Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 16d. 20:04 , Atnaujinta: 2021 gegužės 16d. 22:32

Projekto „Didysis šou burbulas“ laimėtoju tapo Radžis: jam atiteko 10 tūkst. eurų

Radžis
Vido Černiausko nuotr. / Radžis

Projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviai visą pavasarį žiūrovams dovanojo įspūdingus pasirodymus, nuolat tobulėjo ir sugebėjo pranokti patys save. Sekmadienio vakarą ant scenos jie lipo paskutinįkart ir atidavė visas jėgas, tačiau vakaro pabaigoje nugalėtojo titulas atiteko tik vienam dalyviui – Radžiui. Jis laimėjo 10 tūkst. eurų.

Finale paskutinius savo pasirodymus pademonstravo visi projekto senbuviai, „burbule“ dalyvavę nuo pat pirmų projekto dienų. Tai – stipriai patobulėjusi Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, sužadėtiniai Gabija Radžiūnaitė ir Žygis Petkus, dėl begalinio noro sukurti įspūdingą šokį ne vieną traumą patyrusi Ieva Riepšaitė ir jos partneris Justinas Mejeris, talentingasis Norbertas Liatkovskis, balsingoji Mia Pilibaitytė ir 3 kambariokai – Aleksandras Ivanauskas-Fara, Radži ir Marius Jampolskis.

Galiausiai televizijos žiūrovai savo balsais laimėtoju išrinko Radžį Aleksandrovičių.

O ką palaikėte jūs? Išreikškite nuomonę apklausoje:

Projekto „Didysis šou burbulas“ nugalėtojui Radžiui atiteko vertingas prizas, kuris per karantiną sustojusiam pramogų pasauliui tapo itin reikalingu – 10 tūkst. eurų grynaisiais ir įspūdingos vertės TV3 grupės reklaminis paketas.

Finalo akimirkos – galerijoje:

Dainininkai ir šokėjai „burbule“ praleido net dešimt savaičių, o laikui bėgant vieni kitus ėmė vadinti šeimos nariais. Nesutarimus keitė šypsenos ir atviri pokalbiai, amžiams užsimezgusios draugystės ar net gimę bendri kūriniai. Dalyviai atskleidė tas savo puses, kurių dar nėra rodę, o per sekmadieniais vykusius jų šou ne vienas nubraukė ir ašarą.

Ir nors visi kovojo dėl didžiojo prizo, dalyviai pripažino – konkuruoti su žmonėmis, tapusiais tarsi šeimos nariais, yra sunku. Vieni ant scenos lipo taip, tarsi niekada nuo jos ir nebūtų nutolę, o kiti neslėpė jaudulio ir nuoširdžiai pripažino, kad po tiek laiko pasislėpti po artisto kauke yra be galo sunku. Aleksandras Ivanauskas-Fara juokavo, kad karantinas stipriai paveikė net ir prodiuserius, technikus bei kitus užkulisiuose dirbusius žmones, nes jau pirmosios tiesioginės laidos metu šie išsitraukė visus kozirius. Tačiau kiekvieną tolimesnį sekmadienį jie sugebėdavo visa tai pakartoti iš naujo.

Vido Černiausko nuotr./Projekto „Didysis šou burbulas“ finalo akimirka
Vido Černiausko nuotr./Projekto „Didysis šou burbulas“ finalo akimirka

Kartu su dalyviais prie kiekvieno pasirodymo dirbdavo didžiulė komanda. Kalbėdamas apie paskutinę pasiruošimo savaitę, kompozitorius Deivydas Zvonkus juokavo, jog buvo jaučiamas pilnaties efektas.

„Dalyviams kyla daug klausimų ir keblumų lygioje vietoje, kas išduoda, jog jie tikrai jaudinasi ir finalui ruošiasi labai atsakingai. Anksčiau to jaudulio buvo mažiau, tačiau manau, jog tai susiję ir su tuo, kad niekas neatėjo „žalias“ – visi jie turi sceninės patirties“, – dar prieš finalo transliaciją sakė jis.

Deivydas teigė, kad sekmadienis – paskutinė projekto „Didysis šou burbulas“ dalyvių giesmė, o po to tik laikas parodys, kaip atlikėjams ir šokėjams seksis už projekto ribų. Su tuo, kad projekto dalyviai per visą šį laiką stipriai patobulėjo, sutinka ir su jais dirbęs choreografas Kęstutis Baranauskas. Anot jo, jaunimas iš projekto labai daug pasiėmė, o vyresni atlikėjai atidavė ir daug savo patirties.

Vido Černiausko nuotr./Projekto „Didysis šou burbulas“ finalo akimirka
Vido Černiausko nuotr./Projekto „Didysis šou burbulas“ finalo akimirka

Tiesa, jis neslepia, kad tam tikras emocijas iš savo gyvenimo „burbule“, atlikėjai bei šokėjai atsinešdavo ir ant scenos. Tačiau čia, nepaisant visko, jie atiduodavo visas savo jėgas. Pasitaikydavo, kad kai kurie eidavo repetuoti net ir labai vėlai vakare, nes sekmadieniniai pasirodymai būdavo svarbiausias jų tikslas.

„Nors visus savo kozirius jie traukdavo ir ankstesnių pasirodymo metu, finale dalyviai dar tikrai turi ką „iššauti“. Užkelsime kartelę be galo aukštai – visi labai užsidegę. „Didžiajame šou burbule“ yra tokia atmosfera, kokios nėra buvę nė viename kitame šou. Visi eina į vieną pusę, visi tai supranta. O man, kaip choreografui, tai atrišdavo rankas“, – sakė Kęstutis.

Viso projekto „Didysis šou burbulas“ metu žiūrovai ant scenos galėjo pamatyti ir motociklus, ir baseiną, ir net ant žirgo atjojantį Radžį. Ką jau kalbėti apie projekto dalyvių Žygio Petkaus ir Gabijos Radžiūnaitės sužadėtuves, uždainavusį Mariaus Jampolskio tėtį ar Gabrielės Rutauskienės-Vashos dukrelę Adriją, džiaugsmo ašaras sunkiai sulaikantį Farą, kai netikėtai sulaukė žmonos sveikinimo 43-iųjų metinių proga, Gabrielės Urbonaitės-Geleibros bučinį M.Jampolskiui, ar netikėtą dovaną šokėjui Justinui Mejeriui, kai pusfinalio metu jis sužinojo, jog taps pirmuoju „X faktoriaus“ naujojo sezono dalyviu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

05:21
01:30
01:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką