Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 14:16

Astrologė Palmira prognozuoja, kam 2014-ieji bus geri, o kam teks rautis plaukus

Palmira Kelertienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Palmira Kelertienė

Astrologė Palmira Kelertienė sako, kad 2014-ieji, Saturno metai, bus ypač sunkūs tiems, kurie linkę gyventi šia diena.

„Saturnas yra pati griežčiausia pirmojo septenerio planeta, senovės astrologų netgi vadinama didžiąja nelaime, nes Saturnas reikalauja koncentracijos, griežtumo, atsiribojimo nuo nereikalingų dalykų, pasiaukojimo ir tikslo siekimo. Todėl Saturno metai laikomi ganėtinai sudėtingi, bet palankūs, įdomūs ir naudingi tiems, kas siekia savo tikslų, kas nori daryti karjerą, kas galvoja apie tolimas gyvenimo perspektyvas“, – Žinių radijo laidoje „Prie pietų stalo“ antradienį sakė astrologė.

Pasak jos, žmonėms, kurie gyvena  ta pačia minute, lengvabūdiškiems, mėgstantiems pramogas, metai bus nesmagūs ir nemalonūs, nes jie vers susikaupti, susitelkti. P.Kelertienė sako, kad jeigu 2014-aisiais netapsime disciplinuoti ir koncentruoti, tada bus sunku.

Manoma, kad Saturno metais žmonija susiduria su didesniais išbandymais, nes Saturnas tikrina mūsų ištvermę, vidinį tvirtumą, ištikimybę principams. Metai nebūna paprasti.

„Manoma, kad Saturno metais žmonija susiduria su didesniais išbandymais, nes Saturnas tikrina mūsų ištvermę, vidinį tvirtumą, ištikimybę principams. Metai nebūna paprasti“, – kalbėjo ji.

Astrologė nurodė, kad valstybei pirmoji metų pusė bus gera, o antroji – sudėtingesnė.

„Pirmoji metų pusė bus gana sėkminga – ir Prezidento, ir Europos Parlamento rinkimai vyks tuo metu, kuris yra iš tiesų palankus pagal Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo horoskopą. Vienaip ar kitaip sulauksime gerų permainų. Deja, laikas yra labai trumpas, kad įvyktų radikalios permainos. Antra metų pusė – jau nebe tokia įdomi, nebe tokia linksma“, – prognozavo astrologė.

Pasak jos, Lietuvoje pirmoje metų pusėje iškils naujų, charizamtiškų ir perspektyvių žmonių, naudingų Lietuvai.

Žinių radijo laida „Prie pietų stalo“ transliuojama darbo dienomis 12.10 val.

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką