Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asta Stašaitytė-Masalskienė po dešimt metų išsimaudė Baltijos jūroje

Asta Stašaitytė - Masalskienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asta Stašaitytė - Masalskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Po dešimties metų pirmą kartą vakar išsimaudžiau Baltijos jūroje! - prisipažįsta Klaipėdoje užaugusi populiarios pokalbių laidos „Yra kaip yra“ ir „Šeštadienio ryto“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė. – Čia kaip posakyje batsiuvys be batų – prie jūros užaugę nejaučia jūros deficito“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiomis karščio pritvinkusiomis dienomis Į Baltijos paplūdimį Asta eina viena – šiuo metu laidų vedėja ilsisi pas tėvus uostamiestyje, o jos šeimos vyrai – Giedrius su sūnumis – išvykę į skautų stovyklą miškuose. „Po mėnesio atostogų šeimos namuose Alanijoje, dabar mūsų šeimoje – lietuviškų ežerų ir miškų mėnuo. Mėgaujamės lietuviška gamta“.

Asta sako, kad ši vasara – paskutinė, kai jie su šeima atostogas leidžia pasyviai. „Kitąmet berniukai bus dar didesni, todėl planuojame ilgesnę išvyką su namuku ant ratų – šeimoje jaučiame, kad atėjo kitokių, pažintinių kelionių metas. Jau praaugome tą periodą, kai reikia mėgautis tik šiltos jūros malonumais ir baseinu“.

Asta su nostalgija prisimena vasaros pradžią, mėnesį, kurį su šeima praleido savo namuose Alanijoje. „Atsikeldavau pirma, eidavau pasivaikščioti pajūriu keletą kilometrų, maudydavausi, o grįždama nusipirkdavau trešnių, užeidavau į šalimais esančią turko užeigą, kad išspaustų šviežių sulčių. Grįždavau pas atsibudusius vyrus su šviežių vitaminų bombomis“, – apie šeimos gyvenimą Turkijoje pasakoja Asta. 

Atostogų rutina:  rytais – maudynės jūroje, dieną Giedriaus ir vaikų tenisas, vakare – vakarienė vietiniame restorane. „Žinot, radom tokia knaipę, kad, juokėmės, jog būtų gėda, jei kas nors mus išvystų ten sėdinčius. Iš tiesų tai – autentiška, šiek tiek apšnerkšta turkiška kavinukė su šviežia ėriena, žuvimi, baklažanais, troškintomis pupelėmis ir kebabais, kokius valgo vietiniai, o ne turistai. Kai į svečius atvažiavo kolega Vytenis (radijo laidų ir naujasis „Teleloto“ vedėjas Vytenis Sinkevičius), iš karto nusitempėme į savo kavinukę“. 

Asta džiaugiasi paskutinėmis atostogų valandomis pas tėvus Klaipėdoje. Jau rugpjūtį prasideda pirmieji populiarios pokalbių laidos „Yra kaip yra“ filmavimai. „Nors vėl laukia milžiniškas tempas, man malonu grįžti į televiziją. Juk kasdienė pokalbių laida yra didelis išbandymas. Aš labai džiaugiuosi, kad praėjusiais metais ši laida buvo vienas didesnių televizinių atradimų Lietuvoje. Mums pavyko, dabar laukia antrasis sezonas“, – džiaugiasi „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką