Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 spalio 26d. 22:04

Aštuoni būdai lovoje gauti tai, ko trokšti

Seksas
„Shuterstock“ nuotr. / Seksas

Jūsų santykiai puikūs, tačiau kažko trūksta, kad ir lovoje pajustumėte pilną pasitenkinimą? Nežinote, kaip to pasiekti ir neįžeisti mylimojo? Pateikiame aštuonis patarimus, kuriais vadovaujantis jūs iš partnerio lovoje gausite ko tik įsigeidusi.

1. Liesk save taip, kaip norėtum, kad jis tave liestų. Per glamones jis vis apeina jautriausias tavo kūno vietas? Tiesiog pati pradėk jas liesti, daryk taip, kaip tau patinka. Pamatęs, kad tai tau suteikia malonumą, jis greitai turėtų susiprasti.

2. Liesk jį taip, kaip norėtum, kad jis liestų tave. Tai praktiškai auksinė gero sekso taisyklė. Jeigu nori, kad jis patrauktų tave už plaukų, krimsteltų į lūpą ar ausį, pliaukštelėtų per užpakaliuką ar pan. – pati taip jam padaryk, tada jis supras, kad tau tai patinka ir nesibaimins to daryti.

3. Pasakyk jam, kas tau nepatinka. Tikrai įmanoma tai padaryti jo neįžeidžiant ir užsiminti lyg tarp kitko, pavyzdžiui, gali pasakyti „man nelabai patinka, kai darai taip, bet va kai darai štai taip...“ ir nebijok jam parodyti, kaip tau patinka. Juk jis nori, kad tu pajustum pasitenkinimą, taigi tikrai įsiklausys į tavo žodžius.

4. Nepyk, jeigu kitą kartą reikės iš naujo pasakyti, kas tau patinka. Idealiu atveju jis iš karto pradės daryti taip, kaip tau patinka, tačiau ne visada jis visas pastabas įsimins iš pirmo karto. Taigi jeigu jis vėl daro kažką ne taip, nepyk ir nesakyk „juk jau sakiau tau“, o tiesiog iš naujo pakartok ir parodyk tai, kas tau patinka.

Fotolia nuotr./Pora lovoje
Fotolia nuotr./Pora lovoje

5. Drąsink jį tada, kai jis daro tai, kas tau patinka. Jeigu aimanuoji dėl kiekvieno jo prisilietimo, net jeigu tau ir nėra taip beprotiškai malonu, verti jį galvoti, kad tau patinka ir jis viską daro puikiai. Taigi pasitaupyk komentarus „O, taip!“ tik tokioms akimirkoms, kai jis iš tikrųjų tave verčia eiti iš proto. Tada jis dažniau pradės daryti, kas tau labai patinka, ir mažiau gaiš laiko su tuo, kas tavęs taip smarkiai nejaudina.

Jeigu jis vėl daro kažką ne taip, nepyk ir nesakyk „juk jau sakiau tau“.

6. Siūlydama ką nors sakyk tai taip, tarsi tokia mintis tau būtų ką tik šovusi į galvą. Jeigu pradėsi sakyti, kad jau kurį laiką apie tai galvoji, jis gali pamanyti, kad iki tol seksas tavęs netenkino. Geriau savo pageidavimus išsakyk taip, tarsi ką tik būtum tai sugalvojusi, tarsi ši mintis tau kilo spontaniškai.

7. Detaliai paaiškink, kaip norėtum, kad jis elgtųsi. Kuo detaliau paaiškinsi ar parodysi, tuo geresnio rezultato sulauksi. Pasakiusi, kad tau patinka, kai jis liečia tavo šlaunis, dar nebūtinai gausi tai, ko tikiesi. Detalizuok: ar tau patinka kai jis pirštų galiukais brauko per šlaunis, ar kai lėtai, o gal kaip tik aistringai jas bučiuoja ir pan.

8. Niekada nevaidink orgazmo. Jeigu jis nežinos, kad daro kažką ne taip, o tu aiminuosi iš malonumo ir jį skatinsi, tai to tikrojo malonumo taip ir nesulauksi. Juk jis galvos, kad tave patenkina ir būtent taip tau yra gera, taigi neklaidink jo – jam tikrai svarbu, kad pajaustum malonumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką