Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 22d. 19:21

Asta Valentaitė į Lietuvą grįžti neplanuoja: „Šiandien yra taip, bet niekada negali žinoti“

Asta Valentaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Asta Valentaitė

Asta Valentaitė pastaruoju metu Lietuvoje yra itin retai matoma. Vis dėlto moteris nepraleido progos užsukti į šeštadienio vakarą Vilniuje organizuojamą labdaros renginį ir 15min sutiko papasakoti, kodėl grįžo tėvynėn bei ką dabar veikia užsienyje.

Sutikta A.Valentaitė labdaros renginyje atrodė išties puošniai ir sulaukė daugybės komplimentų iš aplinkinių. Ir 15min ji užsiminė čia apsilankiusi ne veltui – moteris atvyko palaikyti savo geros draugės Modestos Vžesniauskaitės, kuri labdarai sutelkė Lietuvos ir užsienio verslininkus.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė

Bilietus įsigiję dalyviai tąvakar rinkosi sostinės restorane, kur galėjo dalyvauti ir labdaringame aukcione. Visos lėšos, surinktos iš dalyvių registracijos mokesčio bei vakarinio renginio metu, planuojamos skirti dviračių sporto talentams.

„Kai gyvenau Lietuvoje, ne kartą tekdavo dalyvauti Lietuvoje vykstančiuose labdaros renginiuose. Dabar į Vilnių atvykau specialiai dėl Modestos organizuojamo renginio. Aišku, aš priderinau ir kitas veiklas – sutariau aplankyti šeimą ir kitus darbus nuveikti tuo metu, kol esu čia“, – 15min pasakojo A.Valentaitė bei pridūrė, kad į Lietuvą grįžti jai visada malonu.

Kaip tikino ji, dalyvauti labdaros vakaruose šiuo metu jai daugiau tenka užsienyje. Tai – ir Modestos mylimojo milijardieriaus Johno Caudwello organizuojamos labdaros šventės.

„Šie renginiai yra dideli ir išaugę rimtus labdaros vakarus, žinomi užsienyje“, – apie draugės antrosios pusės kilnias veiklas atsiliepė moteris.

A.Valentaitė gražių žodžių vakarą organizavusiems draugams tikrai negailėjo – ji visų pirma išreiškė palaikymą šio vakaro organizatorei Modestai, užsiminė besitikinti, kad jos veikla pasieks ne vieną ausį.

„Su pačiu Johnu ir su Modesta tenka nemažai bendrauti kaip draugams, tai jie tikrai deda labai daug pastangų, širdies ir energijos tam, kad suburtų žmones ir suorganizuotų renginius“, – tikino Asta.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė, Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Asta Valentaitė, Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė

Žinoma moteris teigė iš esmės palaikanti labdaros idėją.

„Man labai gražu, kad atsiranda žmonių, kurie užsiima labdara, tikrai skiria labai daug laiko ir labai daug darbo. Tai, kad atvyksti ir daugiau ar mažiau prisidedi finansiškai, tikrai yra gražu – tai yra palaikymas. Kiekvienas iš mūsų pagal savo galimybes daugiau ar mažiau duoti galime. Ir pačiai man yra geresnis jausmas, kai kažkam duodi, ypač tiems, kuriems labai reikia“, – kalbėjo ji.

A.Valentaitė taip pat prasitarė, jog Lietuvoje pastaruoju metu ji lankosi labai retai. Tiesa, tėvynės ilgesio taip lengvai ji neatsikrato.

„Kai grįžtu, dienos čia būna labai užimtos, tikrai daug ką norisi nuveikti, daug ką aplankyti ir pamatyti bei pasidaryti kitas veiklas“, – kalbėjo A.Valentaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė
Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė

Drauge moteris prakalbo ir apie savo dabartinius užsiėmimus Anglijoje, kur dabar yra jos pagrindiniai namai.

„Labai neseniai įsitvirtinau Anglijoje, tai tikrai užima laiko priprasti, keisti šalį taip greitai nėra lengva“, – apie sunkumus, kylančius pakeitus gyvenamąją vietą, pasakojo ji.

Kaip teigė A.Valentaitė, su Anglija ją sieja dabartiniai jos darbai.

„Ten vystau savo veiklą, kuri yra susijus su mada, su grožio industrija. Tai dar tik pradžia, bet manau, kad viskas eina teigiama linkme“, – tikino moteris.

Anot jos, tiek asmeninis gyvenimas, tiek darbai kol kas yra procese, o kaip bus vėliau – sunku pasakyti.

„Šiandien mano vieta yra Anglija. Šiandien yra taip, bet gyvenime niekada negali žinoti, kaip ir kas gali pasisukti. Gali vienaip planuoti, bet paskui reikalai gali pasisukti kita linkme. Šiandien džiaugiuosi, kad gyvenu Anglijoje ir man ten labai patinka“, – sakė A.Valentaitė.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką