TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Asta Valentaitė apie mamą Vandą: „Kartais juokaudama jai sakau – per gerą mane užaugino“

Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene
Pauliaus Gasiūno nuotr. / Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene
Šaltinis: 15min
1
A A

„Mama man nuo mažens įskiepijo visas teisingiausias vertybes. Todėl dabar kartais net juokaudama jai sakau – per geras mudvi su seserimi užaugino“, – šypsosi stilistė Asta Valentaitė (36). Su mama Vanda Valentienė (60) jos – geros draugės, kurios viena kitai negaili ir komplimentų, ir aštresnio, kritiško žodžio, jei reikia, tačiau abi žino – jei reiks, abi visuomet bus šalia.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Mūsų ryšys labai artimas, visuomet rūpinamės viena kita. Mamai nebijau pasakyti nieko, žinau, kad ji niekada neišduos, kad visada palaikys. Ir net jei kartais pasipykstam, pabaram viena kitą – tai normalus sveikas ryšys. Ryšys, kuris mums abiem labai brangus“, – 15min kalbėjo Asta.

Drauge su mama jos pirmą kartą įsiamžino specialiai Motinos dienai Astos suorganizuotoje fotosesijoje, kurią įamžino fotografas Paulius Gasiūnas.

„Norėjau nustebinti mamą, man fotosesijos jau įprastas dalykas, tačiau jai tai naujiena. Iš pradžių mama net bijojo, tačiau vėliau jai visai patiko. Norėjome padaryto tokį stilingą miniprojektą su mama“, – pasakojo Asta.

Ji pati rūpinosi fotosesijos įvaizdžiu, būdama „Wolford“ ambasadorė Lietuvoje dėmesį skyrė „Wolford“ suknelėms, jų makiažu rūpinosi Milita Daikerytė, šukuosenomis – jos mama Sonata Daikerienė.

Pauliaus Gasiūno nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene
Pauliaus Gasiūno nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene

Nors ją ir Jonavoje gyvenančią mamą skiria keliasdešimt kilometrų, abi stengiasi kuo dažniau pasimatyti, o susitikusios, kaip sako Asta, gali tiesiog valandų valandas kalbėtis. „Kadangi abi esame užsiėmusios savais darbais ir ne taip dažnai pasimatome gyvai, būna, kad geriausias laisvalaikio praleidimo būdas – tiesiog įsitaisyti patogiai namuose su puodeliu arbatos prie ilgų ir įdomių pokalbių“, – sakė ji.

Tačiau tokie judviejų ritualai dažniau vyksta Astos gimtuose namuose. Priešingai, nei tuomet, kai ponia Vanda atvyksta pasisvečiuoti į Vilnių – tuomet abi kartu jos aplanko grožio salonus, drauge vyksta apsipirkti.

„Mama gyvena mažesniame miestelyje, ten mažiau galimybių, o ir ji pati užimta darbais. Todėl visuomet, kai ji planuoja kelionę į Vilnių, pasirūpinu kirpėja, padedu atgaivinti plaukus, palepinti odą procedūrom“, – kalbėjo Asta.

Pauliaus Gasiūno nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene
Pauliaus Gasiūno nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene

Mamai patarimų ji negaili ir stiliaus klausimais. „Natūralu, aš daugiau mačiau, daugiau keliavau, turiu daugiau patirties, kas liečia stilių ir madą. Mama turi puikų stiliaus pojūtį, tačiau dabar aš ją dažniau pakontroliuoju“, – juokiasi ji.

Asta sako nuo mažens augusi šeimoje, kurioje svarbiausios vertybės buvo sąžiningumas, supratingumas, teisingumas, tvarka, taip pat – šeima, pagalba, palaikymas.

„Niekada nebuvau problemiškas vaikas. Jei mama kartą man dar vaikui pasakė, kad, pavyzdžiui, rūkymas yra blogai, tai aš ir įsidėmėjau, kad tai nėra gerai. Ir niekada nerūkiau. Mano šeima labai religinga, visus Dievo įsakymus žinojau jau seniai ir gyvenime juos taikiau. Todėl kartais stebiuosi, kaip kai kurie žmonės šiandien gyvena, kaip pamina tam tikras vertybes“, – mintimis dalijosi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene
Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė su mama Vanda Valentiene

Pagal išsilavinimą ponia Vanda – pedagogė, baigusi matematikos mokslus, nors pastaruoju metu daugiau laiko praleidžia dirbdama su darželinio amžiaus vaikais. „Mama – labai kūrybinga, ji organizuoja daug meninių renginių, daug piešia. Piešdavau visuomet ir aš, dar vaikystėje – kurdavau įvairius eskizus, piešdavau sukneles.

Mama turėjo daug mados žurnalų, nuo mažens vartydavau juos. Mama ir siūdavo pati, ne vieną jos suknelę esu pasimatavusi, o vėliau ir pati persidariusi sau. Kai užaugau toje aplinkoje, kur visuomet spintoje būdavo daug gražių audinių, pati ėmiau domėtis mada. Lankiau dailės mokyklą, vėliau įstojau į Dailės akademiją – visi šie pomėgiai atėjo dar iš vaikystės“, – prisiminė ji.

Šiandien Asta su mama sako taip pat turinčios daug bendrų pomėgių, nors jų charakteriai ir skirtingi – Asta save vadina griežtesne, emociškai stipresne, tuo tarpu mama – jautresnė, nuolankesnė. „Mama taip pat stipri moteris, tačiau ji giliau viską ima į širdį. Aš mažiau sureikšminu įvairias smulkmenas ir dažniau į jas numoju ranka“, – pasakojo Asta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Toleikytė su mama Kristina – lyg sesės: apie tarpusavio ryšį, liūtės geną ir vyrų dėmesį

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką