Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 31d. 12:30

Astrologų prognozė 2011 metams

Parodoje
15min.lt archyvo nuotr. / Parodoje

Kaip pasitikti kitus metus?

2011-ieji yra Baltojo metalinio katino arba Triušio metai. Jie prasidės vasario 3 dieną per jaunatį. Na, bet mes, vakariečiai, jau pradedame švęsti sausio 1 dieną. Kaip sutikti Baltąjį katiną, kad jis nestokotų laimės ir sėkmės? Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ką galima valgyti ir ko ne. Savaime suprantama, kad gruodžio 31 dieną ant šventinio stalo neturėtų būti triušienos bei katienos patiekalų. Jau girdžiu, kaip juokiatės skaitydami apie katieną... Iš tiesų dauguma Azijos šalių iki šiol itin vertina šunų ir kačių mėsą. Taigi, menki juokai. Netgi Nepalo horoskope galima aptikti rimtų perspėjimų. Grįžtant prie vaišių stalo, ypač vertinami patiekalai, kuriuos mėgsta šie gyvūnai: žuvis, daržovės, mėsa bei pienas.

Patarimas. Daugumos specialistų nuomone, reikėtų tiesti baltą staltiesę. Ant stalo turi būti dubuo su gėlu vandeniu.

Kokios spalvos turėtų dominuoti šiais metais?

Žinoma, balta, sidabrinė arba įvairiausios blizgios, taip pat visi žiemos atspalviai. Namus puoškite metalinio atspalvio girliandomis ar vėliavėlėmis, balionais. Vidurnaktį siūlome daug triukšmauti, skambinti varpeliais, mušti būgnus, pūsti trimitus ir į orą leisti petardas. Keldami didelį triukšmą, atbaidysite nuo savo namų piktuosius demonus visiems metams. O tie, kurie labiausiai myli save ir savo šeimą, turėtų įsigyti katę ar triušiuką. Balta katė – metų simbolis. Tačiau galima įsigyti bet kokios spalvos katę: juoda neš pinigus ir meilę, trispalvė – laimę, rainoji – ramybę ir apsaugą.
Prie šventinio stalo nesėskite pasipuošę kailiais – rinkitės blizgių audinių drabužius.

Kas laukia Lietuvos?

Lietuva 2011 metais pasirašys kelias svarbias sutartis, kurios pagerins finansinę šalies padėtį. Žmonės pagerėjimą pajus jau gegužę. Šiais metais suaktyvės turizmas, tarptautiniai ryšiai, vėl pradėsime daugiau keliauti, prekiauti. Metų pabaigoje bus labai palankiai sprendžiamos pensininkų bėdos. Metams įpusėjus, gali būti patvirtintas dar vienas mokestis, kuris įsigalios 2012 metų viduryje. Seime netrūks rietenų, nesusipratimų, galimas valdančiųjų persigrupavimas, reitingai bus prasti. O prezidentei šie metai ypač palankūs. Nors šalies vadovė sulauks įvairių priekaištų, šmeižto, „demaskavimo“, niekas nepasitvirtins – jos pozicijos tik sustiprės.

Sunkiausi mėnesiai bus birželis ir liepos vidurys. Panašu, kad nemalonumai bus susiję su prezidento Algirdo Mykolo Brazausko metinėmis. Vėl neišvengsime žmonių nepasitenkinimo, susipriešinimo, agresijos. Jau liepos viduryje viskas pradės rimti. Kitas nepalankus periodas – lapkričio pabaiga, gruodis. Lietuva gali sulaukti spaudimo iš išorės, mūsų šalis gali būti įtraukta į karinius veiksmus arba pati suaktyvinti tuos, kuriuose jau dalyvauja. Padidės nelaimingų atsitikimų ar stichinių nelaimių tikimybė.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką