Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 spalio 4d. 20:38

Asta Žukaitė laimėjo prestižinę stažuotę JAV: tokia proga pasitaiko itin retai

Asta Žukaitė
LNK nuotr. / Asta Žukaitė

LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė kitą savaitę išvyksta į JAV – ji laimėjo prestižinę stažuotę JAV televizijos milžinėje ESPN.

„Esu pirmoji lietuvė, laimėjusi galimybę stažuotis „Global Sports Mentoring Program“ programoje. Ši nuo 2012–ųjų rengiama programa yra prestižinė JAV ir skirta ugdyti moterų galią sporte. Tai programa ne tik žiniasklaidai, joje dalyvauja įvairiausių sporto sričių moterys“, – sako šešioms savaitėms į JAV išvykstanti A.Žukaitė.

Pasak Astos, kasmet iš viso pasaulio atrenkamos vos 16 programos laimėtojų. Šįkart atrinktos delegatės iš 15 valstybių – Brazilijos, Naujosios Zelandijos, tokių egzotinių valstybių kaip Samoa ar El Salvadoras. Iš visos programoje bus tik trys europietės – iš Lietuvos, Vengrijos ir Serbijos.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Asta Žukaitė-Nalivaikienė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Asta Žukaitė-Nalivaikienė

Programos dalyvės stažuosis skirtingose kompanijose – vienoms teko „Google“, kitoms – „NEW Balance“ ar NBA klubai, o Astą išsirinko JAV televizijos milžinė ESPN. Ji stažuosis ESPN būstinėse Bristolyje, Vašingtone ir Los Andžele, skelbiama pranešime spaudai.

„Kiekvienos delegatės tikslas – sukurti kažką naujo, įkvėpti, keisti savo šalyje. Išvykstu su misija įgyti naujų žinių ir naujos patirties, kad sugrįžusi galėčiau įkvėpti merginas dirbti sporto žiniasklaidoje.

Neseniai sugrįžusi iš Kinijos, įsitikinau, kokį aukštą profesionalumo lygį yra pasiekę Lietuvos sporto, ypač krepšinio žiniasklaidos atstovai. Lyginant su kitomis pasaulio šalimis, Kinijoje Lietuvos žiniasklaidos komanda buvo viena didžiausių, tai ypatingas jausmas, kita vertus, ne kartą susimąsčiau, kodėl nėra daugiau moterų žurnalisčių. Kinijoje buvau vienintelė moteris lietuvė“, – sako iš Kinijos pasaulio krepšinio čempionato apžvalgas LNK televizijai rengusi A.Žukaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką