Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 14d. 11:06

Astrologė atskleidė Merūno Vitulskio paslaptis

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr. / Merūnas Vitulskis su žmona Erika

Jis miega uždėjęs koją ant žmonos, vedė ne spontaniškai, o prieš septynerius metus jo gyvenime įvyko lūžis – girdėdamas tokius astrologės samprotavimus Merūnas neteko žado.

Laidoje „Šeštasis pojūtis” sutikęs dalyvauti dainininkas Merūnas negalėjo patikėti tuo, ką girdi. Kol jis slėpėsi už širmos, tik jo gimimo datą žinanti astrologė Angelina Zalatorienė ėmė kalbėti apie jį dalykus, kurių jis niekam nebuvo pasakojęs.

Net nežinodama, kas slepiasi už širmos, astrologė papasakojo, kad šio žmogaus gyvenime prieš septynerius metus įvyko lūžis, viską apvertęs aukštyn kojomis, tačiau sutapęs su skaudžiomis netektimis. Tai, kad tuo metu Merūnas dalyvavo jį išgarsinusiame šou „Kelias į žvaigždes” – niekam ne paslaptis, tačiau mažai kas žinojo, kad tuo metu jis neteko mylimo dėdės.

Merūno gimimo data atskleidė A.Zalatorienei, kad jis vedęs po liūto zodiako ženklu gimusią moterį ir kad tai nebuvo spontaniškas sprendimas – jo meilė nėra akla ar nepamatuota, abu puikiai žino, ko vienas iš kito gali tikėtis. Ji net atspėjo, kad Merūnas visada miega uždėjęs koją ant žmonos, visiškai apstulbindama negalintį jai paprieštarauti dainininką. „Šis žmogus – labai griežtas mylimam žmogui, bet labai atlaidus draugams”, – toliau kalbėjo astrologė.

Dainininko gerbėjai sužinos apie jį ir daugiau detalių – pasirodo, jis sugeba ne tik puikiai dainuoti, bet ir pasakoti anekdotus, o vienas iš jo didžiausių pomėgių – žvejyba, kuriai vis pritrūksta laiko. O didžiausia jo pagauta žuvis – net septynių kilogramų lašiša, ką kaip pirštu į akį atspėjo galiūnas Vidas Blekaitis.

Kita už širmos pasislėpusi asmenybė buvo Daiva Bilevičiūtė. Nors chiromantė apie jos delnų antspaudus pasakė, kad jei ne lakuoti nagai, būtų pagalvojusi, kad tai – vyro rankos, dainininkė dėl to nė kiek neįsižeidė. „Man kažkas jau yra sakęs, kad mano rankos panašios į Algirdo Brazausko“, – kvatojo ji.

Pramoginėje laidoje „Šeštasis pojūtis“ dvi komandos, sudarytos iš astrologų, chiromantų, psichologų ir garsių žmonių rungiasi, kas taikliau apibūdins žmones, besislepiančius už širmų pagal jų daiktus, gimimo datas ar delnų antspaudus ir gal net atspės, kokie visiems pažįstami žmonės dalyvauja eksperimente.

Laida „Šeštasis pojūtis“ – sekmadienį 20.20 val. per BTV.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką