad dainų neatsisakysiu (šypsosi). Per mūsų įmonės šventes nuo senų laikų dainuoju, turime net įgarsinimo aparatūrą, mikrofonus, o kai dirbau bendrovėje „Autobrava“, su keletu kolegų dalyvavome televizijos laidoje „Superpenketukas“. Muzika suburia žmones, gerai, kai išeina darbą derinti su „užklasine veikla“. Kol mano dainavimas akivaizdžiai netrukdo darbui, viskas gerai. Pavyksta suderinti laiką dėl įrašų, bet jeigu prasidėtų intensyvesni koncertai, reikėtų pagalvoti. Atsisakyti tiesioginio darbo nežadu.

Dabar „Žvaigždžių kvartete“ esate vienintelė moteris. Kaip sekasi sutarti su populiariais vyrais? Juk jie – moterų numylėtiniai.

Netrukdau jiems būti tais numylėtiniais, nepretenduoju į išskirtinį jų dėmesį, todėl kitoms moterims tikrai nedarysiu konkurencijos (juokiasi). Į asmeniškumus nesileidžiame, bendraujame profesiniu lygmeniu. Prisidėti prie kvarteto mane pakvietė Viktoras. Mums gerai sekėsi „Duetuose“, todėl jis ir pasiūlė. Tačiau teko pereiti atranką. Patekau iš antro ar trečio karto. Net nežinau, kiek buvo pretendenčių. Dabar lankau Valdemaro Frankonio vokalo pamokas, gerinu balsą. Ne taip paprasta dainuoti su trimis vyrais, kad moteriškas balsas neištirptų. Jis turi būti stiprus, todėl reikia nuolatos lavinti.

Taip norite dainuoti, kodėl netapote profesionalia dainininke?

Dainavimas visada buvo greta ko nors. Esu baigusi muzikos mokyklą, studijų laikais dainavau Zitos Kelmickaitės ansamblyje, vėliau – bigbende. Išmėginau įvairius muzikos stilius. Prieš septynerius metus, kai laukiausi dukters Ievos, sugalvojau išleisti solinį albumą. Pagalvojau, jeigu muzikos srityje nieko nebedarysiu, bus geras prisiminimas.

Kaip šeima reaguoja į jūsų muzikinę karjerą?

Be artimiausių žmonių palaikymo nieko neišeitų. Sūnus ir dukra taip pat dainingi. Šiemet svečių teisėmis „Žvaigždžių duetuose“ su Ieva dainavome kartu. Jai tai buvo pirmas rimtas pasirodymas. Nuo rudens pradės mokytis Balio Dvariono muzikos mokykloje. Dešimtmetis sūnus Jonas didelio noro dainuoti nerodo, bet kai mokykloje reikia, būna solistu (juokiasi).

Įtariu, kad jūsų rytas prasideda ne nuo kūno mankštos, o nuo balso lavinimo?

Panašiai (juokiasi). Balso lavinimo pratimus dažnai atlieku mašinoje. Ten visada yra mokomasis kompaktas, kol važiuoju, mokausi sudėtingesnes partijas arba atlieku pratimus. Automobilyje gera akustika, puikiai girdi savo balsą.

Į „Žvaigždžių duetus“ prieš trejus metus Asta sako pasisiūliusi pati: „Netyčia vieną šeštadienį pamačiau laidą ir kai sužinojau, kad vietoj iškritusios poros ateina kita, pagalvojau: o kodėl nepamėginus? Susitikau su prodiuseriu, pasikalbėjome, jis pasiklausė mano įrašų, bet nieko nepažadėjo. Tačiau vieną dieną sulaukiau skambučio. Net ir partnerį pati pasiūliau. Atmintyje perkračiau galimus kandidatus. Norėjau dainuoti su Kovaliovu, Sipavičiumi, bet jie tuo metu buvo kitame projekte. Kučinskas netiko, nes dirbo konkurencinėje televizijoje. Mano vyras Kęstutis užsiminė, kad tiktų Malinauskas. Paskambinau Viktorui, jis sutiko.“ 
 

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką